İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Büyükçekmece Branda Tente

Büyükçekmece Branda Tente

Büyükçekmece Branda Tente, en kullanışlı branda ve tentelerin satışında öne çıkan firmaların başında gelmektedir. Branda alırken dikkat edilecek pek çok husus içerisinde en önemlisi, brandaların hava koşullarına karşı dayanıklı olmasıdır. Brandaların her türlü gıda maddesinin nakli sırasında, taşıma araçlarında kullanımı son derece yaygındır. Brandaların güneşin ultraviyole ışınlarını geçirmemesi, havanın nemi ve soğuğunu da geçirmemesi son derece […]

Büyükçekmece Branda Tente, en kullanışlı branda ve tentelerin satışında öne çıkan firmaların başında gelmektedir. Branda alırken dikkat edilecek pek çok husus içerisinde en önemlisi, brandaların hava koşullarına karşı dayanıklı olmasıdır. Brandaların her türlü gıda maddesinin nakli sırasında, taşıma araçlarında kullanımı son derece yaygındır. Brandaların güneşin ultraviyole ışınlarını geçirmemesi, havanın nemi ve soğuğunu da geçirmemesi son derece önem taşıyan hususlar içerisindedir.

Ayrıca, hasat sonrası ürün kurutma esnasında da brandaların yaygın şekilde kullanıldığı görülmektedir. Firmamız, en kaliteli brandaların satış ve pazarlamasını ülkenin dört bir yanına yapmaktadır. Firmamız brandaları, farklı ebatlarda bulunan zengin içeriklere sahiptir.

Evden eve eşya taşımacılığında da nakliye araçlarının üzerinde branda kullanımı görülmektedir. Manav veya Pazar tezgâhlarında kullanımı da brandaların yaşam alanlarımızda ne denli yer tuttuğunun en açık göstergesidir. Brandalarda dekoratif tasarımlardan çok rahat kullanım öne çıkmaktadır. Tenteler ile brandalar arasındaki en önemli fark ta bu noktadadır.

Ataç Tente Branda Sistemleri – istanbul: Teras, Avlu & Dış Bölgeler | homify

Branda ve Tentelerde Kaliteli Model Çeşitliliği

Büyükçekmece Branda Tente, her yaşam alanına uygun ve her ihtiyaca cevap verecek branda ve tente satışı ile tercih edilen firmaların başında gelir. Brandaların kullanım alanı daha çok ürün tedariki ve pazarlama zincirinde olurken, tarımda da sıklıkla kullanımını görmek mümkündür. Tentelerin kullanım alanı ise daha ziyade ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında olmaktadır. İş yerlerinde kullanılan tenteler ile apartman balkonları ve villa verandalarında kullanılan türleri farklı özellikler içermektedir.

Lokanta ve kafe gibi hizmet sektöründe çalışan yerler için önerilen tente tasarımları da farklı özellikler ve dekoratif tasarımlar içermektedir. Firmamız, bu konuda çok farklı model zenginliği ile tercih edilen kuruluşların başında gelir. Tentelerde de kullanım alanına göre farklı ebatlar söz konusu olacaktır. İş yerlerinde kullanılacak tentelerde prestij kazandıracak modellere yönelmek gerekir. Kafeleri daha sıcak ve samimi bir atmosfere taşıyan unsurların başında bu dekoratif tente modelleri yer alacaktır.

Yaşam Alanlarına Renk Katacak Tente Modelleri

Büyükçekmece Branda Tente, tente satışını yaparken, hizmet alacak kişi ve kurumlara bilgilendirme konusunda da destek olacaktır. Teknik konularda olduğu kadar, yaşam alanlarına uygun ve kullanışlı olan tente modellerini önermektedir. Müşterinin hayalinde olan ve ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayacak tente tasarımları ile profesyonel hizmet sunacaktır. Kafe ve lokantalar için firmamızın önerdiği körüklü tente modelleri son derece şık duracak tasarımlardır.

Körüklü tentelerin yarım daire şeklinde olan modelleri dekoratif açıdan son derece şık duracaktır. Çizgili ya da düz olan tasarımlar kadar, farklı kalınlık ve ebatlar da söz konusudur. Firmamız, körüklü tenteleri, kolay açılıp kapanan paslanmaz mekanizmaları ile önerilen ve uzun süre kullanılabilecek model zenginliği sunar. Evlerde ve apartman balkonlarında da farklı tente tasarımları öne çıkar. Mafsallı, sabit tenteler ile düz tenteler en şık modelleri ile firmamızda mevcuttur.

Bahçelere İçin Önerilen Tenteler

Bahçelere renk katan tenteler içerisinde kış bahçelerinin ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Dört mevsim bahçe kullanımı isteyenler için farklı büyüklüklerde kış bahçesi modellerimiz yer almaktadır. Düğün, doğum günü gibi her türlü organizasyonda açık mekân kutlamalarında mutlaka kapalı bir kış bahçesine ihtiyaç duyulur. Beklenmeyen hava koşulları için kış bahçeleri, organizasyonun vazgeçilmez ana unsurları içerisindedir. Gerektiğinde açılıp kapanan tenteler ile kış bahçeleri, doğanın içerisinde yaşıyor izlenimi veren muhafazalardır. Kamelyalar ve kış bahçesi tasarımları kurulumu kolay ve son derece kullanışlı yaşam alanlarıdır. Firmamızdan bu konuda satış ve teknik destek alınması önerilir.

Ekinci Tente Branda ve Pergole Sistemleri Ekinci Tente Branda ve Pergole Sistemleri

Organizasyonlarda Kullanılan Tenteler

Organizasyonlarda kullanılacak tentelerin en önemli özelliği yeterli büyüklüğe sahip olmaları ve ev gibi tüm alanı kaplayacak ebatlara sahip olmalarıdır. Bu konuda kalite standartlarına uygun olarak yapılmış olan çadır tenteler son derece şık duracak, kullanışlı tasarımlardır. Kısa zamanda ve rahatlıkla kurulabilmesi ile tercih sebebidir.

İşi biten çadır tentelerin sökülmesi de son derece kolay olacaktır. Son zamanlarda spor tesislerinde de sıkça görülmeye başlamıştır. Sirk ve fuar gibi alanlarda hızlı bir şekilde kurulması ve çok sayıda insanı alacak kapasiteye sahip olması da çadır tentelerin tercih sebebi olmaktadır. Firmamız, çadır tente kategorisindeki modelleri ile tercih edilen kaliteli ürünlerin satışını yapan firmaların başında gelir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?