İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Branda Tente Esenyurt

Branda Tente Esenyurt

Branda tente Esenyurt, Esenyurt ve semtlerinde hizmet veren kurumsal firmaların başında gelir. Brandaların kullanım alanları daha ziyade sanayi ve tarım gibi alanlardır. Son zamanlarda nakliyecilikte de brandaların kullanıldığını görmek mümkündür. Brandaların gıda ürünlerinin nakliyesi ile eşya taşımacılığında sıkça kullanılması, kaliteli olmalarını da gerekli kılmaktadır. Eşya taşımacılığında branda kullanımında hava koşullarına dayanıklılık son derece önem taşır. Pazar, […]

Branda tente Esenyurt, Esenyurt ve semtlerinde hizmet veren kurumsal firmaların başında gelir. Brandaların kullanım alanları daha ziyade sanayi ve tarım gibi alanlardır. Son zamanlarda nakliyecilikte de brandaların kullanıldığını görmek mümkündür. Brandaların gıda ürünlerinin nakliyesi ile eşya taşımacılığında sıkça kullanılması, kaliteli olmalarını da gerekli kılmaktadır. Eşya taşımacılığında branda kullanımında hava koşullarına dayanıklılık son derece önem taşır.

Pazar, manav tezgâhlarında kullanılan brandaların ürünleri değişen hava koşullarına göre koruması önerilir. Firmamız, uzak ya da yakın mesafe taşımacılığında, uygun kalınlıkta ısı ve nem geçirmez brandaları ile tercih edilen işletmelerin başında gelir.

Brandalardan beklenen özellikler, tentelerden de beklenmektedir. Tentelerin brandalardan en büyük farkı, yaşam alanlarını güzelleştirecek unsurlara da sahip olmalarıdır. Firmamızda en şık tente ve kaliteli branda tasarımları zengin içeriklerde yer almaktadır.

Tentelerin Kullanım Amaçları

Branda tente Esenyurt, tentelerde çok farklı model ve üstün kaliteli tasarımları bulunan firmalardandır. Tentelerin kullanım amaçları, dış mekânları hava koşullarından korumak olduğu kadar, yaşam alanlarına da şıklık katmalarıdır. Her alana yakışan tenteler farklı tasarımlarda yer alırlar.

Dükkân ve iş yeri camekânlarında körüklü tenteleri görmek mümkün olurken, kafe ve pastanelerde de körüklü tasarımlar zengin içeriklidir. Firmamızın körüklü tente modelleri, düz, desenli ya da çizgili tasarımlarda yer almaktadır. Tentelerin yarım daire şeklinde olmaları ve rahat açılıp kapanmaları, kullanım avantajı sağlamaktadır.

Firmamız, tente modellerinde öne çıkan kategoriler, düz tenteler, pergola sistemler, mafsallı tenteler, kış bahçeleri ve kamelyalardır. Çadır tenteler de çok farklı ebatlarda yer almaktadır. Körüklü tentelerin hizmet sektöründe tercih edilmelerinin bir diğer nedeni de sıcak tasarımlar olmalarıdır. Konulduğu alana şık dekoratif unsurlar katacaktır.

Teraslarda Önerilen Dış Mekân Korumaları

Branda tente Esenyurt, teraslarda ve balkonlarda şıklık katan mafsallı tente modelleri ile tercih edilen işletmelerdendir. Firmamız tenteleri içerisinde mafsallı modeller, akrilik kumaşları ve paslanmaz malzemeleri ile önerilen tente kategorileri içerisindedir. Firmamızın mafsallı tentelerinde farklı ebatlarda zengin model içerikleri bulunur.

Kullanım kolaylığı sunan rahat açılıp kapanan mekanizmaları, tentelerin tercih edilme nedenleridir. Mafsallı tenteleri, son dönem site bahçeleri ve kat teraslarında da görmek mümkündür. Lokanta gibi hizmet sektöründe yer alan işletmelerde de mafsallı tenteleri görmek mümkündür.

Tente Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Tente alırken dikkat edilecek unsurların başında, bulunan coğrafi koşullara uygunluk gelir. Kalın ve hava koşullarına dayanıklı olan tentelerin tercih edilmesi önerilir. Tente almadan önce firmamızla iletişime geçilmesi önerilir. Firma çalışanlarımız keşif ziyaretinin sonrasında ilgili alan için uygun tente tasarımlarını önerecektir.

Sert hava koşullarının bulunduğu alanlarda dayanıklı malzeme ve kumaş malzemesi kullanımı önem taşımaktadır. Firmamız kaliteli tente modelleri ile her yaşam alanına uygun tasarımları sunan firmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet veren işletmemiz, kurulum hizmetini de sunacak olan kuruluşların başında gelmektedir.

Teknik destek ve hızlı montaj hizmeti ile kurumsal işletmelerin ilk sıralarında yer almaktayız. Kurumsal hizmet sunan işletmelerden tente ve branda temin edilmesinin önemi son derece fazladır. Bu firmalar kalite kontrol aşamalarından geçirilmiş olan ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız tente ve brandalarda uygunluk testleri sonrasında satış ve pazarlama hizmeti sunmaktadır.

 

Dört Mevsim Kullanılan Tenteler

Tentelerin her hava koşulunda koruma özelliğinin olması son derece önem taşımaktadır. Bahçe kullanımı isteyenler için her mevsim korunaklı olan tentelerin tercih edilmesi önerilir. Firmamız, kış bahçesi tasarımlarında en şık tente modelleri ile hizmet veren işletmelerin başında gelmektedir. Kış bahçesi uygulamaları, evler kadar iş yeri bahçelerinde de görülmektedir.

Tente alacak olanlar için dört mevsim kullanım avantajı sunan tasarımlar içerisinde kış bahçeleri ve kamelyalar ön sıralardadır. Kış bahçelerinin dışarıyı gösteren şeffaf cam sistemleri, doğa ve bahçe manzarası için tasarlanmış özelliklerdir. Hava koşullarına göre açılıp kapanabilen cam sistemleri, rahat kullanım avantajı sunarlar.

Çadır Tentelerin Tercih Edilmesi

Çadır tenteleri, geniş katılımlı organizasyon alanlarında görmek mümkündür. Çadır tentelerin kullanıldığı yerler içerisinde sirkler, fuar ve oyun alanları ilk sırada gelmektedir. Firmamız çadır tentelerde her alana uygun olan farklı ebatlarda kaliteli tasarımların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Teknolojik sistemlerin içerisine kurulabilmesini sağlayan bu tenteler, son zamanlarda yaşam alanlarının vazgeçilmez birer parçaları olmuştur

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?