İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Bağcılar

Branda Tente Bağcılar

Branda tente sistemleri genellikle güneşlik ve gölgelik görevi için kullanılır. Bulunduğu ortamı ve mekânı koruma altına alır. Eskiden bu tür sistemler için bez, çadır ve branda gibi ürünler üretilip kullanılıyordu. Fakat artık günümüzde daha gelişmiş ve farklı fonksiyonlara sahip branda tente Bağcılar bünyesinde üretilen yeni ürünler meydana çıkmıştır. Artık tente sistemleri yaşadığımız şu koşullarda birçok işletme yerlerinin […]

Branda tente sistemleri genellikle güneşlik ve gölgelik görevi için kullanılır. Bulunduğu ortamı ve mekânı koruma altına alır. Eskiden bu tür sistemler için bez, çadır ve branda gibi ürünler üretilip kullanılıyordu. Fakat artık günümüzde daha gelişmiş ve farklı fonksiyonlara sahip branda tente Bağcılar bünyesinde üretilen yeni ürünler meydana çıkmıştır.

Artık tente sistemleri yaşadığımız şu koşullarda birçok işletme yerlerinin vazgeçilmez ürünleri haline geldi. Özellikle restoran, kafeterya, çay bahçeleri, otel ve halka açık alanlar gibi daha birçok yerde kullanım sağlar oldu.

Tente Ne Anlama Gelir?

Tente modelleri daha çok açık alan yerlerde kullanılıp bulunduğu yeri güneş, yağmur ve fırtına gibi durumlara karşı korumaya yönelik kullanılan bir bez ve kumaş gibi ürünlerden üretilen sistemlerdir. Günlük hayatta her şey çok farklı boyutlara geldiği için teknolojilerin gelişmesiyle istenilen her tente modeli üretilip kullanılabiliyor. En fazla rağbet gören tente modelleri ise katlamalı tente sistemleri, rulo sistemler ve aç kapa tente sistemleri gibi ürünler yer alıyor.

Tente Sistemlerinin Kullanım Sağladığı Alanlar

Günümüzde modern teknolojiler sayesinde birçok tente çeşidi bulunuyor. Ev tipi tente ürünleri dışında endüstriyel amaçlı tente sistemleri de faaliyet gösteriyor. Genellikle mağaza, butik, büfe, market ve işletme alanlarının vitrin yerlerinde kullanılır. Bunun yanı sıra kafe, restoran, aile çay bahçesi ve havuz kenarları gibi yerlerde de tercih edilir. Ürün için herhangi bir evrak veya yapı ruhsatı gerekmediği için her yerde rahatlıkla kullanım sağlar.

Tente Kullanım Amacı

Tentenin kullanılmasındaki amaç açık havada mekân yerlerinde oturan insanları güneş veya yağmur gibi etkenlere karşı korumaktır. Hem de kullanıldığı yere ayrı bir görsellik ve dekoratiftik katmaktır. Günümüzde artık iç mekân işletme yerlerinde sigara içilmediği için bu sistem sayesinde mekân yerleri koruma altına alınarak müşteriler tarafından daha çok talep görür. Hem rahat hem de konforlu bir alan inşa edilmiş olur. Teras, balkon, veranda, havuz başı ve kamelya gibi alanlarda kullanıldığı için çok elverişli olur. Yaz kış demeden dört mevsim kullanılabilir bir ürün yapısına sahiptir.

Tente Kullanıldığında Nasıl Avantaj Sağlar?

Kullanıldığı her alan ve mekânı daha gösterişli ve zarif kılar. İşletme yerleri için fazladan bir alan oluşturmak ve bölge yeri kazandırmak için çok ideal bir üründür. Kolay ve basit bir kullanımı olduğu için içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Reklam olanağı sayesinde kullanılan mekân yerinin reklam ve tanıtımını yapmaya birebirdir.

Branda Tente Fiyatları Hangi Durumlarda Belli Olur

Tente modellerinde hem manuel hem de otomatik sistem şeklinde iki çeşit branda tente Bağcılar modeli bulunur. Üretilen tente özelliğine göre fiyat durumu değişiklik gösterir. Üretim sırasında kullanılan kumaş kalitesinin önemi yer aldığı kadar diğer özellikleri de fiyat konusunda farklılık yaratır.

Özellikle mekanizma özellikleri, kumanda modülleri, katlamalı veya rulo tente sistemleri gibi durumlarda fiyat farkı olur. Tente fiyatları için kumaşın ne kadar kullanılacağına bağlı olarak metre kare üzerinden hesaplama yapılır ve kalite durumuna göre fiyat belirlenir.

Branda Tente Kumaş Çeşitleri

Branda tente kumaşın yapısı yün ve pamuklu bir kumaşa benzer. Kumaşın temizlenme işlemi basittir. Kolay şekilde yıkanır ve leke tutmaz özelliği bulunur. Birçok renk seçeneği mevcuttur. Meç kumaştan üretilen tente modeli en çok rüzgâr olan yerlerde kullanılır. Pilsa kumaş çeşidi ise dış mekân alanlarını korumak için tercih edilir.

Branda tente Bağcılar tarafından üretilen ürün modelleri yağmur geçirmediği için oldukça talep gören bir üründür. Polyester tente kumaşı ise genellikle yapay bir elyaftan oluşur. Çok az bir oranda nem çekme özelliği yer alır. Ürün brandadan daha çok giyim kumaşı olarak kullanım sağlar. Şeffaf mika kumaş ise dış ülke olarak ispanya ve İtalya’dan ithal olarak temin edilir.

Genellikle bu ürün bahçe alanlarında ve kafe, restoran gibi yerlerin etrafını çevrelemek için kullanılır. İstenilen her ölçüde branda tente modellerini yaptırmak mümkündür. Beğendiğiniz renk ve desen doğrultusunda firmamız ile iletişime geçip ürün hakkındaki gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanılan her alanda rahatlık ve konfor üst seviyede olur. Branda tente ihtiyacınız doğrultusunda firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?