İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Branda Tente Eyüpsultan

Branda Tente Eyüpsultan

Branda tente Eyüpsultan, branda ve tente satışında güvenilir hizmet sunan kuruluşların başında gelmektedir. Brandaların nakliye, ürün saklama ve gıda maddelerinin depolanmasında kullanılması kullanım alanlarının başında gelir. Branda alacak olanlar için kaliteli olması, kalın kumaşlardan üretilmesi, brandalardan beklenen özelliklerdir. Branda tasarımlarında nemi ve rutubeti geçirmeyen özellikler, nakliyecilikte son derece önem taşımaktadır. Ürün nakliyesinde geçilen farklı bölgeler, değişik […]

Branda tente Eyüpsultan, branda ve tente satışında güvenilir hizmet sunan kuruluşların başında gelmektedir. Brandaların nakliye, ürün saklama ve gıda maddelerinin depolanmasında kullanılması kullanım alanlarının başında gelir. Branda alacak olanlar için kaliteli olması, kalın kumaşlardan üretilmesi, brandalardan beklenen özelliklerdir. Branda tasarımlarında nemi ve rutubeti geçirmeyen özellikler, nakliyecilikte son derece önem taşımaktadır.

Ürün nakliyesinde geçilen farklı bölgeler, değişik hava koşullarına maruz kalan gıda maddelerinin bozulmasına neden olabilir. Bu değişen ısı şartlarından ürünün bozulmadan nakliyesi için uygun kalınlıkta brandaların kullanılması önerilir. Firmamız branda tasarımlarında hem kaliteli hem de son derece fonksiyonel modelleri ile satış yapan işletmelerin başında gelmektedir. Branda ve tente satışında uzmanlaşmış kuruluşların başında gelmekteyiz.

Tente Modelleri ve Kullanım Sahaları

Branda tente Eyüpsultan, çok çeşitli tente modelleri ile Türkiye’nin farklı bölgelerine satış hizmeti sunmaktadır. Tentelerden beklenen en önemli özellik, değişen hava koşullarına karşı koruması ve son derece şık olmasıdır. Kafe, pastane ve lokanta gibi hizmet sektöründe yer alan işletmelerin tercih edeceği tenteler ile sirk ve fuarlarda kullanılan tenteler farklı özellikler içerecektir.

Ev gibi yaşam alanlarında teras ve balkonlarda kullanılan tenteler de farklı kategorilerde olmalıdır. Firmamız, yaşam alanlarını güzelleştirecek çok farklı modellerde tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Kafe ve pastanelerde kullanımı önerilen tenteler, körüklü modellerdir. Körüklü modeller, yarım daire şeklinde yapıları ile yağışı geçirmeyecek ve güneş ışınlarına karşı da koruyucu özellikler içerecektir.

Sevimli tasarımları ile içinde oturan kişilere sıcak bir atmosfer sunacaktır. Firmamızda en çok tercih gören tente kategorileri, düz tenteler, pergola sistemler, mafsallı tenteler, kamelya ve çadır tenteleridir. Kamelya ve kış bahçeleri de son dönemlerde bahçelerde en çok tercih edilen tente kategorileridir.

Bahçe Kullanımında Önerilen Tenteler

Branda tente Eyüpsultan, bahçeleri güzelleştirecek çok farklı tasarımlarda tentelerin satışını yapmaktadır. Kış bahçeleri bu tenteler içerisinde en çok tercih gören modellerdir. Kış bahçelerinin yaşam alanlarına kattığı şıklık kadar hava koşullarından da koruma özellikleri tercih edilmelerinin en önemli nedenleri arasındadır.

Bahçelerde hava koşullarından koruyan ve dört mevsim tabiatın içerisinde yaşam imkânı sunan kış bahçeleri firmamızda farklı ebatlarda yer almaktadır. Rahat açılıp kapanan cam sistemleri ile kış bahçeleri, ev ve iş yeri bahçelerinde talep gören dış mekânlardır. Artan çevre bilinci son dönemlerde yapılan her sitenin ve müstakil evlerin bahçesini çok şık hale getirmiştir.

Bahçe peyzajlarının en güzel örneklerinin görüldüğü bu alanlardan her mevsim istifade etmek için kış bahçesi modelleri kullanılır. Hava koşullarına dayanıklı malzemeden üretilen kış bahçeleri son derece korunaklı yapılardır. Firmamızda farklı model içerikleri yer almaktadır.

Teraslara Şıklık Katan Tenteler

Teraslar ve balkonlar, yaşam alanlarının en sevilen bölümleri arasındadır. Bu alanlarda olumsuz hava koşullarında da rahatlıkla oturma imkânı tanıyan tenteler, mafsallı tentelerdir. Alüminyum malzeme kullanımı, rüzgâra karşı dayanıklı akrilik kumaşlardan yapılmaları mafsallı tentelerin tercih sebebidir.

Kullanım rahatlığı sağlayan mafsallı tenteler, rahat bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Firmamız çok farklı modellerde mafsallı tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Kat bahçeleri, teras ve balkonları her mevsim olumsuz hava koşullarından koruyan bu tenteler, lokanta teraslarında da kullanılmaktadır. İş yeri ve ev gibi yaşam alanlarında kullanım alanı son derece yaygındır.

Çadır Tentelerin Sunduğu Avantajlar

Çadır tenteler, yaşam alanlarını güzelleştirmekle birlikte birçok avantajı da bulunmaktadır. Çadır tentelerin geniş içyapıları, fuar, sirk fuar gibi organizasyonlarda tercih edilme sebepleridir. Oyun alanları ve şantiyelerde de kullanım sahası bulunmaktadır.

Kapalı spor tesislerinde de çadır tenteleri görmek mümkündür. Her yaşam alanına artı değer katan çadır tenteler, firmamızda çok farklı boyutlarda bulunmaktadır. Isıtma, ışık ve ses sitemlerinin de rahatlıkla kurulumunun yapıldığı çadır tenteler, firmamızda son derece geniş içeriklerde yer almaktadır. Az maliyetle kurulumunun yapılması, geniş katılımlı alanlar için tercih edilme sebeplerindendir. Kaliteli model çeşitlerimiz için firmamızdan destek alınması önerilir.

Hızlı Kurulum ve Satış Desteği

Firmamız yurdun farklı bölgelerine hızlı satış ve montaj desteği sunacaktır. Kalite kontrol aşamalarından başarı ile geçmiş olan tentelerin satışı yapılmaktadır. Kurumsal firma desteği, güler yüzlü hizmetimiz söz konusudur. Branda ve tentelerde güvenilir ürün tedariki için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?