İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Branda Tente Zeytinburnu

Branda Tente Zeytinburnu

Branda Tente Zeytinburnu, Zeytinburnu ve çevresinde aranan kuruluşların başında gelir. Brandaları en çok sanayi ve tarımda görmek mümkünken, son zamanlarda taşımacılık sektöründe de sıklıkla görmek mümkün olmaktadır. Evden eve eşya taşımacılığında ya da gıda nakliyesinde brandalardan fayda sağlanmaktadır. Branda alırken de dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Brandaların uygun kalınlıkta olması, ısı ve ışık geçirmemesi oldukça önem […]

Branda Tente Zeytinburnu, Zeytinburnu ve çevresinde aranan kuruluşların başında gelir. Brandaları en çok sanayi ve tarımda görmek mümkünken, son zamanlarda taşımacılık sektöründe de sıklıkla görmek mümkün olmaktadır. Evden eve eşya taşımacılığında ya da gıda nakliyesinde brandalardan fayda sağlanmaktadır. Branda alırken de dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Brandaların uygun kalınlıkta olması, ısı ve ışık geçirmemesi oldukça önem taşımaktadır.  Depolarda ürün saklamada veya dışarıda pazar ve manav tezgahlarında da kullanımı yaygındır.

Nakliyecilikte farklı iller ve bölgeler arası geçişte değişik iklim koşullarına maruz kalan ürünlerin bozulmadan ilgili yerlere gitmesi için kullanılan brandaların kaliteli olması oldukça önem taşır. Firmamız, güneş ışıklarını ve yağışı geçirmeyecek brandaları ile tercih edilen firmaların başında gelir. Zeytinburnu ve istanbul ilçelerine hizmet veren firmamız, talep halinde yurdun değişik bölgelerine de branda tente satışı yapacaktır.

Tentelerin Kullanım Amaçları

Branda Tente Zeytinburnu, brandalarda olduğu kadar tentelerde de en farklı ve şık modellerin satışını yapmaktadır. Tentelerin kullanım alanları daha çok yaşam alanları olmaktadır. Ev, iş yeri ve hizmet sektöründe yer alan lokanta ve kafelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tentelerin kullanım amaçları da brandalar gibi koruyucu olmalarıdır. Tek fark, yaşam alanlarını ısı, nem ve ışıktan korumaya yönelik olarak tasarlanmalarıdır. Evlerin balkonları, teraslar, kat bahçeleri, camekan önlerinde tentelerin kullanımı son derece yaygındır. Tenteler şık oldukları kadar son derece de fonksiyoneldir. Bulunulan ortamı dış hava koşullarından koruyarak, yaşam kalitesini arttıran ve mekâna prestij kazandıran koruyuculardır. Firmamızda her ortam için önerilen şık ve farklı tasarımlar yer almaktadır.ÜSTÜNEL TENTE BRANDA ÇADIR

Dekoratif Tente Tasarımları

Branda Tente Zeytinburnu, dekoratif tente tasarımlarının satış ve pazarlamasını yapan firmaların başında gelmektedir. Tentelerin her alana artı bir değer kattığı modeller, firmamızda zengin içeriklerde bulunmaktadır. Tentelerin kafe ve lokanta gibi iş yerlerine konulan modelleri ile teras ve balkonlar için tercih edilmesi gereken modelleri farklı türlerde olacaktır. Kafe ve lokantalar ile vitrin camekanlarında kavisli ve sıcak yapıları ile önerilen körüklü tente modelleridir.

Körüklü tentelerin hem şık hem de kullanışlı olması hizmet sektöründe tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Rahat açılıp kapanması sayesinde havanın durumuna göre kolay şekilde ayarlanmaktadır. Teraslarda ise önerilen, mafsallı tentelerdir. Firmamızın tente modelleri hava koşullarına dayanıklı ve son derece sağlam tasarımlardır. Paslanmaz alüminyum malzemeler ile yapılan tenteler, uzun süre bozulmadan kullanım avantajı sağlayacaktır. Firmamız tenteleri her ortama uygun özellikte, kaliteli modellerdir.

Kış Bahçelerinin Kullanım Avantajları

Kış bahçeleri, son zamanlarda en çok talep gören tente tasarımlarının içerisindedir. Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenlerin tercih edeceği tasarımların başında gelir. Site ve apartman bahçelerinde peyzaj çalışmalarına son dönemlerde oldukça önem verilmektedir. Yeşile duyulan özlem, şehir yaşantısında suni yaratılmış bahçelerle giderilmeye çalışılmaktadır.

Firmamız, her mevsim bahçe içerinde hava koşullarından etkilenmeden oturmak isteyenler için kış bahçesi modellerini önermektedir. Kış bahçelerindeki şeffaf yapı, hava koşullarına göre açılıp kapanan sistemler, hava koşullarından etkilenmeden doğadan istifade etmeyi amaçlar. Kafe ve lokantalarda da böyle oluşturulmuş dış mekân alanları son derece tercih görecektir. Uzun süre dayanıklı olan kaliteli kış bahçesi ve kamelya tasarımlarımız için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Çadır Tenteleri Nerelerde Kullanırız?

Büyük organizasyonlarda çadır tentelerin kullanımı son derece avantajlı olacaktır. Kurulumu kolay olması açısından hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf avantajı bulunan bu tenteler, son zamanlarda giderek yaygınlaşmaktadır. Kapalı spor tesisleri, etkinlik alanları, çocuk oyun parkları ve sirklerde çadır tenteleri görmek mümkündür.

Şantiyelerde de çadır tentelerin kullanımı son derece yaygındır. Çadır tenteler farklı ebatlarda olabildiğinden geniş alana yayılacak özelliktedir. Çok fazla insanı içerisinde ağırlayabilecektir. Ses ve ışık sistemi gibi her türlü teknolojik donanımı da rahatlıkla kurmak mümkündür. Hava koşullarına göre ısıtma teşkilatı da kurulabilir.

Firmamız bu konuda çok farklı model zenginliğine sahiptir. Çadır tente almadan önce işletmemizle iletişime geçilmesi önerilir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, en hızlı şekilde satış ve montaj hizmetini sunacaktır. Hizmet alan kişilere verilecek olan teknik destek ve bilgilendirme, en doğru tente seçimi için oldukça önemlidir. Profesyonel satış hizmeti için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?