İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Branda Tente Gebze

Branda Tente Gebze

Branda tente, tente dendiğinde ilk akla gelen açık alanların kapalı alana çevrilmesidir. Branda tente sadece açık alanların kapalı alanlara çevrilmesi değil çeşitlilik ve modernlik katarak çevrilmesidir. Gelişen teknolojiyle birlikte branda tente dünyası da değişim gösterir. Branda tente birçok kullanım alanıyla ön plana çıkar. Önceleri sadece dükkân önlerine uygulanan bir sistemken şu anda birçok alanda favori […]

Branda tente, tente dendiğinde ilk akla gelen açık alanların kapalı alana çevrilmesidir. Branda tente sadece açık alanların kapalı alanlara çevrilmesi değil çeşitlilik ve modernlik katarak çevrilmesidir. Gelişen teknolojiyle birlikte branda tente dünyası da değişim gösterir. Branda tente birçok kullanım alanıyla ön plana çıkar. Önceleri sadece dükkân önlerine uygulanan bir sistemken şu anda birçok alanda favori ürün olarak kullanılır. Branda tente dünyasında Branda Tente Gebze firmamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Branda tenteler mevsimlerin değişmesiyle meydana gelen sıkıntıları ortadan kaldırır ve yaşam alanlarınızı konforlu hale getirir.

Branda Tente Neden Tercih Edilir

Teknolojinin gelişmesi her alanda yeniliği getirir bu sebeple insanları değişime zorlar fakat bu değişim hayatınızın konforunu arttırır. Branda tente sadece konforu artırmaz aynı zamanda ihtiyaç duyulan yaşam alanlarınızı genişletir. Branda tente birçok firmanın aktif olarak kullandığı ve mekânlarına şıklık kattığı da bir üründür. Örneğin bir süper market branda tente kullanımını hem ürünlerini doğal hayatın getirdiği şartlarda korumak için hem de marketin görüntüsünü şıklaştırmak için branda tenteyi kullanır. Güneş ışıkları ürünleri ve markete gelen müşterileri rahatsız edebilir. Bu alanda tente çeşitleri devreye girer. Branda Tente Gebze firmamızdan size uygun tente çeşitlerini seçebilir aynı zamanda merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

Beyza Branda Tente - Brandacı, Tenteci, Çadırcı, istanbul

Branda Tenteler Mevsimsel midir?

Branda tenteler birçok ürün çeşitliliğine ve özelliğine sahiptir. Sizin hangi ürünü istediğiniz ve nerede kullanacağınız bu sorunun cevabıdır. Branda tenteler su geçirmez, ışık geçirmez gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır. Sizin mekânlarınıza uygun branda seçimi yapmanız gerekir. Dört mevsim kullanabileceğiniz branda çeşitleri de vardır. Tentelerin kumaşları ve çeşitlerine müşteriler karar verir firmalar kararları uygular. Sizin vereceğiniz kararlar tentenin kalitesini belirleyecektir. Araştırma yapmadan branda tente seçimi yapmayınız. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Branda Tente Çeşitleri

Günümüzde kullanılan birçok farklı tente çeşidi vardır. Bu tentelerin her biri farklı amaçlar için tercih edilirler ve özellikleri de farklıdır. Branda tente çeşitleri şöyledir:

Karpuz Tente: İsminden de anlaşıldığı gibi tamamen görüntüsünden etkilenerek kullanılan bir isimdir. Bombeli şekilde olan ve genellikle dış görüntüsü nedeniyle tercih edilen bir branda tente modelidir.

Sabit Tente: Branda tenteler arasında en çok tercih edilen modeldir. Kullanımı kolay ve konforludur. Tente uygun alana monte edilir ve sabitleştirilir.

Fransız Tente: Fransız tente denmesinin sebebi Fransızların evlerinin camlarında  sıkça kullandığı bir model olduğu için adını buradan alır. Karpuz tenteyle aynı modeldir.

Mafsallı Tente: Mafsallı tente diğer ürünlere göre daha az özelliği olduğu için orta düzey bir üründür bu sebep ile çok fazla tercih edilir. Kullanımı kolay ve ortamı şık gösteren bir üründür. İki blok arasına koyulmuş tenteden oluşur. Manuel kullanımı mevcuttur.

Körüklü Tente: Körüklü denmesinin sebebi katlanabilir olmasıdır. Kullanımı kolaydır.

Tünel Tente: Tünel şeklinde olması sebebiyle bu ismi almıştır. Otel girişleri için uygundur ortama şıklık katar.

Spotlu Raylı Tente: Raylı sistem üzerine kurulmuş bir düzeneği vardır. Düzeneğe spotlar monte edilmiştir. Raylı tentede spotsuz olan bir diğer ürünüdür.

Manuel Tente: İnsan gücüyle açılıp kapandığı için manuel tente denmiştir. Otomatik tente ise kumandayla kullanılan tente çeşididir.

En çok Önerilen Branda Tenteler

Branda Tentelerde en çok önerilen ürünler kullanımı kolay ürünlerdir. En çok tercih edilme sebepleri bazen kullanım alanlarıyla alakalı bir durum olabilir. Ayrıca insanlar konforlu ve kolay ürünleri seçer. Bunun yanı sıra maddi sebepler ürünlerin seçimini etkiler. Her üründe olduğu gibi özellik arttıkça fiyatlarda artar. Çünkü malzeme değişir ve yine malzemeler ürüne eklenir. Körüklü tente modelleri de tercih edilenler arasında sık tercih edilmesi balkonlarda kullanımın kolay ve ayarlanabilir düzeyde olmasıdır. Manuel bir sisteme aittir. Yani insan gücüyle çalışır.

Pergoletti l Mafsallı Tente

Branda Tente Ücretleri

Branda tente ücretleri her üründe farklılık gösterir. Bunun sebebi ürünün özellikleri ve kullanılan malzemesidir. Malzeme çeşitliliği arttıkça ürünün fiyatı da artar. Ürünü uzun yıllar kullanmak isterseniz kumaş kalitesine özen göstermelisiniz. Kumaş kalitesini öğrenebilmek için firmalardan güneş ışınlarını geçirme olasılığını sorunuz. Bu konu için Branda Tente Gebze firmamızdan kumaş özelliklerini ya da çeşitliliğini öğrenebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?