İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Ataşehir

Branda Tente Ataşehir

Brandalar oldukça sağlam ve dayanıklı bir malzeme yapısı bulunduğu için asla yağmur veya kışın kar gibi kötü hava şartlarından etkilenmez. Uzun ömürlü ve güvenli bir ürün olması sebebi ile fazla talep görür. Yağmur, güneş ve fırtına gibi durumlar yüzünden bozulma, solma ve yıpranma gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Brandaların sadece nem ve rutubeti geçirmeyen özelliklere sahip […]

Brandalar oldukça sağlam ve dayanıklı bir malzeme yapısı bulunduğu için asla yağmur veya kışın kar gibi kötü hava şartlarından etkilenmez. Uzun ömürlü ve güvenli bir ürün olması sebebi ile fazla talep görür.

Yağmur, güneş ve fırtına gibi durumlar yüzünden bozulma, solma ve yıpranma gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Brandaların sadece nem ve rutubeti geçirmeyen özelliklere sahip olması yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda güneş ışınlarını da geçirmemesi brandalardan istenen faydanın temini için son derece önem taşımaktadır.

Firmamız brandaları her koşulda rahatlıkla kullanılacak ve uzun süre dayanacak kaliteli tasarımlardır. Branda kullanımının yaygın olduğu alanlar, gıda maddesi taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi alanlardır.

Branda Tentelerin Tercih Edilme Nedenleri

Branda tente Ataşehir, kafe ve lokantalarda da son derece şık model içeriğine sahiptir. Böyle yerler için önerilen tente tasarımları içerisinde körüklü tenteler gelmektedir. Körüklü tenteler, rahat kullanımı ve kolay açılıp kapanması sayesinde pek çok alanda kullanımı yaygınlaşmış olan tentelerdir.

Market, pazar sergilerinde, depolarda ürün muhafazasında, gıda maddelerinin kurutulmasında en çok kullanılan malzemeler brandalardır. Yine brandalar taşımacılık alanında da kullanılmaktadır. Ataşehir de yer alan Firmamız, branda ve tentelerde kaliteli tasarımları ile satışını yapmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerine satış ve servis desteğimiz bulunur.

Branda Ve Tentenin Özellikleri

Branda ve tenteler çok alanda kullanımı mümkün oluyor. Üstün koruma sağlamasından dolayı insanlar tarafından en çok tercih edilen modellerden biri haline gelmiştir. Gölgelik sistem oluşturmak için de en ideal tente sistemlerinden biridir. Uygun fiyatlı bir gölgelik ya da koruma sağlamak isteyen kişiler için branda tente sistemleri en ideal tercihlerden biri haline geliyor

Kaliteli Branda Tente Modelleri Nelerdir?

Kaliteli branda tentenin anlaşılmasının bazı yöntemleri vardır.  Örneğin, modellerinin kumaşlarında anlayabilirsiniz. Yine kumaşlarının inceliği ve dayanıklılığına bakarak fikir edinebilirsiniz.

Kumaşları bir ışığa tutarak ışığı içerisinden ne kadar geçirdiğine bakabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi firmadan alabilirsiniz. Genellikle tente modelleri delikli tente branda, fermuarlı branda tente, naylon tente ve şeffaf tente olarak belirlenir. Bu branda tente modelleri iyi bir firma sayesinde yapıldığı zaman daha kullanışlı ve uzun ömürlü bir yapıya hâkim olur.

Yapılışlarına göre, kumaşlarına göre, kalitesine göre Branda tenteler değişir, bu brandalar içinde şeffaf olanları da mevcuttur. Kumaşların üzerin kalın uzun çizgili olanları da vardır sade olanları da mevcuttur. Detaylı bilgi için branda tente Ataşehir firmamıza başvurabilirsiniz.

Branda Tente Kullanım Alanları

Firmamız, kaliteli branda modelleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle bir fındık zamanı insanlar bu tür branda tente Ataşehir sistemine ihtiyaç duyar. Hava şartlarının kötü olduğu durumlara soğuk ve kar gibi durumlara karşı daha korunaklı bir tenteye ihtiyaç duyulur ve bu konuda en iyi tente membran ile üretilmiş olandır.

Branda ve tenteden çok farklı işlerde uygulamak mümkündür ve yapımı kolaydır.

Restoranlar, lokantalar, çay evleri gibi bahçe kısımlarına yeni bir alan elde etmek içinde branda tente sistemi kullanılır. Bu tür brandalara, brandanın ön kısmaların da fermuarlı bir kısım yapılır ve kullanımı rahat ve pratik olur. Kapalı alanlar havuz ve halı saha gibi yerlerin daha korunaklı bir hale getirilmesi içinde bu tente sistemine ihtiyaç duyulur.ÜSTÜNEL TENTE BRANDA ÇADIR

Kış Bahçesi

Kış bahçesi tasarımlarında her alana uygun büyüklükte olan tasarımları ile tercih edilen kuruluşlardandır. Şeffaf olan yapısı ile dört mevsim bahçe kullanımı yaşamak isteyenler için en çok tavsiye edilen tasarımların başında gelir. Ev ve iş yeri bahçeleri ile restoran ve kafe bahçelerinde de kış bahçesi uygulamaları son dönemlerde tercih gören tente kategorileri içerisindedir.

Branda Tente Fiyatları

Tercih edilen boyuta göre de fiyat değişimi yaşanıyor. İlk olarak ölçü alınıp daha sonra tercih edilecek olan branda kalitesi belirlendikten sonra fiyat almak en uygun karar olacaktır. Mekânınız ile en uygun olan modelleri tercih etmeye Özen göstermeniz gerekir. Branda tente modelleri kullanılan iskelet yapı malzemesine göre de değişiklik gösteriyor. Türkiye’nin farklı alanlarına satış hizmetimiz bulunur. Montaj hizmeti de sunan kuruluşumuz, deneyimli ve güvenilir firmalardandır. Kurumsal çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önem taşımaktadır

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?