İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Şile

Branda Tente Şile

Branda Tente Şile, en kaliteli branda ve tentelerin satış ve pazarlamasını yapan işletmelerden biridir. Brandalar, nakliye, depoculuk ve ürün sergilenmesinde ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelir. Kalınlık ve uygun koruma özelliklerinin olması, brandaların tercih sebepleridir. Güneş ışınlarını ve yağmuru geçirmeyecek türde brandaların kullanılması önerilir. Firmamız, brandalarda farklı ebatlarda ürünlerin satışını gerçekleştirilir. Eşya ve gıda maddelerinin nakliyesinde brandaların […]

Branda Tente Şile, en kaliteli branda ve tentelerin satış ve pazarlamasını yapan işletmelerden biridir. Brandalar, nakliye, depoculuk ve ürün sergilenmesinde ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelir. Kalınlık ve uygun koruma özelliklerinin olması, brandaların tercih sebepleridir. Güneş ışınlarını ve yağmuru geçirmeyecek türde brandaların kullanılması önerilir. Firmamız, brandalarda farklı ebatlarda ürünlerin satışını gerçekleştirilir.

Eşya ve gıda maddelerinin nakliyesinde brandaların üstün koruma özellikleri, nakledilecek ürünün bozulmadan taşınmasını sağlayacaktır. Nakliye sektöründe farklı bölgelerden geçişlerde değişen iklim özellikleri de söz konusu olacaktır. Hava koşullarına dayanan kalın brandalar, kullanan kişiler için üstün koruma sağlamaktadır. Pazar ve manav tezgâhlarında da rüzgâr ve fırtınaya dayanıklı olan brandaların kullanılması son derece önem taşımaktadır. İklim koşullarına dayanıklı branda ve tenteler için firmamızdan yardım alınması önerilir.

Tente Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Branda Tente Şile, brandalarda olduğu kadar tentelerde de en kaliteli ve değişen hava koşullarına dayanıklı ürünleri satmaktadır. Tentelerin, brandalardan en önemli farkı, konuldukları yere şıklık katma unsurlarıdır. Yaşam alanlarında en çok vakit geçirilen evlerde pencere önleri ya da balkonlarda kullanılan tenteler ile iş yerlerindekiler farklı olacaktır. Hizmet sektöründe tercih edilen tenteler daha çok vitrini şık gösteren ya da oturanlara sıcak bir atmosfer sunan modellerdir.

Bunlar içerisinde körüklü tente tasarımlarının ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Körüklü tentelerin konulduğu alana sunduğu şıklık, kavisli yapısı ve desen seçeneklerinden de kaynaklıdır. Camekânlarda ve pastane gibi alanlarda kullanılması tercih edilen bu tenteler, son derece de kolay açılıp kapanmaktadır. Bu özelliği sayesinde de tercih sebebi olmuştur.

Yarım daire şeklinde olması yağmur ve yakıcı güneş ışınlarını içeriye sızdırmaması da altında oturan kişilere konfor sunan özellikleridir. Firmamız tente alacak kişilere keşif ziyareti sonrasında gerekli bilgilendirmeyi de yapacak olan işletmelerin başında gelmektedir. Tentelerin düz, desenli ya da çizgili olan yapıları firmamızda çok farklı çeşitlerde yer almaktadır.

Teraslara Şıklık Katan Tente Tasarımları

Branda Tente Şile, teraslarda da en şık tente modelleri ile öne çıkan firmaların başında gelir. Teraslar ve kat bahçeleri, aynı zamanda şık bahçe tasarımlarının da oluşturulmaya çalışıldığı yaşam alanlarıdır. Keyifli vakit geçirmek, olumsuz hava koşullarından da izole edilmiş ortamlarda mümkün olacaktır. Yazın sıcaktan, kışın da yağıştan koruyan uygun özelliklere sahip olan tenteler, bu alanlara fonksiyonel özellikler katacaktır. Lokanta teraslarında da tentelere ihtiyaç duyulmaktadır. Teras gibi açık alanlar için firmamızın önerisi, mafsallı tentelerdir.

Mafsallı tenteler, akrilik kumaş kullanımı sayesinde rüzgara dayanıklı tente kategorileridir. Paslanmaz yapıları ile mafsallı tenteler, yaşam alanlarının vazgeçilmez birer parçaları durumundadır. Tente alacak olanlar için kalite kontrol standartlarına sahip olan ürünlerin alınması önerilir. Kurumsal hizmet sunan işletmemiz, tentelerin yapıldığı malzemelerin kalitesine ve uygunluk testlerinden geçirilmiş olmasına dikkat etmektedir.

Kış Bahçelerinin Kullanım Alanlarının Yaygınlaşması

Kış bahçelerinin kullanım alanlarının artmasının altında bazı sebepler yatar. Yeşile duyulan özlem ve çevre bilinci en küçük yaşam alanlarında bile şık bahçe peyzajlarının yapıldığının göstergesidir. Müstakil evlerde ve site bahçelerinde görülen bahçe peyzajlarını, iş yeri bahçelerinde de görmek mümkündür. Bu bahçelerde dört mevsim vakit geçirmek isteyenler için önerilen kış bahçe kategorilerindeki tentelerdir. Kış bahçelerinin olumsuz hava koşullarında yaşam alanı yaratan tasarımları ve açılıp kapanan cam sistemleri, tercih edilme sebepleri arasındadır.

Firmamızda her yaşam alanına uygun büyüklükte kış bahçesi tasarımları bulunur. Kamelyalar ve kış bahçeleri ile tabiatın içerisinde dört mevsim keyifli zamanlar geçirmek mümkün olacaktır. Firmamızın kış bahçeleri fırtınaya dayanıklı ve nemi geçirmeyecek özellikte sağlam ve korunaklı alanlardır. Düz tenteler, pergola sistemler için de firmamızla irtibata geçilmesi önerilmektedir. Firmamız, Türkiye’nin farklı bölgelerine tente ve branda satışı yapacak işletmelerdendir. Yerinde kurulum ve keşif hizmeti, işletmemizin tercih sebepleri arasındadır.

Çadır Tentelerin Sunduğu Avantajlar

Çadır tenteleri, son zamanlarda fuar gibi etkinlik merkezleri ile çocuk oyun alanlarında görmek mümkündür. Çadır tentelerin geniş içyapıları, sirk gibi organizasyonlar için de kullanılmalarını sağlamıştır. Her türlü sistemin içerisine kurulmasına olanak tanıyan çadır tenteler, uygun maliyetle kısa sürede kurulabilecek yapılardır. Firmamız çadır tenteleri, geniş model içeriklerinde olup son derece kaliteli tasarımlardır

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Branda Tente Şile

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?