İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Branda Tente Pendik

Branda Tente Pendik

Açık alanların veya mekânların hava şartlarına karşı korunmasını sağlamak için genellikle branda tentelere ihtiyaç duyulur. Her alanda kullanılan branda tente çeşitlerinin birçok özelliği ve modeli bulunur. Nereye ve ne kadar büyüklükte bir tente modeli kullanılacak ise ona göre beğenilen renk ve modelde tente tasarlanır. Daha çok branda kafeterya, bahçe, piknik mekânları, balkon, veranda ve mağazalar […]

Açık alanların veya mekânların hava şartlarına karşı korunmasını sağlamak için genellikle branda tentelere ihtiyaç duyulur. Her alanda kullanılan branda tente çeşitlerinin birçok özelliği ve modeli bulunur. Nereye ve ne kadar büyüklükte bir tente modeli kullanılacak ise ona göre beğenilen renk ve modelde tente tasarlanır. Daha çok branda kafeterya, bahçe, piknik mekânları, balkon, veranda ve mağazalar gibi yerler için tercih edilen bir üründür.

Kaliteli ve sağlam bir yapı malzemesi içeriği nedeni ile çok kullanışlı ve tüm hava koşullarına rağmen dayanıklı bir üründür. Hava etkisine bağlı olarak güneş, fırtına ve yağmur gibi unsurlara karşı oldukça güvenli ve korunaklı bir alan elde edilmesini sağlar. Bütün özellik içeriğinden dolayı branda tente Pendik gibi bir yetkili firma tarafından istenilen ebat ve modelde branda tente hazırlanabilir. Böylelikle güvenli bir alan elde edilmiş olunur.

AKÖZ Branda Tente ve ÇadırBranda Gosb - AKÖZ Branda Tente ve Çadır

Branda Tente Hangi Alanlar İçin Kullanılır?

Günlük hayatta branda tente kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Birçok iş yeri ve firma tarafından fazla talep görmektedir. Bunun yanı sıra ev gibi alanlar için de tercih edilen bu ürün fazlasıyla beğenilip talep görmektedir. Branda tente hep aynı amaç için kullanılır. Fakat en farklı husus ebat ve modellerden dolayı ortaya çıkar. Özellikle evlerin teras ve balkonu için, havuz etrafında, kafeterya, restoran, park gibi halka açık yerlerde kullanım açısından büyük bir ilgiye sahiptir. Maliyet açısından uygun ve sorun yaşatmayan bu ürün yağmur, rüzgâr ve güneş gibi hava etkenlerine karşı sağlam dayanıklı ve güvenli bir sisteme sahiptir.

Kullanım alanı açısından çok başka yerler bulunsa da özellikle bağ, bahçe gibi yerlerde de tercih edilir. Öncelikli olarak koruma görevi gördüğü için yağmur, kar ve soğuk hava gibi etkiler için brandaya ihtiyaç duyulur ise membran ile üretilmiş tente branda çeşitleri kullanılabilir. Balkon, teras ve mekânlar için korunaklı bir branda tente kullanılacağı gibi aynı zamanda bu ürün ile çadır da yapılabilir. Mekânların yanlarına ek bir mekân yeri açmak için veya ev bahçesi içerisine ek bir alan kurmak için branda tente kullanmak oldukça mümkündür.

Genellikle bu tür yerlerin kullanımı için şeffaf branda modeli tercih edilir ve ön tarafı fermuarlı bir şekilde kullanım görevi sunar. Aynı zamanda araç park yeri de böyle bir branda tente kullanımı için uygun görülebilir. Bunun yanı sıra yüksek ve geniş alanlar için branda tente Pendik gibi bir firmadan yardım istenerek havuz ve halı saha gibi alanları korunaklı bir hale getirmek kolay olur.

Branda Tente Çeşitleri Nelerdir?

Branda olarak insanların aklına tek bir ürün çeşidi gelse de aslında malzeme açısından çok bir değişim olmasa da kullanılacak olan yerler için çok çeşitli hale gelebiliyor. Özellikle yapıları açısından çok farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlar ise fermuarlı şekilli branda, delikli folyo branda, membran ya da naylon bir malzeme üretilmektedir. Aynı zamanda branda tente Pendik gibi bir firma sayesinde şeffaf tarzda ürün modeli de yer alır. Tente çeşitlerinin firmanın üretim yaptığı malzeme durumuna göre fiyatı değişmektedir.

Özellikle kalite durumuna göre, müşterinin hangi ürünü istediği ve fabrikanın ne gibi şartlarının bulunduğuna göre ürün çeşitlilikleri farklı yapıya sahip olabilir. Bu yüzden en önemli unsur brandanın nasıl bir alanda veya mekânda kullanılmak istenmesidir. Bunun yanı sıra ürünün özelliği de çok önemlidir. Branda tente kumaş yapısı oldukça kalındır ve genellikle çadır yapımı içinde kullanılır. Aynı zamanda araç üstlerini örmek için ve inşaat alan yerlerinde malzeme üzerini örtmek için de kullanılır. Bu yüzden birçok alanda kullanılabilen bir ürün yapısı bulunur.

ŞAHİNTÜRK ÇADIR BRANDA ŞEMSİYE 0 (542) 662 48 84 Antalya Muratpaşa

Branda Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Branda tente fiyatları genel olarak ürünün özellikleri, kalitesi ve kullanılacak olan malzeme yapısına göre değişmektedir. Bunun yanı sıra ölçü oranı da önemli bir durumdur. Nereye ve ne çeşit bir tente istenildiği tamamen müşterinin kararına ve mekânın durumuna göre ayarlanır. Bu nedenle fiyatlarda ona göre belirlenir. Tente yapılacağı yerin ölçüsü alınarak ve model seçilerek bütçenize göre bir tente branda modeli seçebilirsiniz. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?