İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Branda Tente Kartal

Branda Tente Kartal

Branda tente kartal, tente ve branda da en fonksiyonel modellerle hizmet vermektedir. Tentelerin temel amacı yaşam alanlarını güzelleştirirken, brandalar daha çok tarım ve nakliyecilikte kullanılır. Tarımda ürünlerin depolarda saklanması ile nakliye sektöründe eşya ve yük taşımacılığında kullanıldığı gözlemlenir. Eşyaların taşınması ve ilgili yere nakledilmesi esnasında zarar görmemesi için hava koşullarına dayanıklı olan muhafazalarla saklanması gerekir. Her […]

Branda tente kartal, tente ve branda da en fonksiyonel modellerle hizmet vermektedir. Tentelerin temel amacı yaşam alanlarını güzelleştirirken, brandalar daha çok tarım ve nakliyecilikte kullanılır. Tarımda ürünlerin depolarda saklanması ile nakliye sektöründe eşya ve yük taşımacılığında kullanıldığı gözlemlenir. Eşyaların taşınması ve ilgili yere nakledilmesi esnasında zarar görmemesi için hava koşullarına dayanıklı olan muhafazalarla saklanması gerekir. Her türlü hava değişiminden koruyan uygun kalınlık ve üstün kalitede branda modelleri için firmamızdan destek alınması önerilir.

Pazar ve manav tezgâhlarda da brandaları görmek mümkündür. Brandaların rüzgâr ve fırtınaya karşı da dayanıklı olması, kullanım için maksimum fayda temini için önem taşımaktadır. Brandaların kullanım alanına göre boyutları ve özellikleri farklı olacaktır. Zengin branda çeşitleri ile firmamız önerilen işletmelerin başında gelmektedir. Kartal ve semtlerine hizmet veren kuruluşumuz, Türkiye’nin farklı bölgelerine de talep halinde satış hizmeti sunacaktır.

Tentelerde Kaliteli Tasarımlar

Branda tente kartal, tentelerde kaliteli tasarımları ve dekoratif model içerikleri ile önerilen kuruluşların başında gelir. Tente alacak olanlara verilecek tavsiyelerin başında konulacakları yaşam alanlarına uygun özellikler içermeleridir. İklim ve coğrafya, seçilecek tentelerde önem taşımaktadır. Fırtına alan, sert hava koşullarının görüldüğü yerlerde dayanıklı olan tentelerin seçilmesi önerilir. Firmamız tente satışından önce, keşif ziyareti yaparak alanı inceleyecektir.

Yaşam alanına en uygun tente tasarımını öneren firmamız, en kısa sürede de kurulumunu yapacaktır. Önerilen tentelerin, yaşam alanlarında ihtiyaca cevap vermesi kadar, dekoratif unsurlar da içermesi gerekir. Firmamız tenteleri her alanda kullanılan birbirinden şık modellerdir.

Lokanta ve Pastaneler İçin Önerilen Tenteler

Branda tente kartal, lokanta ve pastaneler için körüklü tente modellerini önermektedir. Körüklü tentelerin yarım daire şeklinde olması, bu kavisli yapı sayesinde de ışık ve yağmur geçirmeyecek özellikler içermesi kullanım rahatlığı sunacaktır. Hava koşullarından maksimum derecede koruyan körüklü tenteler, yaşam alanlarına sıcak bir atmosfer sunacak tasarımlardır.

Kafe, pastane ve lokantalarda son derece yaygın kullanımı olan körüklü tentelerin kullanımı da son derece rahat ve kolaydır. Her alana şıklık katan tenteler, firmamızda son derece zengin içeriklerde yer alır. Körüklü tenteler, alışveriş alanlarında camekânlarda da kullanımı görülen tente kategorileridir.

Kalabalık Organizasyonlar İçin Çadır Tentelerin Kullanımı

Kalabalık organizasyonlar için önerilen geniş ebatlı çadır tentelerdir. Geniş katılımlı organizasyonlar, fuar ve ürün tanıtımlarında çadır tenteleri sıkça görmek mümkündür. Sirk, oyun alanları, şantiyeler ile kapalı spor merkezlerinde de yayın olarak çadır tenteler kullanılır. Kısa sürede kurulma imkânının yanı sıra az maliyetle de yapılması, çadır tentelere olan ilgiyi arttırmıştır.

Firmamız her alan uygun olan çadır tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Teknolojik sistemlerin de içerisine kurulabilme imkânını sunan çadır tenteler, yaşam alanlarına kolaylık ve şıklık katmaktadır. Desenli, çizgili, düz modellerde farklı ebatlarda satışlarımız bulunur. Firmamız kalite standartlarına uygun olarak yapılmış ve testlerden geçirilmiş çadır tentelerin satışını yapmaktadır.

Balkon ve Kat Bahçelerini Güzelleştiren Tenteler

Balkon ve kat bahçelerini güzelleştiren tenteler içerisinde önerilen, mafsallı tentelerdir. Mafsallı tente kategorilerimiz, rüzgâr ve her türlü hava koşullarına dayanıklı tentelerdir. Kolay açılıp kapanmaları ve akrilik kumaşlardan yapılmaları, tercih sebebidir. Paslanmaz malzemeden yapılan mafsallı tentelerimiz, uzun ömürlü kullanılacak modellerdir. Yaşam alanlarında balkon ve teraslarda daha uzun süre kaliteli vakit geçirmek için önerilen bu koruma sistemleri, firmamızda çok farklı çeşitlerde yer alır.

Mafsallı tentelerin kat bahçeleri ile lokanta teraslarında da kullanım alanları yaygındır. Farklı boyutlarda yapılabilen bu tenteler, yağmurdan ve güneşin yakıcı ışıklarından koruyan özelliklere sahiptir. Firmamız tente tasarımları, düz, pergola, kış bahçeleri gibi çok çeşitli model içeriklerinde yer almaktadır.

Kış Bahçelerinin Tercih Sebepleri

Kış bahçeleri, yaşam alanlarında son zamanlarda en çok tercih edilen dış mekân bahçe tasarımlarıdır. Kış bahçelerinin olumsuz hava koşullarından koruma özelliği sayesinde dört mevsim bahçelerden istifade etmek mümkündür. Açılıp kapanabilen cam sistemleri sayesinde firmamız kış bahçeleri en çok tercih edilen tente kategorileri içerisindedir.

Farklı boyutlarda olan kış bahçeleri, ev ve iş yerlerinin bahçelerinde son dönemlerde yaygınlaşmaktadır. Lokanta gibi hizmet sektöründe de kullanımı yaygındır. Kaliteli tasarımları ve korunaklı yapısı ile kış bahçelerini firmamızdan rahatlıkla temin etmek mümkündür

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Branda Tente Kartal

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?