İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Cam Tavan istanbul

Cam Tavan istanbul

Cam tavanın kullanıldığı yerler daha aydınlık, daha iç acıcı ve daha güzel bir görüntüye sahip olur. Bu yüzden hem sabit bir cam, hem de açılabilir tavan sayesinde harika bir yer elde etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman çatıyı kolayca açabilir ve istemediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz. Teleskopik açılabilen sistemli tavan sayesinde oldukça konforlu ve rahat bir şekilde zaman […]

Cam tavanın kullanıldığı yerler daha aydınlık, daha iç acıcı ve daha güzel bir görüntüye sahip olur. Bu yüzden hem sabit bir cam, hem de açılabilir tavan sayesinde harika bir yer elde etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman çatıyı kolayca açabilir ve istemediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz. Teleskopik açılabilen sistemli tavan sayesinde oldukça konforlu ve rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Böyle bir sistem ile istediğiniz herhangi bir yere tavan yaptırmayı düşünüyorsanız. Cam tavan istanbul gibi bir firmadan destek alabilirsiniz.

Isı Yalıtımlı Otomatik Cam Tavan

Cam tavan taktırdığınız takdirde gündüz gökyüzündeki bulutları rahat görebiliyorken gece ise yıldızları rahatça seyredebilirsiniz. Yaz aylarında istediğiniz her an çatıyı rahatça açabilir ve sonrasın da kolayca kapatabilirsiniz. Kış aylarında yağmurlu ve karlı zamanlarda çatıdan hiç bir şekilde su sızıntısı olmaz. Bu nedenle cam tavan istanbul gibi bir firmadan yardım alabilirsiniz. Çünkü tereddütsüz bir şekilde kar, yağmur ve fırtınaya rağmen çatıyı rahatça kullanabilirsiniz.

Yaz ayında ise güneşli ve sıcak günün keyfini tavan sayesinde rahat ve aydınlık bir şekilde çıkarabilirsiniz. En çok bahçe ve teras gibi yerlerde kullanılan bu ürün sayesinde huzurlu ve konforlu bir vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tavan sistemi otel, kafe ve restoran gibi açık bölüm yerleri için tercih edilen etkili ürünlerdir. Bu sistem sayesinde iş yeriniz daha gösterişli ve daha aydınlık olur. Aynı zamanda kazancınızı artırabilirsiniz.

Kasetli Tente

Solarwin Cam Tavan Sistemi

Bu sistem sayesinde çatı modelleri motorlu cihaz nedeni ile daha kolay bir şekilde açılıp kapanabilir, uzaktan kumanda ve çatı sensörü bulunduğu için pratik bir kullanım sağlar, çatı sistemi genellikle 3 veya 4 panelden oluşur, sistem hemen hemen 3/2 yada 4/3 ebatlarında açılabilir, ana taşıyıcı profil 4 metreye kadar taşıma görevi sağlar, daha uzun kullanım alanları için çelik taşıyıcı profil ürünü kullanılır, kesinlikle yağmur ve kar gibi suyu geçirmez, bu nedenlerden dolayı ürün test edilmiştir.

Çatı panelleri için 18 veya 22 mm oran ölçülerinde ısı cam kullanılmaktadır, cam rengini dilediğiniz renk seçebilirsiniz. Kişi cam yerine polikarbonat malzemede tercih edip taktırabilir, çatı panellerin temizliği oldukça kolaydır. Tek tek açıldığı için iç ve dış temizliği basit olur, açılır cam tavan en çok otel, teras, konut, restoran ve kafe gibi yerler için kullanılır. Sistemin bütün parçaları müşteriye 2 yıl garantili bir şekilde sağlanır, cam tavan aksesuarlarına hiç bir şekilde zarar gelmez.

Paslanma ve solma gibi durumlar söz konusu değildir. Sigara yasağı olduğundan dolayı birçok işletme yerleri bu sistemi kullanmaktadır. Kişinin isteğine göre bütün alüminyum profil yerleri natürel eloksal yada RAL renk kodlarına göre elektro statik toz boya ile boyanabilir, renkli, polikarbon ve reflekte gibi malzemeler camlar için kullanılır. Ayrıca kişinin isteğine göre reflekte veya şeffaf cam tercih edilebilir.

Kasetli Tente - Destan Çadır

Sabit Cam Tavan İşlevleri

Sabit cam yaptırmak istiyorsanız cam tavan istanbul gibi bir firmadan yardım alıp yaptırabilirsiniz. Günlük hayatta en çok kış bahçeleri, teras ve balkon üst bölümleri için tercih edilen bir sistemdir. Ürünün özelliğini ahşap veya demir İskelet meydana getirir. Tavan bölümüne iskelet uygulandıktan sonra ara bölmeli yerlerine alüminyum doğrama kısmına 4+4 veya 5+5 ebadında lamine cam takılarak çerçeveler oluşturulur. Bu malzeme ise çatıya uygun bir malzeme ve aparat sistemi ile montajlanır.

Ayrıca bunun için su izolasyonu kullanılır. Cam tavan sistemleri daha çok iş sektörleri için tercih edilse de artık birçok ev için de tercih edilmektedir. Cam çatıların alt tarafları katlanabilir cam balkon sistemi sayesinde kapatılabilir. Bu yüzden böylelikle göz alıcı bir görüntü oluşur. Sabit cam en çok çatı olarak görev yapar. Kafe, restoran, kış bahçesi, teras kaplamaları için kullanılır.

Birden fazla modeli ve çeşidi yer alır. Bu nedenle müşterinin tercih edip istediği özel modeller yapılmaktadır. Ürün su geçirmez ve garantilidir. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde bu ürünü kullanmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Garantili oluşu ayrı bir avantaj sağladığı için herhangi bir durumda firma ile görüşebilirsiniz. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?