İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.961,3400
 • EURO
  $0,9345
 • ALTIN
  $43.154,9900
 • BIST
  $149,3000
Branda Tente Bayrampaşa

Branda Tente Bayrampaşa

Branda Tente Bayrampaşa, Bayrampaşa içerisinde hizmet veren profesyonel satış yapan firmalardan biridir. Brandalar ve tentelerin en önemli işlevi, ortamı dış hava şartlarından korumaktır. Branda alırken dikkat edilecek hususların başında uygun kalınlık ve ısı geçirmezlik gelir. Yağışlı havalarda da su ve nem geçirmeme özelliği brandaların tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Tarımda üzerinde ürün serip kurutmada kullanılan brandalar, […]

Branda Tente Bayrampaşa, Bayrampaşa içerisinde hizmet veren profesyonel satış yapan firmalardan biridir. Brandalar ve tentelerin en önemli işlevi, ortamı dış hava şartlarından korumaktır. Branda alırken dikkat edilecek hususların başında uygun kalınlık ve ısı geçirmezlik gelir. Yağışlı havalarda da su ve nem geçirmeme özelliği brandaların tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Tarımda üzerinde ürün serip kurutmada kullanılan brandalar, depoculuk ve nakliyecilik sektörlerinde de kullanılır.

Eşya veya gıda ürünlerinin farklı bölgeler arası taşımacılığında kullanımı yaygındır. Brandaların kalın olduğu kadar, güneş ışınlarını geçirmeyecek özelliklerde de olması son derece önem taşımaktadır. Firmamız brandaları, kaliteli ürün tasarımları ile önerilen işletmelerin başında gelir. Brandaların fırtına gibi sert hava koşullarına da dayanıklı olması, değişen iklim koşullarına karşı, ürünü korumak için önem kazanmaktadır.

Kaliteli Tente Modelleri

Branda Tente Bayrampaşa, brandalarda olduğu kadar tentelerde de kaliteli tasarımların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Tentelerin farklı yaşam alanlarında değişik modelleri kullanılmaktadır. Tente alacak olanlara, yaşam alanlarına uygun olan modelleri seçmeleri önerilir. Firmamız, kafe, lokanta, ev gibi yaşam alanlarına farklı tente modellerini sunacaktır. Vitrin camekanları ile evlerin balkonlarındaki tenteler farklı özelliklerde olacaktır.

Satış ve hizmet sektöründe yer alan işletmelerde seçilecek tenteler, müşteriye sıcak tasarımlar sunmalıdır. Körüklü modeller, kafe ve lokanta camekanlarında en çok tercih edilen tente kategorilerindendir. Firmamız hizmet alacak kişiler için öncelikle, ilgili alan için keşif hizmeti sunacaktır. Ücretsiz keşif ziyaretinin ardından ilgili alan için en uygun tente kategorileri önerilmektedir. Firmamızın tente modelleri, hava şartlarına dayanıklı olan, paslanmaz malzemeden yapılmış tente tasarımlarıdır.

Evlerde Kullanımı Önerilen Tenteler

Branda Tente Bayrampaşa, evler için balkon ve bahçe kullanımına uygun tente modellerinin satışı ve montaj hizmetini vermektedir. Ayrıca, teras ve balkonlar için de farklı türlerde tenteleri önermektedir. Bahçeli evlerde kış bahçesi ve kamelya kullanımları öne çıkarken, teras ve kat bahçelerinde de mafsallı tenteleri önermektedir. Tenteler kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır. Düz tenteler, mafsallı tenteler, körüklü modeller, pergola sistemler öne çıkmakla birlikte, bunların da kendi aralarında alt grupları yer alır.

Kış bahçeleri ve çadır tentelerin de yaşam alanlarına kattığı artı değerler oldukça fazladır. Mafsallı tenteleri, teraslar ve balkonlarda kullanmak mümkündür. Rüzgara dayanıklı kumaş kullanımı, firmamızın önem verdiği hususların başında gelir. Paslanmayan malzemelerden yapılan tentelerin kolay kullanımı da tercih edilmelerinin bir diğer özelliğidir. Firmamız, farklı tasarımlarda ve ebatlarda son derece kaliteli tente modelleri ile tercih edilen firmaların başında gelir.

Kış Bahçelerinin Yaygınlaşması

Kış bahçeleri, ev ve iş yerlerinin bahçelerinde son dönemlerde kullanımı yaygın olan tasarımlardır. Bahçe kullanımına verilen önem gereğince kış bahçesi tasarımlarına olan ilgi de son dönemde artış göstermektedir. Kış bahçelerinin şeffaf olan cam sistemleri, bahçe içerisinde oturuyor izlenimi sunmaktadır. Kış bahçelerinin cam sistemleri hava koşullarına göre rahatlıkla açılıp kapanma özelliği göstermektedir. Kış bahçelerini lokanta bahçelerinde de görmek mümkündür. Dört mevsim bahçe kullanımı isteyenler için en soğuk havalarda bile önerilen koruyucu kapalı cam sistemleridir. Rahat açılıp kapanmaları ve kaliteli tasarımları ile firmamız kış bahçeleri ve kamelyaların kullanımı tercih edilmektedir.

Çadır Tentelerin Kullanım Avantajları

Çadır tenteleri, sirk, etkinlik alanları, fuar gibi organizasyonlarda kullanmak mümkündür. Çadır tenteleri kolay kurulmaları sayesinde şantiyelerde de sıkça görmek mümkündür. Pratik kurulumu, az zamanda ve uygun maliyetle yapılmaları, pek çok alanda kullanımını arttırmaktadır. Çadır tentelerin kalın ve kaliteli tasarımları, uzun süre dayanmalarını sağlamaktadır.

Kapalı spor tesislerinde de çadır tenteleri sıkça görmek mümkün olmaktadır. Çadır tentelerin içerisine ışık ve ses sistemi de rahatlıkla monte edilmektedir. Isıtma sistemlerinin kurulumunun yapıldığı çadır tenteler, spor tesisleri için önerilen modellerdir. Çadır tentelerin geniş alana yayılması çok sayıda kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip olması, tercih sebepleridir.

Kurumsal Firmalardan Hizmet Almak

Firmamız kurumsal çalışan firmaların başında gelmektedir. Müşteri odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışımız tercih edilme nedenlerimiz arasındadır. İşletmemizin en önemli özelliği, hizmet öncesi bilgilendirme ve hizmet sonrası da hızlı montaj desteğidir. Kalite kontrol sertifikası almış olan ürünlerin satış ve pazarlaması yapılmaktadır. Profesyonel ve güvenilir hizmet için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilmektedir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?