İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Branda Tente Beyoğlu

Branda Tente Beyoğlu

Branda tente Beyoğlu, tüm İstanbul’un branda ve tente ihtiyacını karşılamaya yönelik profesyonel hizmet sunmaktadır. Brandaların nakliyecilikte kullanım alanlarının fazla olması, onlardan beklenen özellikleri de arttırmıştır. Uzak bölgelere eşya ya da gıda nakliyesinde kamyon ya da kamyonetlere serilen brandaların kalın ve ışık geçirmeyecek özellikte olması gerekir. Isıyı geçirmeyen ve rutubete karşı korunaklı olan brandaların kullanımı son derece […]

Branda tente Beyoğlu, tüm İstanbul’un branda ve tente ihtiyacını karşılamaya yönelik profesyonel hizmet sunmaktadır. Brandaların nakliyecilikte kullanım alanlarının fazla olması, onlardan beklenen özellikleri de arttırmıştır. Uzak bölgelere eşya ya da gıda nakliyesinde kamyon ya da kamyonetlere serilen brandaların kalın ve ışık geçirmeyecek özellikte olması gerekir.

Isıyı geçirmeyen ve rutubete karşı korunaklı olan brandaların kullanımı son derece önem taşır. Branda alacak olanlara verilecek önerilerin başında ürün kalite testlerinden geçmiş olan uygun kalınlıkta olan brandaların tercih edilmesidir.

Bu konuda güvenilir ve kurumsal firmalardan alışveriş yapılması tavsiye edilir. Firmamız hem branda hem de tente satışı yapmaktadır. Branda ve tenteleri, uygunluk testlerinden geçiren firmamız, kalite kontrol sertifikası olan ürünlerin satışını yapmaktadır.

Tentelerde Hava Koşullarına Dayanan Tasarımların Tercih Edilmesi

Branda tente Beyoğlu, tentelerde hava koşullarına dayanan modellerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Şiddetli rüzgâra karşı dayanıklı olan tente modelleri, rüzgâr alan ve çetin hava koşullarına maruz kalan yerler için önerilir. Firmamız tenteleri her ortama yakışan farklı dekoratif özelliklerde ve son derece fonksiyonel modellerdir.

Dayanıklı alüminyum malzeme ve kumaş tasarımları tentelerin uzun süre kullanımını sağlayacaktır. Mafsallı tentelerde önerimiz akrilik kumaş kullanımıdır. Her tür tente için en uygun malzeme kullanımı, tasarımlarımızda mevcuttur. Tenteleri brandalardan ayıran en önemli özellik, dekoratif modeller olmaları ve yaşam alanlarına artı değerler katmalarıdır.

Firmamız tente modellerinde ortama uygun olanları önerecektir. Kafe, lokanta, spor tesisi ve evlerde kullanılan tenteler farklı özelliklere sahip olmak zorundadır. Ortama fayda sağlaması için değişik özelliklerin öne çıkması gerekir. Bu konuda firmamız tenteleri önerilmektedir.

Yaşam Alanlarına Sıcak Bir Hava Katan Tente Tasarımları

Branda tente Beyoğlu, yaşam alanlarına sıcak hava katacak çok farklı çeşitlilikte tente tasarımlarının satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız tenteleri kışın soğuktan yazın da sıcaktan koruyacak özelliklere sahiptir. Pastane, fırın, kafe ve lokantalarda önerilen tenteler daha ziyade körüklü modellerdir.

Rahatlıkla açılıp kapanmaları ve yarım daire şeklinde olmaları ortama sıcak bir hava katmaya yönelik tasarımlardır. Sağlam olmaları ve farklı dekoratif özelliklere sahip olmaları bu tentelerin kullanım oranını arttırmaktadır. Vitrin camlarında da son derece şık duracak tasarımlardır. Son zamanlarda evlerde de kullanım oranı artmaya başlamaktadır.

Teraslar ve Kat Bahçeleri İçin Önerilen Tenteler

Teraslar ve kat bahçeleri için önerilen tenteler daha çok mafsallı tente modelleridir. Mafsallı tente kategorisinde olan tentelerimiz akrilik kumaştan yapılmış olup, rüzgâra dayanıklı malzemelerden tasarlanmıştır.

Firmamızın teras ve kat bahçeleri için önerdiği mafsallı modeller geniş ebatlarda da yer alabilir. Farklı büyüklüklerde yer alan bu modeller, son derece şık ve dış hava koşullarından koruyucu özellikler içermektedir. Mafsallı tentelerin çizgili ya da düz olan modelleri, kullanıcının zevkine göre tercih edeceği tasarımlardır.

Kış Bahçelerinin Kullanım Yararları

Kış bahçeleri, dış mekân alanlarında son zamanlarda en çok tercih edilen modellerdir. Kış bahçelerinin tercih edilme nedenlerinin başında, farklı hava koşullarında da bahçe kullanımına olanak sağlamasıdır. Şeffaf cam sistemlerine sahip olması ve rahatlıkla açılıp kapanma özelliği ile son derece kullanışlı olan cam sistemleridir. Dört mevsim ve günün her saati bahçe kullanımı, kış bahçeleri ile mümkün olacaktır.

Kafe, lokanta gibi hizmet sektörü de müşterilerine huzur ve sıcak bir atmosfer yaratacak böyle tasarımların uygulamasına son zamanlarda önem vermektedir. Müstakil ev, site bahçelerinde de kış bahçesi tasarımları oldukça talep gören modeller arasındadır. Firmamızda farklı alt gruplarda çeşitliliğe sahip olan çok sayıda kış bahçesi tasarımı bulunmaktadır.Anasayfa - Karakaya Branda - Tente - Pergola Tente

Büyük Organizasyonlara Önerilen Modeller

Büyük organizasyonlar için önerilen modeller içerisinde hem çabuk kurulması hem de uygun maliyetli olması nedeniyle çadır tenteler başta gelmektedir. Çadır tenteleri, fuar, sirk, oyun parkları, şantiye çadırları gibi çok farklı alanlarda görmek mümkündür. Çadır tentelerin içerisinde bulunan ısıtma ve ışık sistemleri de her türlü organizasyon için kullanım rahatlığı sunmasına vesile olmaktadır.

Spor tesislerinde de kolay kurulumu ve ısıtma teşkilatı sayesinde tercih edilmektedir. Firmamızın çadır tenteleri her alana uygun büyüklük ve farklı özelliklerde yer almaktadır. Kısa sürede yurdun farklı yerlerine satış ve montaj desteği sunan kuruluşumuz, profesyonel hizmet sunan güvenilir kuruluşların başında gelir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?