İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Branda Tente Tuzla

Branda Tente Tuzla

Branda Tente Tuzla, branda ve tente satışında önerilen kuruluşlar içerisindedir. Kaliteli ürün ve montaj hizmeti de sunması firmaya olan talebi artırmaktadır. Brandaların kullanım alanları eşya taşımacılığı ve gıda nakliyesinde önceliklidir. Pazar ve manav tezgahlarında kullanılan brandalar, uygun özelliklere sahip olmak zorundadır. Yeterli kalınlık, brandaların nem ve ışık geçirmemesi için son derece önem taşımaktadır. Uzak mesafe taşımacılığında […]

Branda Tente Tuzla, branda ve tente satışında önerilen kuruluşlar içerisindedir. Kaliteli ürün ve montaj hizmeti de sunması firmaya olan talebi artırmaktadır. Brandaların kullanım alanları eşya taşımacılığı ve gıda nakliyesinde önceliklidir. Pazar ve manav tezgahlarında kullanılan brandalar, uygun özelliklere sahip olmak zorundadır. Yeterli kalınlık, brandaların nem ve ışık geçirmemesi için son derece önem taşımaktadır.

Uzak mesafe taşımacılığında kalın ve kaliteli brandaların tercih edilmesi önerilmektedir. Gıda maddelerinin bozulmadan bir yerden başka bir yere nakli de son derece önemli konulardandır. Firmamız bu konuda da kaliteli brandaları ile ürünlerin bozulmadan nakliyesini sağlamaya hizmet edecektir. Tenteleri daha ziyade konut tipi yaşam alanları ile iş yerlerinde görmek mümkünken, brandaları, tarım ve depoculuk gibi sektörlerde görmek mümkündür.

Tentelerin Kullanım Faydaları

Branda Tente Tuzla, tente almak isteyenlerin ilk başvuracağı adreslerden biridir. Evlerin balkon ve teraslarında güneşten ve yağmurdan koruyucu özellikler içermesi, tentelerin kullanım avantajlarının başında gelir. Tente alacak olanların dikkat etmesi gereken özelliklerin başında, brandalarda olduğu gibi uygun kalınlık ve su geçirmezlik olmalıdır. Burada önem verilecek hususlardan bir tanesi de dekoratif özellikler içermesi ve bu sayede yaşam alanlarına artı değer katması beklenir. Tente alırken kullanım yerlerine göre seçim yapmak son derece önem taşır.

Kafe, restoran, spor tesisi ve teraslarda kullanılan tenteler birbirinden farklı türlerde olacaktır. Bu alanlardan beklenen, amaca en fazla hizmet eden tentelerin seçilmesi önerilir. Tenteler, yaşam alanlarını konforlu hale getiren ve dış mekan alanlarını güzelleştiren unsurlar içerir. Tente almak isteyen kişi ve kurumlara bu yönde bilgilendirici hizmetlerimiz söz konusudur. Dış hava koşullarından zarar görmemek için en kaliteli ve koruyucu özelliklere sahip olan tentelerin tercih edilmesi önerilir.Uzun Ömürlü Tente Modelleri - Prime Tente

Tente Modelleri

Branda Tente Tuzla, birbirinden farklı modellerde tentelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızda her alana uygun bir tente modelimiz mevcuttur. Teraslar için geniş ebatlı ve koruyucu özellikler içeren mafsalı tentelerimiz, açılıp kapanma özelliğine de sahiptir. Ayrıca dayanıklı olan alüminyum malzemeleri ile şiddetli fırtınaya bile dayanacak güçte yapılmıştır.

Tentelerin kafe ve lokantalarda kullanılan türleri içerisinde öne çıkan modeller içerisinde körüklü tenteler ilk sırada gelmektedir. Bu tenteler de rahat bir şekilde açılıp kapanma özelliği ile hava koşullarına göre toplanabilmekte ve açıldığında da kavisli bir yapıya sahip olmaktadır. Çizgili, düz ya da desenli modelleri ile mekâna sıcak bir hava sunan bu tenteler, oldukça şık ve dekoratif unsurlar içermektedir.

Restoran ya da vitrinlerin camekânlarında da körüklü tenteleri görmek mümkündür. Evlerde de pencerelerde ayrı bir şıklık unsuru olarak tercih edilen modelleri bulunmaktadır. Körüklü tentelerde zengin içerikleri daha yakından görmek isteyenlerin firmamızı ziyaret etmesi önerilir.

Kurumsal Hizmetin Önemi

Firmamız branda ve tente satışında uzun yıllardır hizmet sunan kurumsal firmaların başında gelir. Müşteriye verilen değer ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız kurumsallığımızın bir göstergesidir. Satışı yapılan tentelerin iç malzemeleri kalite standartlarına uygun olup, gereken uygunluk testlerinden geçmiş olan ve onay almış olan ürünlerdir. Mafsallı tentelerde kullanılan kumaşlar akrilik malzemelerden üretilmiştir. Kış bahçe tasarımlarımız da fırtına gibi şiddetli hava koşullarına dayanıklı olan malzemelerden yapılmıştır. Firmamız, Türkiye’nin farklı bölgelerine de hizmet götüren ve montaj hizmeti sunan kuruluşların başında gelir.

Yaşam Alanlarını Güzelleştiren Tenteler

Yaşam alanlarını güzelleştiren tenteler içerisinde kış bahçeleri ile kamelyaların ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenlerin amacına en fazla hizmet eden tente tasarımlarıdır. Açılıp kapanma sistemleri ve şeffaf yapıları ile bahçe alanlarında tercih edilen tente kategorileri içerisindedir.

Soğuk havalarda da bahçe kullanımına olanak tanıyan bu sistemler, ev ve restoran gibi yerlerin bahçelerinde kurulumu önerilen mekanizmalardır. Farklı büyüklüklerde olmaları da her alana kurulabilme imkânı tanır. Firmamızda farklı özelliklerde kış bahçesi modelleri bulunur.

Kurulumu Kolay Olan Tenteler

Geniş katılımlı organizasyonlar için en kısa sürede kurulacak tenteler içerisinde çadır tenteler ilk sırada gelir Etkinlik alanları, şantiyeler, sirk ve oyun parkları için önerilen tenteler, çadır tentelerdir. Uygun maliyetli olmalarının yanı sıra her türlü ses ve ışık sistemi de rahatlıkla içerisine kurulabilir. Fonksiyonel tente modelleri için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?