İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Branda Tente Bağcılar

Branda Tente Bağcılar

Branda tentenin olmasını sağlayan kalın kumaşa denmektedir. Tente ise branda içeren iskeletin tümüne denmektedir. Branda tente Bağcılar,  güneş ve rüzgâr gibi etkenlerden bizi koruyan çatıya söylenmektedir. Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önem taşır. Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve […]

Branda tentenin olmasını sağlayan kalın kumaşa denmektedir. Tente ise branda içeren iskeletin tümüne denmektedir. Branda tente Bağcılar,  güneş ve rüzgâr gibi etkenlerden bizi koruyan çatıya söylenmektedir. Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önem taşır.

Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve kaliteli branda satışı yapan kuruluşlardandır. Ürün kurutulması ya da sergilenmesinde de kullanım alanı yaygındır. Kötü ya da sıcak hava koşullarına rağmen açık havada zaman geçirilebilecek alanlar yaratmak için branda tente kullanılmaktadır. Branda Tente Bağcılar her alana uygun tente çeşitlerinin üretimini yapmaktadır.

Çift Açılır Tente | Aydos Tente Branda Sistemleri

Brandanın Özellikleri

Brandalarda kullanılan bazı kumaşları akrilik branda kumaşı, polyester branda kumaşı, jüt branda kumaşı e teflon branda kumaşı olarak sayabiliriz. Bunlar arasında en fazla kullanılan ise polyester branda kumaşlarıdır. Bunlar kalın pamuklu iplerle dokunan kumaşlardır ve muşambaya benzer görüntüleriyle ağır gramajlıdırlar. Dayanıklı bir kumaş olan polyester branda kumaşı su ve ışık geçirmez özellikte olduğundan her alanda rahatça kullanılabiliyor.

Branda Çeşitleri

Branda tente çeşitleri kullanılacak alana göre çeşitlilik göstermektedir. Branda Tente Bağcılar her alana uygun boyutlarda ve dekorda siparişleri karşılamaktadır.

Su Geçirmez Branda, nemin ve suyun temas etmemesi gereken alanlarda tercih edilmektedir. Su kaçaklarının olduğu alanlarda suyu tutmak için tercih görür. -25 °C soğuğa, +70 °C sıcağa dayanıklıdır. Ergonomik yapısı ile son derece dayanıklı bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. Kurulumları fazlasıyla kolaydır. En çok tercih gören branda sayılır.

Tente çeşitleri ise;

 • Mafsallı tenteler
 • Manuel tenteler
 • Çift taraflı tenteler
 • Sabit Sistemler,
 • Eğim ayarı olan tenteler
 • Tek taraflı sistemler,
 • Körüklü tenteler
 • Spotlu sistemler
 • Kasetli sistemler
 • Pergola raylı sistemler
 • Körüklü tentelerdir.

Körüklü tenteler; genellikle balkon pencere üstü  ve giriş alanlarında kullanılan bu çeşit büyük alanlar için çok uygun değildir. Yanlarının da kapalı olmasıyla güneş ışınlarını minimum seviyeye indirir.

Otomatik tenteler; Elle açılır kapanır tentelerin aksine otomatik tenteler raylı bir sistem üzerine kuruludur. Otomatik bir sistem üzerinden açılıp kapatılır. Kullanımı oldukça kolay ve konforludur.

 

Brandanın Kullanım Alanları

Özellikle kıyafet depolarında brandalara ihtiyaç çok fazla oluyor. Bunun yanında otomotiv sektöründe de arabaların üzerlerine brandalar örtüldüğünü görüyoruz.  Özellikle dolu yağdığında arabaların üzerine brandalar örtülerek koruma sağlanır.

Bir diğer branda kullanımını mobilya sektöründe görmek de mümkün. Özellikle mobilya mağazalarında mobilyaların üzerlerinde brandalar görürüz. Bunlar boş duran mobilyaların toz veya kir olmaması için kullanılır. Son olarak inşaat sektöründe de brandalar inşaattaki yapı malzemelerini korumak için tercih edilebiliyor.

Brandalar araç önlerine ve teknelerde de çok fazla kullanılan ürünlerden biridir. Güneş geçirmeme özelliğinden kaynaklı olarak pek çok alanda kullanımı söz konusu oluyor Cafe gibi alanlarda güneş ve yağmurdan korumak için dış mekânda kullanılan tente modellerinden biridir.

Bursa Pusula Tente ve Branda Sistemleri – Bursa pergola, tente, branda ve özel sistemler üreten, Pusula Tente markası adı altında hizmet veren tente firmasıyız

Branda Tentenin Avantajları

Güneş ve yağmurdan en etkili şekilde koruyan tente modellerinden biridir. Sağlam bir iskelet yapısı olmasından dolayı uzun ömürlü kullanım sağlar. Branda tente avantajları ile ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Isı ve ışık konusunda son derece dayanıklı olduğu için bulunan alana hiçbir şekilde ısı ve ışığı geçirmiyor.

Çevre kirliliğine ve görüntü kirliliğine mahal vermeyen bu ürünler, çevre dostu ve doğaya karşı zararsız materyallerden üretilmektedir. Hijyenik bir ürün olması sayesinde herhangi bir sağlık problemine yol açmamakla beraber, bakteri üretip herhangi bir alerjiye de sebep olmamaktadır.

Aynı zamanda su geçirmez özelliği ile yağmur sularından da korumayı sağlıyor. Diğer tante kumaşlarına göre çok daha dayanıklı olması uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım ömrü dolduktan sonra mutlaka yeni brandanın takılması gerekiyor

Branda Tente Fiyatları

Tenteler ve brandaların fiyatlarını etkileyen en önemli unsur kullanılan malzemedir.  Brandalar kalın iplerle dokunan kumaşlardan elde edilirken bazı tente modelleri de bu kalın kumaşlı brandalar kullanılarak yapılıyor. Tenteler aynı zamanda farklı malzemeler de kullanılarak üretilebiliyor. Bunlar alüminyum, ahşap, demir veya cam olabilir. Birçok farklı özellikte olan malzemelerin maliyetlerine göre fiyatlar da etkilenecektir. Tente ve branda hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?