İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Branda Tente Silivri

Branda Tente Silivri

Branda mevsimlerin getirdiği zorlu şartlardan koruyor. Işık ve su geçirmeyen malzemesi olduğu için mevsim geçişinde kolaylık sağlıyor. Cafe, havuz, bahçe gibi benzer alanlarda kullanılır. Branda çay bahçesi, kumsal, meyve ve sebze bahçeleri açısından pratik yararları vardır. Branda sayesinde birçok ürün yetiştiriliyor. Körüklü branda, sabit branda, plaj şemsiyesi, raylı branda diğer modelleri arasında yer alıyor. Branda […]

Branda mevsimlerin getirdiği zorlu şartlardan koruyor. Işık ve su geçirmeyen malzemesi olduğu için mevsim geçişinde kolaylık sağlıyor. Cafe, havuz, bahçe gibi benzer alanlarda kullanılır. Branda çay bahçesi, kumsal, meyve ve sebze bahçeleri açısından pratik yararları vardır. Branda sayesinde birçok ürün yetiştiriliyor. Körüklü branda, sabit branda, plaj şemsiyesi, raylı branda diğer modelleri arasında yer alıyor.

Branda sistemi dış etkenlerden koruyarak insanların keyifli zaman geçirmelerine destek oluyor. Hava şartlarından etkilenmek, kişinin motivasyonu düşürüyor. Bu amaçla branda modelleri, işletme alanlarında kullanılabilir. Fonksiyonel özellikleri sayesinde, hızlı bir şekilde açılır. Branda tente silivriyapısal formunda bez ve yumuşak ipler yer alıyor. Açılıp kapanan ve istenildiği zaman uzaktan kumanda ile yönetilen sisteme sahiptir. Ev tipi ve iş yeri tipi brandalar bulunuyor.

Branda Neden Kullanılır?

Renkli desenleri ve dikim tarzı sayesinde dekorasyon amacı kullanılır. Aynı zamanda da kötü hava şartlarından insanları koruyor. Temel amacı, güneşli havalardan ve dolu benzeri yağışlardan kurtarmaktır. İşletmenin içinde kalan kişiler sigara içemezler ve bu durum işletme açısından avantajlı hale dönüşür. Havuz başları, balkon, teras, kamelya ve veranda benzeri yerlerde kullanılabilir. Yaz ve kış her türlü mevsimsel etkilerden korur.

Mekanın şık ve lüks olması, müşterilerin de dikkatini çekiyor. Kolay bir düzende kullanımı ve hızlı hareket edebilmesi satışlarını arttırıyor. İşletmeler tanıtım ve reklam yapma bakımından brandadan yararlanabiliyor. Manuel ve otomatik olmak üzere iki adet çeşidi bulunuyor. Üretim esnasında dayanıklı kumaş çeşitleri kullanılıyor. Brandanın boyutunu doğru hesaplamak için mevcut alanın ölçüsü alınabilir.

Brandanın Kullanım Alanları

Branda nesne olarak çadır ürünleri grubundandır. Havuz başlarında rahatlık ile kullanılabilir. Açılıp kapanma özelliği sayesinde müşteriler için de kullanım kolaylığı sağlıyor. Bahçelerde kullanılırken polyester sayesinde güneş ışınlarını izole eder. Kumsallarda yağmurlu havaların zarar vermesini önlüyor. Tekne ile gezinti yaparken teknenin içerisine su dolmasına engel oluyor. Ayrıca uzun yolculuk yapan tır ve kamyon şoförleri de kullanabiliyor.

Örtü olarak kamyona serilir ve hava şartlarından etkilenmemesine destek olur. Sabit tente, massafli ve asma şeklinde olanları mevcuttur. Kış bahçesi için de özel tenteler kullanılabilir. Meyve ve sebzelerin sera etkisinde büyüdüğü ortamda uygun iklim şartları branda sayesinde oluşturulur. Deniz ve kara araçlarında güvenli yolculuk yapmak için germe brandaya ihtiyaç duyuluyor.

Brandanın Türleri Nelerdir?

Kullanım alanlarına göre brandaların birden fazla çeşiti bulunuyor. Pvc ve polyester olan türü özellikle çocukların kullanımları için uygundur. Branda tente silivri esnek ve dayanıklı yapısı ile uzun seneler kullanılabilir. Branda üzerine yazı yazdırılabilir. Pvc kaplı branda esnek yapısı ile istenilen her alanı kaplayabiliyor.

Polyester olan branda ise çocukların askeri faaliyetlerinde yer alabilir. Kişinin tercihine göre istenilen boylarda ve ebatlarda üretimleri yapılıyor. Kaliteli bir işçi emeğiyle farklı tip branda üretimi mümkündür. Mumlu brandalar kumaşların üzerine işlenir. Beton brandalısı inşaat benzeri çalışma alanlarında ısı izolasyonunun sağlanmasına yardımcı olur. Tekne ve yat da kullanılan branda ise teknenin olumsuz hava şartlarından korunmasına destek oluyor. Tırlarda yurt içinde ve dışında kullanılır.

BrandaTenteNeredeSatınAlınabilir?
Branda tente silivri internet ve çeşitli mağazalarda satışları mevcuttur. Dileyen herkes ihtiyacı doğrultusunda satın alabilir. Boyut ve ebatları çok fazladır. Tercihe göre brandalar uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Brandanın fonksiyonel özelliğine ve boyutuna bağlı olarak fiyat aralıkları değişim gösteriyor. Brandanın kolayca yıpranmasını önlemek için dikkatli kullanmakta fayda vardır. Bu sayede brandanın kullanım süresi uzatılabilir. Branda satın alındıktan sonra herhangi bir yerinde hasar varsa mutlaka alanında yetkili olan kişiye bilgi verilmelidir. Brandanın hareketli olan türü de birçok pasaj da satılıyor. Hareketli branda ile doğanın etkilerinden korunabilir. İhtiyacı olan kişiler brandalar hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olabilir.

Brandanın Fonksiyonelliği

Kalın ipliksi pamuk kumaşdan meydana gelen branda, istenilen her türlü alanda kullanılabilir. Gramajı ağırdır ve dayanıklıdır. Branda yapımında kalın iplerden yararlanılır. İp toplamda 4-6 katmandan oluşur. Fonksiyonel özelliği sayesinde, alevi içine alsa da alevin yürümesine engel olur. Kış aylarında polyester ürün olduğu için kolayca kullanılabilir. Branda tente silivri üzerine değişik baskılar yapılabilir. Hareketli tente özelliği sayesinde uzaktan kumandası ile istenildiği zaman açılıp kapanabilir. Su geçirmez özelliği sayesinde brandanın yıpranma özelliği ortadan kalkıyor. Fonksiyonelliği brandanın boyutunu da ayarlanabilir kılıyor.

Brandanın Hareketli Yapısı

Bahçe, düğün alanlarında hava şartlarına bağlı olarak uzayıp kısabilir. Uzaktan kumandası kızıl ötesi ışınları sayesinde değişimi gerçekleştiriyor. Branda otomatik şekilde hava şartlarını algılıyor. Dolu ve kar benzeri hava durumunda branda müşterilerin oturduğu yeri tamamen kapatıyor. Yaz aylarında ise cafe benzeri alanlarda müşterileri korumak için tekrardan açılıyor. Branda silivri sayesinde istenilen her türlü tehlikeden korunabilir. Satın almak için iletişime geçebilirsiniz. Firmamız konu hakkında elinden gelen her şeyi yapacaktır

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?