İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Branda Tente Fiyatları istanbul

Branda Tente Fiyatları istanbul

Branda tente fiyatları istanbul branda tente sistemleri uygun ve kaliteli olarak imal edilmektedir. Branda tente genel adı, su ve ışıktan korunmak amacıyla dayanıklı ve içi polyester ile kaplı malzemelerin genel adıdır. Branda, su geçirmez kumaşı, güneşe karşı korunmak için kullanılan ve daha çok kış aylarında kullanılan ürünlerdir. Havuzda, bahçede, arabalarda, yat ve teknelerde, kamyon ve tırlarda […]

Branda tente fiyatları istanbul branda tente sistemleri uygun ve kaliteli olarak imal edilmektedir. Branda tente genel adı, su ve ışıktan korunmak amacıyla dayanıklı ve içi polyester ile kaplı malzemelerin genel adıdır. Branda, su geçirmez kumaşı, güneşe karşı korunmak için kullanılan ve daha çok kış aylarında kullanılan ürünlerdir. Havuzda, bahçede, arabalarda, yat ve teknelerde, kamyon ve tırlarda ve buna benzer birçok kapalı ve açık mekânlarda tercih edilen bir üründür. Branda fiyat olarak düşük maliyetli ve kullanımı kolay ve rahat kullanım şartları ile birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Dayanıklı kumaş özelliği ve estetik görünümü sayesinde bahçelerinizde kış bahçeleri ve kafeler için ayrı mekânlar oluşturabilirsiniz.

Tente İle Branda Arasındaki Fark

Dış etkenler ve hava şartlarından korunmayı sağlayan, ilk zamanlar da güneşlik formunda üretilen ürünlere tente denilir. Branda ve tente arasında aslında bir fark yoktur, branda su geçirmez ve her türlü hava şartlarına dayanıklı bir kumaştan üretilmiş bir üründür. Branda kumaşı ile hazırlananlar ve iskeletini birleşimiyle oluşan bütün, tente sistemleri olarak adlandırılır. Branda ve tente ikisinin de kullanım amacı aynıdır. Dış etkenlerden korunma amacıyla kullanılır.

Mafsallı Tente

Dış mekânlarda tente ve branda ihtiyacı duyulan alanlarda çok tercih edilen bir üründür. Mafsallı tente, dar manevra alanlarına sahip mekânlarda mafsal fonksiyonu ile ileri geri hareket ettirebilir ve istenildiği zamanlarda açılır kapanır özelliği ile çok kullanışlı bir tente sistemidir. Her mevsim kullanılabilen, dayanıklı ve görünümü güzel bir üründür. Kafe, restoran, balkon, bahçe gibi birçok alanda kullanılabilir.

Asma Germe Branda Sistemleri

Branda tente fiyatları istanbul ilinde asma germe membran sistemleri bütçenize uygun olarak bulunmaktadır. Asma germe branda, demir konstrüksiyon üzerine branda giydirilerek elde edilen sistemlerdir. Özel ölçüde veya şekilde de yapılabilir. Minimum seviyede demir aksamlar kullanılarak üretilirler, ayrıca kare, üçgen ve asimetrik şekilleriyle kullanıldıkları alana mimari bir değer katan sistemlerdir. Asma germe tenteler, köşe kısımlara demir montelenerek veya var olan kiriş ve betona membran çelik halatlarla bu noktalara gerdirilerek kurulmaktadır. Demonte olarak üretilir ve geniş gölge alanı sağlayan bir üründür. Paslanmaz malzemeler kullanılarak kurulan sistemler olduğu için uzun ömürlüdürler. Pazar yerleri, plajlar, çay bahçeleri, gösteri alanları, restoranların açık alanları gibi mimari alanların yapısına uygun olarak yapılabilen sistemlerdir.

Kamelya Brandası

Branda tente fiyatları istanbul kamelya brandalarını ekonomik ve kaliteli malzeme kullanılarak üretimini yapmaktadır. Genellikle yazın güneş ışınlarında korunmak için kullanılan brandalardır, ancak günümüzde yazlık ve kışlık modelleri de mevcuttur. İsteğe göre demonte olarak imalatı yapılabilmektedir, bu özelliği sayesinde yazın kurulup kışın sökülebilir. Demonte olarak imal edilen kamelya brandası kışın sökülüp kaldırıldığı için deforme olmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. Kamelya brandaları, üstü kapalı ahşap veya demir malzemeler kullanılarak sabit veya demonte olarak imalatı yapılabilir. Dikdörtgen, kare, altıgen, sekizgen şekilleri yapılabilir.

Fermuarlı Branda

Branda tente fiyatları istanbul ilinde fermuarlı branda mevsim şartları nedeniyle çok tercih edilen ve fiyat olarak bütçenize uygun bir üründür. Fermuarlı brandalar genellikle, çay bahçeleri, kafeler, restoranlar gibi küçük işletmeler tarafından tercih edilen bir üründür. Fermuarlı olması ve dört mevsim şartlarına dayanıklı olması nedeniyle işletmeler için ekstra bir alan oluşturur. Ayrıca fermuarlı branda sökülüp takılması kolaydır.

Branda Tente Fiyatları

Branda tente fiyatları istanbul ilinde bulunanlar için gayet uygundur. Branda tente kullanım avantajları ile kullanım kolaylığı ile tercih edebileceğiniz sistemlerdir. Ayrıca cam balkon sistemlerine göre daha düşük fiyatlardır. Branda tente fiyatları kullanılan alanın boyutuna, kullanılan tente modellerine, kumaş özelliklerine değişiklik göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?