İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Maltepe.

Branda Tente Maltepe.

Branda Tente Maltepe, Maltepe ve İstanbul’un farklı bölgelerine hizmet veren işletmelerin başında gelmektedir. Branda ve tenteler, son dönemlerde yaşantımızın ayrılmaz birer parçalarıdır. Brandalarda uygun koruma özelliklerinin olması, onlardan fayda temini için son derece önemlidir. Kalın ve ışığı geçirmeyen brandalar, gıda maddelerinin saklanmasında son derece önem taşımaktadır. Ayrıca, nakliyatta da üstün koruma özellikleri ve hava şartlarına dayanıklı […]

Branda Tente Maltepe, Maltepe ve İstanbul’un farklı bölgelerine hizmet veren işletmelerin başında gelmektedir. Branda ve tenteler, son dönemlerde yaşantımızın ayrılmaz birer parçalarıdır. Brandalarda uygun koruma özelliklerinin olması, onlardan fayda temini için son derece önemlidir. Kalın ve ışığı geçirmeyen brandalar, gıda maddelerinin saklanmasında son derece önem taşımaktadır. Ayrıca, nakliyatta da üstün koruma özellikleri ve hava şartlarına dayanıklı modellerin tercih edilmesi gerekir.

Uzak mesafe taşımacılığında gidilen bölgelerdeki değişen hava koşullarına uygun olarak, dayanıklı tasarımların tercih edilmesi gerekir. Fırtınaya karşı dayanıklı ve yırtılmaz olan brandaların tercih edilmesi, brandalardan sağlanan faydayı arttıracaktır. Pazar veya manav tezgâhlarında da sağlam brandaların kullanılması son derece önem taşımaktadır. Depolarda ürün kurutmada ve saklanmasında kaliteli malzemelerden yapılmış olan brandaların kullanılması önerilmektedir. Firmamız branda ve tentelerde en kaliteli ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Tente Modelleri ve Kullanım Alanları

Branda Tente Maltepe, tentelerde en kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır. Tentelerin brandalardan en büyük farkı, dekoratif tasarımların da önem kazanmasıdır. Tenteler hava koşullarına karşı koruma özelliklerinin yanı sıra, konulduğu alana şıklık ta katmaktadır. Kafe, pastane ve lokantalarda şık tente modelleri içerisinde körüklü tente tasarımları ilk sırada gelmektedir.

Yarım daire şeklinde olması ve kolay açılıp kapanması hem kötü hava koşullarından koruması hem de rahat kullanım sağlayan özellikleridir. Firmamız içerisinde çok farklı model ve ebatlarda körüklü tente tasarımları yer almaktadır. Körüklü tente modellerinin en şık ve güzel olan tarafı da estetik çizgilere sahip olmasıdır. Vitrin camlarında da şık duran tente modelleri içerisinde ilk sırada yer almaktadır.

Tente Alacak Olanlar İçin Önerilen Hususlar

Branda Tente Maltepe, tente alacak olanlar için konulacağı alana uygun modellerin seçilmesini önermektedir. Tentelerde çok ışık alan yerler için üstün ultraviyole korumalı kumaşlardan yapılan tasarımların seçilmesi önerilir. Yağışlı ve fırtına alan yerler için de yağmuru, nemi geçirmeyecek tasarımların tercih edilmesi önerilir. Tentelerin farklı desenlerde olması, kişinin zevki ve bulunduğu alana yakışacak şekilde tercih edilir.

Teraslar ve kat bahçeleri için mafsallı tenteler önerilirken, bahçe kullanımından istifade etmek isteyenler için kış bahçeleri önerilir. Firmamız, rüzgâra dayanıklı olan akrilik kumaşlardan yapılmış olan mafsallı tenteleri teraslar için önermektedir. Yaşam alanlarını güzelleştiren mafsallı tenteleri, ev ve lokanta gibi yaşam alanlarının teraslarında sıkça görmek mümkündür. Firmamız, her alana yakışan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bahçe Kullanımı Sevenler İçin Önerilen Tenteler

Bahçe kullanımı sevenler için önerilen tenteler içerisinde kış bahçeleri ayrı bir yere sahiptir. Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenler için önerilen, hava koşullarına dayanıklı tente kategorileri içerisindedir. Kış bahçelerinin açılıp kapanabilen cam sistemleri, hava koşullarına karşı da kullanışlı sistemler olarak tercih edilmelerini sağlamıştır.

Kış bahçeleri, müstakil ev ve iş yeri bahçeleri ile lokanta gibi alanların bahçelerinde de yapılabilen tasarımlardır. Pratik ve kısa sürede kurulumunun yapılması sayesinde, her türlü hava koşulunda tabiatta vakit geçirmek mümkün olabilecektir. Yazın sıcaktan ve kışın da soğuk hava koşullarından koruyan kış bahçeleri, her mevsim kullanımı önerilen tente kategorileri içerisindedir. Firmamızda dayanıklı ve farklı ölçülerde birçok kış bahçesi tasarımını bulmak mümkündür.

Çadır Tentelerde Kaliteli Modeller

Çadır tenteleri, her türlü organizasyonda kullanmak mümkündür. Son dönemlerde etkinlik alanlarında kurulan fuarlarda, sirk ve oyun parklarında da çadır tenteleri görmek mümkündür. Spor alanlarında ve şantiyelerde de kullanımı bulunan çadır tenteler, her alana şıklık ve rahatlık sunmaktadır. Çadır tentelerin en büyük avantajı ise içlerine kurulabilecek teknolojik sistemlerdir. İstenilen büyüklükte farklı ebatlarda çadır tenteleri, firmamızda görmek mümkündür.

Az maliyetli ve kolay kurulabilen bu tenteler, en kalabalık organizasyonlarda bile rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlardır. Çadır tentelerin yaşam alanlarına sunduğu konfor ve pratiklik kullanım, tercih edilecek özelliklerdir. Firmamız, en sağlam ve kaliteli çadır tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Firmamız her türlü branda ve tente satışında kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelmektedir. Tente ve brandaların satış ve pazarlaması yapılmadan önce, kalite kontrol aşamalarından geçirilmektedir. Dayanıklı malzemelerden yapılmış olan tente ve brandalar, uzun süre kullanılabilecektir. Firmamız, dayanıklı tasarımları ile yerinde montaj hizmeti sunan işletmelerin başında gelir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?