İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Büyükçekmece

Branda Tente Büyükçekmece

Branda Tente Büyükçekmece, İstanbul’un farklı ilçelerine hizmet veren branda ve tente satış firmalarının başında gelir. Brandalardan beklenen, hava koşullarına uyumlu olan tasarımların tercih edilmesidir. Uygun kalınlık ve fırtına gibi güç hava koşullarına mukavemetli tasarımların alınması tavsiye edilir. Brandalarda öne çıkan en önemli özellik, nem ve yağmuru geçirmeyecek tasarımların olmasıdır. Bu sayede ürün nakliyesinde istenilen özellikte […]

Branda Tente Büyükçekmece, İstanbul’un farklı ilçelerine hizmet veren branda ve tente satış firmalarının başında gelir. Brandalardan beklenen, hava koşullarına uyumlu olan tasarımların tercih edilmesidir. Uygun kalınlık ve fırtına gibi güç hava koşullarına mukavemetli tasarımların alınması tavsiye edilir. Brandalarda öne çıkan en önemli özellik, nem ve yağmuru geçirmeyecek tasarımların olmasıdır.

Bu sayede ürün nakliyesinde istenilen özellikte ve güvenilir şekilde taşınması sağlanmış olacaktır. Tentelerde daha çok dekoratif tasarımlar öne çıkarken, brandalarda kalınlık ve güneş ışınlarını geçirmeme özellikleri önem taşımaktadır. Ürün depolanmasında pazar ve manav sergilerinde branda kullanımı son derece kullanışlı muhafazalar içerisinde yer alır. Firmamız her boyutta brandaları ile son derece kullanışlı tasarımların satışını yapmaktadır.

Büyükçekmece haricinde de Türkiye’nin farklı bölgelerine satış ve pazarlama desteğimiz bulunmaktadır.

Tentelerde Kullanışlı Tasarımlar

Branda Tente Büyükçekmece, brandalarda olduğu kadar tentelerde de kullanışlı modellerin satışını yapmaktadır. Tente alacak olanlar için önerilecek hususların başında şıklık son derece önem taşımaktadır. Konulduğu mekâna dekoratif özellikler de katan tenteler, aynı zamanda yaşam alanlarını dış hava koşullarından da koruma özelliklerine sahip olmak zorundadır. Hava koşullarından koruyan tentelerin kalın olduğu kadar, ortama uygun özellikler de içermesi gerekmektedir. Tentelerin kafeler için önerilen modelleri, yarım daire şeklinde olan ve sıcak bir tasarım sunan modellerdir. Ayrıca, hava koşullarına karşı korunaklı yapıları ile körüklü tenteler, camekan ve pastanelerde son derece şık duran tasarımlardır.

Firmamız körüklü tenteler ile yaşam alanlarına şık ve sevimli bir hava katmayı amaçlamaktadır. Kaliteli tentelerde kurulum hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Ücretsiz keşif ziyareti sonrasında en uygun tente modellerini öneren firmamız en kısa sürede kurulumunu da yapacaktır.

Teraslar İçin Önerilen Tenteler

Branda Tente Büyükçekmece, teraslar için mafsallı tenteleri önermektedir. Mafsallı tentelerin akrilik kumaş yapıları, rüzgâra ve fırtınaya dayanma özellikleri sağlamaktadır. Ayıca, sağlam alüminyum malzemeler ile yapılmış olan mafsallı tenteler, açık mekân alanlarında üstün koruma sunan tente modelleri arasındadır. Mafsallı tenteleri, lokanta, ev gibi yaşam alanlarının balkon ve teraslarında görmek mümkündür. Mafsallı tenteler, teraslarda yağışı ve fırtınayı önlediği gibi oldukça da şık tente kategorileridir.

Son zamanlarda kat bahçeleri ve teraslar oldukça rağbet gören yaşam alanları içerisindedir. Bu alanlarda da bir bahçeden beklenen tabiat manzarasını bulmak mümkündür. Şık peyzaj çalışmaları ile dar alanlarda bahçe tasarımlarını kat teraslarında bulmak mümkün olmaktadır. Firmamız bu alanlar için en güzel ve kullanışlı mafsallı tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Çadır Tentelerin Sunduğu Rahatlık

Çadır tenteler, geniş içyapıları ile en kalabalık organizasyonlarda bile son derece kullanışlı olan koruma sistemleridir. Çadır tentelerin içyapıları, teknolojik sistemlerin kurulumuna da olanak tanıyan özelliktedir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?