İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Branda Tente Adalar

Branda Tente Adalar

Branda tente Adalar, Adalar ve tüm İstanbul’un semtlerine hizmet veren firmaların başında gelir. Brandaların sanayi ve tarım sektöründe sıklıkla kullanılması, profesyonel şekilde üretim ve satış yapan firmalara olan talebi de arttırmıştır. Firmamız brandaları nakliye sektöründe de rahatlıkla kullanılan ürünlerdir. Branda alırken dikkat edilecek hususların başında uygun kalınlık ve dış hava koşullarını geçirmeyen özellikler gelmektedir. Evden eve […]

Branda tente Adalar, Adalar ve tüm İstanbul’un semtlerine hizmet veren firmaların başında gelir. Brandaların sanayi ve tarım sektöründe sıklıkla kullanılması, profesyonel şekilde üretim ve satış yapan firmalara olan talebi de arttırmıştır. Firmamız brandaları nakliye sektöründe de rahatlıkla kullanılan ürünlerdir.

Branda alırken dikkat edilecek hususların başında uygun kalınlık ve dış hava koşullarını geçirmeyen özellikler gelmektedir. Evden eve taşımacılık sektöründe, gıda nakliyesinde de brandaları taşıma araçlarının üzerinde görmemiz mümkündür. Buradaki temel işlevi, olumsuz hava koşullarına karşı, nakliyesi yapılan eşya ya da ürünü korumaktır.

Uzak ya da yakın mesafeli nakliyelerde değişen iklim ve hava koşullarına dayanıklı olan brandaların tercih edilmesi önerilmektedir. Firmamız bu konuda önerilen firmaların başında gelmektedir. Brandalarda olduğu kadar tentelerde de kaliteli tasarımların satış ve pazarlamasını yapan firmamız alanında uzman kuruluşların başında gelmektedir.

Tentelerin Yaşam Alanlarına Sunduğu Katkılar

Branda tente Adalar, brandalar kadar tentelerde de kaliteli ve fonksiyonel modelleri ile öne çıkan firmaların başında gelir. Tentelerin yaşam alanlarına sunduğu katkıların başında dış hava koşullarından korumasının yanı sıra dekoratif özellikler sunması gelir. Ev, iş yeri, restoran kafe, pastane gibi yaşam alanları için önerilen tente modelleri birbirlerinden farklı model ve özelliklere sahip olmak zorundadır.

En fazla fayda sağlayacak tente modellerinin seçilmesi ve bu konuda uzman kuruluşlardan destek alınması önerilir. Teraslar ve kat bahçeleri için önerilen tenteler ile pastane ve kafeler için önerilen tente tasarımları farklı özelliklerde olacaktır. Firmamız, tente almak isteyenler için bilgilendirme hizmeti veren kurumsal işletmelerdendir.

Tente kurulum aşamalarında da montaj, teknik destek hizmetini profesyonel şekilde verecektir. İş yerleri için binaların dış cepheleri, prestij yaratan unsurların başındadır. Tentelerin bu amaca hizmet ettiğini düşünecek olursak, yaşam alanlarına sunduğu katkılar da yadsınamayacak kadar büyüktür.

Teraslarda Yaşam Konforu Sunan Tenteler

Branda tente Adalar, teraslara yaşam konforu sunan tentelerin satışını yapmaktadır. Teras ve kat bahçeleri için önerilen en şık tenteler, mafsallı modellerdir. Mafsallı tente modelleri içerisinde sağlam ve paslanmaz malzeme kullanımı son derece önem taşır. Akrilik kumaşlar, fırtına ve rüzgâr gibi hava olaylarına  karşı son derece dayanıklıdır.

Firmamız tenteleri, tüm bu özelliklere sahip, kalite kontrol standartlarına haiz olan ürünlerdir. Terasların birbirinden farklı olan alan büyüklüklerine uygun çeşitli ebatlarda mafsallı tente modellerimiz mevcuttur.

Mafsallı tentelerin çizgili, düz modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Lokanta gibi alanlarda da teras kullanımı son derece yaygınlaşmaktadır. Firmamız bu gibi alanlar için de uygun büyüklük ve özelliklerde, rahat kullanım imkânı tanıyan mafsallı tente modellerinin satışını yapmaktadır.

Kafeler İçin Şık Tente Modelleri                                    

Kafe, pastane ve vitrin önleri için önerilen ve ortama sıcak bir hava katan tente kategorileri, körüklü tente modelleridir. Bu tente tasarımları, kavisli ve yarım daire şeklinde yer alıp, son derece rahat bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Bu sayede, kullanımı rahat ve dekoratif unsurlar içerir. Hizmet sektöründe görsellik ön plandadır.

Gelen müşteriye huzurlu ve şık bir atmosfer yaratmaya hizmet eden bu tasarımlar, yaşam alanlarına şıklık katacaktır. Firmamız körüklü tente modelleri, evlerin camlarında da kullanılmaktadır. Çizgili, düz veya desenli tasarımları son derece fonksiyonel modellerdir.

Dış hava koşullarından koruyan bu modeller, rahat kullanım imkânı da sunmaktadır. Firmamızın tente modelleri son derece geniş içeriklidir. Güneş ışığı geçirmeyen ve yağmur gibi hava koşullarına karşı korunaklı olan bu tente tasarımları son zamanlarda en çok tercih edilen modellerdir.

Kış Bahçelerinin Kullanım Avantajları

Kış bahçeleri son zamanlarda bahçe içerisinde vakit geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri modellerdir. Bu tentelerin en büyük kullanım avantajı, dört mevsim bahçe içerisinde yaşam alanı sunmasıdır.

Soğuk ya da aşırı sıcak havalarda dış hava koşullardan koruma özelliğini bu tenteler sunacaktır. Şeffaf cam yapıları ve hava koşullarına göre rahatlıkla açılıp kapanma özelliği ile son derece kullanışlı tasarımlardır. Firmamız farklı kategorilerde kaliteli kış bahçe tasarımları ile önerilen işletmelerin başında gelmektedir.

Çadır Tentelerin Sunduğu Faydalar

Çadır tenteler yaşam alanlarında en çok, etkinlik alanları, fuar ve sirk gibi faaliyetler için kullanılır. Çabuk kurulabilen ve uygun maliyetli olma özellikleri ile tercih edilirler. Firmamız çadır tenteleri, dayanıklı ve uzun ömürlü modellerdir

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Branda Tente Adalar

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?