İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Branda Tente Maltepe

Branda Tente Maltepe

Branda tente Maltepe, branda ve tente satışında uzman kuruluşlardan biridir. Brandalardan beklenen özellik, uygun kalınlık ve nem geçirmemesidir. Ayrıca farklı iklim koşullarına ve zor hava şartlarına da dayanıklı olması önerilen hususlar arasındadır. Brandaların çetin koşullarda yollarda, nakliye araçlarının üzerine serildiği düşünülecek olursa, fırtınaya dayanıklı, yırtılmaz modellerin tercih edilmesi önerilir. Firmamız, brandalar ve tentelerde hem kalın hem […]

Branda tente Maltepe, branda ve tente satışında uzman kuruluşlardan biridir. Brandalardan beklenen özellik, uygun kalınlık ve nem geçirmemesidir. Ayrıca farklı iklim koşullarına ve zor hava şartlarına da dayanıklı olması önerilen hususlar arasındadır. Brandaların çetin koşullarda yollarda, nakliye araçlarının üzerine serildiği düşünülecek olursa, fırtınaya dayanıklı, yırtılmaz modellerin tercih edilmesi önerilir. Firmamız, brandalar ve tentelerde hem kalın hem de ısıyı, nemi geçirmez özellikte olan modellerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Manav, pazar sergilerinde, depolarda ürün muhafazasında, gıda maddelerinin kurutulmasında en çok kullanılan malzemeler brandalardır. Ayrıca, brandaların evden eve nakliyecilikte ve ürün nakliyesinde de kullanım alanlarını görmek mümkündür. Firmamız, branda ve tentelerde kaliteli ve ortama uygun özellikler içeren tasarımların satışını yapmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerine satış ve servis desteğimiz bulunur.

Savaş Branda Tente Gebze - Savaş Branda

Tentelerin Tercih Edildiği Alanlar

Branda Tente Maltepe, Maltepe içerisinde hizmet veren en köklü kuruluşlardan biridir. Maltepe içerisinde hizmet veren kuruluşumuz, talep halinde farklı il ve ilçelere de hizmet vermektedir. Tentelerden beklenen de brandalar gibi hava koşullarına korunaklı olmasıdır. Tentelerin en önemli farkı, brandalar gibi tarım ve sanayi de kullanılmasından çok ev ve iş yerlerinin balkon ve camekânlarını süslemesidir. Tentelerde kalite ve fonksiyonel olmasının yanı sıra beklenen bir diğer özellikte estetik tasarımlar olmalarıdır. Konuldukları her alana yakışan tenteler, evler ve bahçeler için farklı, kafeler için farklı özellikler içermelidir. Bu konuda firmamız, hizmet alacak olan kişilere bilgi ve teknik destek de sunacak kuruluşların içerisindedir.

Kafe ve Lokantalarda Şık Tente Modelleri

Branda Tente Maltepe, her alana yakışacak bir tente tasarımı mevcuttur. Firmamızın kafe, lokanta ve pastaneler için önerdiği tenteler, körüklü tente tasarımlarıdır. Körüklü tente tasarımları, kafe ve lokantalara sıcak bir görünüm katan modellerdir. Kafe ve lokanta ile vitrin camlarında kavisli yapıları ile yarım daire şeklinde olan körüklü tenteler son derece şık duracak tasarımlardır. Kolay açılıp kapanması da kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca, güneş ışıklarını ve yağmuru geçirmeyecek derecede siperlikli yapısı ile hem kullanışlı hem de dekoratif modeller olarak hizmet sektöründe tercih edilmesini sağlamıştır. Firmamız, çok şık tente kategorileri ile satış hizmeti sunmaktadır.

Kış Bahçelerini Şık Hale Getiren Tasarımlar

Kış bahçelerini şık hale getiren tasarımlar içerisinde çok farklı camlı sistemleri olan tente modelleri bulunur. Kış bahçesi model zenginliği için firmamızın ziyaret edilmesi önerilir. Son zamanlarda artan çevre bilinci ev ve iş yerlerinde bahçe tasarımına verilen önemi arttırmıştır. Kış bahçeleri, kışın soğuktan ve yaz aylarında da sıcaktan koruyan muhafazalardır. Kış bahçelerinde açılıp kapanma özelliğinin olması, hava koşullarına göre içerisinde oturanların ayarlayabilme kolaylığını sunmaktadır. Ayrıca, şeffaf olan yapıları ile kış bahçeleri, doğa içerisinde oturuyor izlenimi veren tente tasarımlarıdır. Sağlam yapıları ile her türlü hava koşuluna da dayanıklı modellerdir.

Kat Bahçeleri ve Teraslar İçin Önerilen Tenteler

Firmamızın kat bahçeleri ve teraslar için önerdiği tenteler, mafsallı tente kategorileridir. Akrilik olan kumaşları ile her hava koşuluna dayanıklı olmaları ve kolay şekilde açılıp kapanmaları sayesinde tercih edilirler. Lokanta teraslarında da mafsallı tenteleri kullanmak mümkündür. Bu sayede hava koşullarından etkilenmeden balkon ve açık teraslarda rahatlıkla oturmak mümkündür. Kat bahçelerinde de doğaya uyumlu şekilde bahçe peyzaj çalışmalarının yapılması söz konusu olmaktadır. Firmamız, kat bahçelerini daha da şık hale getirecek mafsallı tente modelleri ile tercih edilen firmaların başında gelir. Mafsallı tentelerin sağlam alüminyum parçaları, zamana ve havaya dirençli yapılardır. Uzun süre rahat kullanım için firmamızın tente ve branda tasarımlarının tercih edilmesi önerilir.

İzmir Tente Branda - İzmir Tente

Çadır Tentelerin Kullanım Avantajı

Çadır tenteler, son zamanlarda en çok tercih edilen organizasyon yapılarıdır. Çabuk kurulmaları ve az maliyetli olmaları onları tercih edilir kılmaktadır. Çadır tentelerin kolay yapılıp, sökülmesi en çok şantiye alanlarında kullanılmalarını sağlamıştır. Çadır tenteleri, fuar, etkinlik alanı gibi organizasyonlarda kullanmak mümkün olurken, sirk ve oyun alanlarında da kullanımı yaygındır. Farklı genişliklerde olmaları, geniş katılımlı davetler için de kurulmalarını sağlayan faktörlerdendir. Firmamız çadır tenteleri, spor alanlarında da tercih edilmektedir. İçerisine ses ve ışık sistemlerinin de kurulabilmesi mümkün olan çadır tenteler, firmamızda farklı model zenginliğinde mevcuttur.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?