İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Tuzla

Branda Tente Tuzla

Açık mekânların ve herhangi dış yerlerin kapalı ve korunaklı bir hale getirilebilmesi, gölgelik ya da dinlenme amaçlı bir yerin oluşturulması için brandanın büyük bir önemi bulunur. Daha çok branda kafeterya, bahçe, piknik alanları, balkon, teras, veranda ve mağazalar için kullanılan bir üründür. Kaliteli ve sağlam bir yapı malzemesine sahip olması nedeni ile çok kullanışlı ve dayanıklı […]

Açık mekânların ve herhangi dış yerlerin kapalı ve korunaklı bir hale getirilebilmesi, gölgelik ya da dinlenme amaçlı bir yerin oluşturulması için brandanın büyük bir önemi bulunur. Daha çok branda kafeterya, bahçe, piknik alanları, balkon, teras, veranda ve mağazalar için kullanılan bir üründür.

Kaliteli ve sağlam bir yapı malzemesine sahip olması nedeni ile çok kullanışlı ve dayanıklı bir üründür. Hava şartlarına bağlı olarak yağmur, güneş ve fırtına gibi dış etkenlere karşı çok güvenli ve korunaklı bir alan oluşturulması sağlanır. Tüm bu özelliklerinden dolayı Branda tente Tuzla gibi bir firma sayesinde istenilen ve tercih edilen her yerde kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Böylelikle keyifli ve konforlu bir vakit geçirmeyi sunar.

Branda Nedir? | Favori Branda - Çadır - Tente -Branda - istanbul

Branda Tente Çeşitleri Nelerdir?

Branda dendiğinde genellikle insanların aklına tek bir ürün gelir. Fakat malzeme bakımı açışından çok bir değişim olmasa da kullanılacak alan için ve çeşit durumuna göre branda modelleri farklı olabilir. Özellikle yapı çeşidi bakımından delikli folyo, fermuarlı şekli, membran veya naylon bir malzeme ile üretimi yapılması branda tente Tuzla gibi bir firma sayesinde oldukça mümkün bir durumdur.

Ayrıca bu ürün çeşidi içerisinde şeffaf tarzda ürün modeli de bulunur. Firmanın üretimini yaptığı branda tente çeşitleri kullandığı malzeme kalitesine göre, müşterinin ürün isteğine ve fabrikanın nasıl bir şartlara sahip olduğuna göre ürün çeşitleri birbirinden farklı olabilir. Bunun için en önemli detay branda tentenin nasıl bir yere kullanılmak istenmesi ve ürünün nasıl bir özelliğe sahip olduğudur.

Branda tente kumaşı baya kalındır ve genel olarak çadır yapımı aşamasında kullanılır. Bunun yanı sıra araçların üstünü örtmek için, inşaat alanlarında kullanılan malzemelerin üstünü örtmek için ya da işçiler için korunaklı bir yer oluşturmak için tercih edilen ürün çeşididir. Ürünün su geçirmez bir yapı özelliği bulunduğu için eşyaların üstünü örtmek için kullanıldığı takdirde oldukça koruma görevi sağlar.

Hangi Branda Tente Hangi Alan İçin Kullanılır?

Günümüz koşullarında branda tente kullanımı alanı çok fazla gelişmiş ve çoğalmış durumdadır. Bu nedenle birçok alan ve birçok mekânda tente kullanımı sağlanmaktadır. Özellikle veranda ve evlerin teras gibi bölümlerinde, havuz kenarlarında, kafeterya ve restoran bahçe yerleri içinde, tarım sektörü ve bahçe alanlarında, park gibi üstü açık yerlerde kullanım olarak çok ilgi görmektedir. Maliyet açısından uygun ve sorunsuz bir şekilde yapılan bu ürün ayrıca yağmur, rüzgâr ve güneş gibi hava koşullarına karşı sağlam, dayanıklı ve kuvvetli bir yapıya sahiptir.

Kullanım alanı bakımından çok fazla bir yerde işlem görse de tarım alanı gibi bir alanda da kullanılması gerekiyor ise özellikle fındık zamanı bu tür tenteler kolay bir kullanım sağlar. Özellikle soğuk hava ya da yağmur, kar gibi durumlar için bir koruma sağlanması gerekiyorsa bunun için membran ile üretim yapılmış tente branda modelleri kullanılabilir. Teras, balkon ve veranda gibi yerlerin üstünü örtmek veya kapatmak için branda tente modelleri tercih edileceği gibi bahçe gibi alanlarda da çadır kurulumu için kullanım görevi sağlar.

Bir kafeterya veya restoran gibi alanların yanına tekrardan yeni bir yer oluşturulması için kullanılabilir. Bu kullanılan tente modeli genellikle şeffaf bir sistem ile oluşturulur ve fermuarlı olarak kullanım sağlar. Daha büyük, geniş ve yüksek yerler için branda tente Tuzla gibi üretim alanları yerinden yardım istenerek halı saha ve havuz gibi yerlerin üstünü kapatmak daha kolay olur. Ayrıca otomobil gibi araçların üstünü hava etkenlerine karşı korumak ve kollamak içinde branda tente sistemini kullanabilirsiniz.

AFYON DGN;Afyon tente imalatı, çadır branda tente, tenteci, motorlu tente, şantiye çadırı, depo çadırı, kışlık tente, şeffaf tente,pergole tente, gölgelik tente

Branda Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Günümüzde branda tente modelleri birçok mekân ve işletme yerlerinde kullanılmaktadır. Bu sebeple oldukça özel ve önemli bir yere sahiptir. Yalnız branda kullanım amacı genel olarak hep aynıdır. Mekânı ve kullanılan ortamı korumak ve kollamak amacı ile kullanılır. Branda fiyat durumu ise istediğiniz ürünün yapı durumuna ve kalitesine göre değişiklik gösterir.

Aynı zamanda ürünün ölçüsü, türü ve hangi malzemeden üretileceği gibi birçok duruma göre fiyatlar farklılık gösterir. Bu nedenle kullanılacak olan alan boyutu, genişliği ve ürünün kalitesi çok önemlidir. Tüm bu sebeplerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?