İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Branda Tente Beykoz

Branda Tente Beykoz

Tenteler, yaşam alanlarını güzelleştiren ve estetik tasarımlara sahip olurken, brandalar da en çok sanayi ve nakliyat sektöründe kullanılmaktadır. Tarım ve ticari hayatta brandalara olan ihtiyaç son derece fazladır. Brandalardan beklenen özelliklerin başında da uygun kalınlık ve büyüklükte olması gelecektir. Brandaların dört mevsim kullanılabilir özelliklerinin yanı sıra, uygun büyüklük ve nemi geçirmeyecek özellikleri de son derece […]

Tenteler, yaşam alanlarını güzelleştiren ve estetik tasarımlara sahip olurken, brandalar da en çok sanayi ve nakliyat sektöründe kullanılmaktadır. Tarım ve ticari hayatta brandalara olan ihtiyaç son derece fazladır. Brandalardan beklenen özelliklerin başında da uygun kalınlık ve büyüklükte olması gelecektir. Brandaların dört mevsim kullanılabilir özelliklerinin yanı sıra, uygun büyüklük ve nemi geçirmeyecek özellikleri de son derece önem taşımaktadır.

Brandalardan beklenen bir diğer özellik ise zor hava koşullarına karşı dayanıklı olmasıdır. Fırtına ile yırtılmayacak kalın brandaların kullanımı, ürün nakliyat ve sergilenmesinde oldukça önem taşımaktadır. Depolarda, eşya nakliyat kamyonlarında geniş branda tasarımlarının kullanımı oldukça yaygındır.

Tenteler İle Yaşam Alanlarına Gelen Şıklık

Branda Tente Beykoz, branda satışının yanı sıra yaşam alanlarına renk ve şıklık katan çok sayıda tente modeli ile de satış yapmaktadır. Tente tercihinde en önemli etken kullanılacak olan yaşam alanlarının ihtiyacına cevap vermesidir. İş yerleri, lokanta ve kafelere konulacak tenteler ile evlerin pencere ve balkonlarında tercih edilecek tenteler farklı özellikler içermelidir. Tentelerin balkonlarda şık durmasını sağlayan ana unsurlar içerisinde, dekoratif ve sıcak görünümler gelir.

Özellikle, hizmet sektöründe yer alan kafe ve pastanelerdeki tenteler de gelen müşterilere sıcak ve huzur verecek tasarımlarda yer almalıdır. Firmamız, bu konuda zengin içeriklerde ürün satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Tenteler içerisinde körüklü modeller, yarım daire şeklinde olan yapıları ile güneşin yakıcı etkileri ile yağıştan koruyan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, kafe, pastane gibi alanlarda en çok önerilen, bu türde tente modelleri olmaktadır.

Açılıp kapanan ve geniş yüzeyli olan tente tasarımlarını da ev ve lokanta teraslarında sıklıkla görmek mümkündür. Yüzme havuzlarının üzerini kaplayan bu tentelerde rahat kullanım ve paslanmaz mekanizmalar, uzun süre kullanım sağlayan unsurlar içerisindedir. Firmamız, ev, bahçe ve etkinlik alanları için en şık ve kullanışlı tente tasarımlarının satışını yapmaktadır.

Geniş Satış ve Servis Ağı

Branda Tente Beykoz, geniş satış ve servis ağına sahip olan kuruluşlardandır. Firmamız, hizmet almak isteyen kişilere yeterli bilgilendirme ile en doğru tente tasarımının satışını sağlayacaktır. İş yerleri için dış görünüm en önemli reklam araçlarından biridir. Prestij kazandıracak dış cephe uygulamaları içerisinde iş yeri cam ve balkonlarında yer alan tenteler de önemli bir yere sahiptir. Pergola sistemler, mafsallı ve sabit tente tasarımları ile firmamızda geniş seçenekler yer alır.

Türkiye’nin farklı bölgelerine satış hizmeti bulunan kuruluşumuz, kurulum hizmetini de sunmaktadır. Kalite kontrol aşamalarından geçirildikten sonra tente ve brandaların satışı yapılmaktadır. Geniş servis ağına sahip olan kuruluşumuz, kaliteli branda ve tente satışı ile sektörde tercih edilen firmalar arasındadır. Güler yüzlü hizmet sunan elemanlarımız, oluşabilecek arızalarla ilgili olarak ta en kısa sürede teknik destek sunacaktır. Kurumsal çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önem taşıyan konuların başında gelir.

Çadır Tentelerin Kullanım Sahaları

Çadır tentelerin kullanım alanları daha çok fuar, çocuk oyun alanları, sirkler ve tanıtım amaçlı organizasyonlardır. Geniş alana kurulma özelliğine sahip olan tenteler, şantiye alanları için de önerilen tasarımlardır.

Az maliyetli olmaları ve hızlı kurulum özelliğine sahip olmaları çadır tentelerin tercih sebepleri arasındadır. Her türlü teknolojik sistemin de çadır tentelere kurulumu mümkün olmaktadır. Firmamız, çadır tenteler ile spor tesislerinde de büyük yaşam alanları kurabilmektedir. Farklı ebatlarda yer alan çadır tenteler, her türlü organizasyonda tercih edilen tasarımların başında gelmektedir.

Kamelya ve Kış Bahçeleri

Dış yaşam koşullarından etkilenmeden, dört mevsim bahçe kullanım imkanı yaratan unsurlar içerisinde kamelya ve kış bahçeleri gelir. Firmamızın kış bahçeleri, hava koşullarından koruyan özellikler içeren, son derece kaliteli ve koruyucu muhafazalardır. Evlerde bu denli şık kış bahçe tasarımlarında, açılıp kapanan özellikleri ile firmamızın tasarımlarının tercih edilmesi önerilir. Şeffaf yapısı ile bahçe kullanımını her mevsim mümkün hale getiren şık muhafazalardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?