İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Branda Tente Kartal

Branda Tente Kartal

Farklı hava şartlarından ve dış etkenlerden bulunduğu ortamı ve mekânı korumaya yönelik tente sistemleri genellikle güneşlik görevi görür. İlk zamanlarda güneşten korunabilmek için bez, çadır ve branda gibi malzemeler ile üretilen tente sistemleri zaman içerisinde daha farklı ve gelişmiş fonksiyonel kullanım seçenekleri ile branda tente Kartal firması tarafından üretilmeye başlanıp dizayn edilmiştir. Günümüzde tente sistemleri çoğu […]

Farklı hava şartlarından ve dış etkenlerden bulunduğu ortamı ve mekânı korumaya yönelik tente sistemleri genellikle güneşlik görevi görür. İlk zamanlarda güneşten korunabilmek için bez, çadır ve branda gibi malzemeler ile üretilen tente sistemleri zaman içerisinde daha farklı ve gelişmiş fonksiyonel kullanım seçenekleri ile branda tente Kartal firması tarafından üretilmeye başlanıp dizayn edilmiştir. Günümüzde tente sistemleri çoğu işletme yerlerinin vazgeçilmez konfor ürünleri arasında yer alır. Restoran, oteller  işletmeler, çay bahçeleri, kafe ve etkinlik alanları gibi açık ve kapalı birçok alanda tente sistemleri kullanılır.

Tente Nedir?

Tente sistemleri genellikle yağmur, güneş, rüzgâr gibi hava etkenlerinden bulunulan yeri korumayı sağlayan ve kumaş ve bez gibi ürünlerden üretilen sistemlerdir. Günümüzde modern teknolojiler sayesinde çok fazla tente modelleri icat edildiği için istenilen her tente modelleri kullanılabiliyor. Özellikle katlamalı tente modelleri, rulo ürünler ve aç- kapa  tente gibi çok daha fazla tente çeşitleri üretilebiliyor.

Tente Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde ev tipi tente modellerinin dışında endüstriyel tip tente ve gölgelendirme amaçlı çeşitleri de yer alıyor. Butik, mağazalar ve işletme yerlerinin vitrin sistemleri alanlarında kullanılan tente sistemleri kafe ve restoran gibi yerlerde genellikle açık bahçe yerlerinde kullanılır. Bu ürün için yapı ruhsatına gerek kalmadan kullanım amacı sağlayan tente sistemleri oteller ve spor tesisleri gibi birçok kullanılabilecek yerlerde kullanılır.

Tente Ne İçin Kullanılır?

Hem kullanıldığı yere dekoratif katkı sağlayan hem de açık hava da daha konforlu bir ortam yaratmayı sağlayan tente çeşitleri, özellikle güneşten ve yağmur gibi durumlardan korunmayı sağlar. İşletme yerleri için avantaj olarak görülen tente sistemleri iç mekân yerlerinde sigara içilmemesi sebebi ile açık alan ve bahçelerin opsiyonel bir şekilde kullanılması için elverişli olur. Teras, havuz başı kullanımları, balkonlar, kamelya ve veranda gibi pek çok alanda kullanılabilir. Hem yaz mevsiminin etkenlerinden hem de kış mevsiminin etkenlerinden korunmak için kullanılan tente sistemleri genel olarak güvenlik ve konfor sağlar.

Tente Kullanım Avantajları Nelerdir?

Kullanılan mekân ve alanların daha hoş ve gösterişli gözükmesini sağlayan tente sistemleri, herhangi bir yapı ruhsatına gerek kalmadan tüm mekân yerlerinde kullanım avantajı sağlar. İşletme yerleri için ekstradan bir bölüm oluşturmak için ve bölge yeri kazandırmayı sağlayan tente sistemleri, kolay ve rahat kullanım özelliği sayesinde zahmetsiz bir kullanım konforu sunar. Genellikle reklam yapabilme olanağı sunan tente modelleri hava şartlarından korunmayı sağlarken aynı zamanda işletme yerleri için reklam ve tanıtım olanağı da sağlar.Çift Açılır Mafsallı Tente Sistemi

Branda Tente Fiyatları Nasıl Belli Olur?

Tente sistemlerinde manuel sisteminin dışında otomatik şekilde branda tente kartal firması tarafından üretilen tente çeşitleri, imalat özelliğine göre farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Üretim sırasında kullanılan kumaş kalitesinin haricinde mekanizma özellikleri, kumanda modülleri, katlamalı ya da rulo sistem gibi çok fazla özelliğine göre tente fiyatları belirlenir. Tente fiyatları için genellikle ne kadar üretim yapılacağı metrekare üzerinden hesaplanarak, kalite durumuna göre fiyatlar ortaya çıkar.

Branda Tente Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Branda tente kumaş çeşitleri arasında yer alan akrilik kumaş yün kumaş türüne benzer ve pamuklu bir kumaşı da andırır. Bu kumaş genellikle daha kolay bir şekilde yıkanır ve leke tutma oranı da pek yoktur. Çok fazla renk seçeneği bulunur. Meç kumaş ise daha çok kuvvetli rüzgâr olan yerlerde kullanım sağlar. Güneş ışığına engel olan ve aynı oranda görüntüye de engel olan bir kumaştır. Meç kumaşlar branda tente kumaşları arasından en çok tercih edilip kullanılan ürünlerdir.

Pilsa kumaş modeli ise dış mekân yerlerini korumak için branda tente kartal firması tarafından üretilir. Yağmur geçirmeyen özelliği sebebiyle branda tente kumaşları arasından çok fazla talep gören bir üründür. Polyester kumaş modeli genel olarak yapay bir elyaftan oluşur. Çok az bir seviyede nem çekme özelliği bulunur. Brandadan çok giyim kumaşı olarak tercih edilir.

Şeffaf mika kumaş ise İtalya ve ispanya ülkelerinde ithal edilir. Genellikle bu ürün bahçe alanları için ya da kafe alanlarının etrafını çevrelemek amacı ile kullanılır. İstenilen ve uygun görülen her yerde tente branda çeşitlerini kullanmak mümkündür. İhtiyacınız doğrultusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?