İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Çamlıdere Branda Tente

Çamlıdere Branda Tente

Günlük hayatta birçok mekânda kullanılan farklı yapılarda ürünler bulunuyor. Bu ürünler bulunduğu ortamı koruyan ve kollayan yapıya sahiptir. Eski sistemlerde çadır sistemi ile birçok yer korunuyordu. Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiş olan çadır sistemleri, günümüzde modernize edilmiş branda tente olarak karşımıza çıkıyor. Branda ve tente sistemleri ile birçok alanda özel bölümler oluşturulabilir. Branda sistemleri birçok […]

Günlük hayatta birçok mekânda kullanılan farklı yapılarda ürünler bulunuyor. Bu ürünler bulunduğu ortamı koruyan ve kollayan yapıya sahiptir. Eski sistemlerde çadır sistemi ile birçok yer korunuyordu. Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiş olan çadır sistemleri, günümüzde modernize edilmiş branda tente olarak karşımıza çıkıyor. Branda ve tente sistemleri ile birçok alanda özel bölümler oluşturulabilir. Branda sistemleri birçok alanda rahat bir şekilde kullanım sağlayan ürünlerdir. Genellikle kısa ve restoranlarda en çok tercih edilen koruma sistemlerinin başında yer alıyor. İnsanlar ve işletmeler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Birçok modelde türleri bulanıyor. Branda ve tente sistemleri ile birçok alanda farklı bölümleri oluşturabilir, farklı dekorasyon sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Branda ve Tente Sistemleri Nedir Ve Ne İşe Yarar

Branda sistemleri hem açık hem kapalı alanlarda en çok tercih edilen korunma yöntemlerinin başında geliyor. Genellikle birçok alanda tente sistemleri ile özel kış bahçeleri gibi alanlar oluşturulabilir. Ayrıca tüm kafe ve restoranalar da kullanılıyor. Branda ve tente çadır sisteminin yenilenmiş halidir. Güneşe ve suya dayanıklı su geçirmeyen kumaşlardan yapılan branda sistemleri her türlü rahat bir şekilde kullanılır. Branda sistemleri ile uygun fiyatlı ve maliyeti düşük kış bahçesi gibi alanlar oluşturabilirsiniz. Branda ve tente sistemleri ile güneşten veya yağmurdan korunması gereken yerleri muhafaza edebilir ve koruma altına alabilirsiniz. Ülkemizde ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ürünlerin başında yer alıyor.

Otel ve Restoranlarda Kullanımı Çok Yaygın

Branda ve tente sistemleri ülkemizde birçok alanda kullanılıyor. En çok tercih edilen ve kullanılan yerler otel ve kafeler oluyor. Otel ve kafelerin restoran bölümleri ve açık bölümlerinde branda sistemleri ile oluşturulan alanlar hem açık hem kapalı alan olarak kullanılıyor. Branda sistemleri arasında en çok tercih edilen pergola branda sistemidir. Pergola branda sistemleri tek bir dokunuşla aşağı yukarı inebilen bir özelliktedir. Branda sistemi genellikle kafe ve restoranlarda hem yazlık hem kışlık mekân ayarlamaları için tercih edilir. Pergola brandalar kullanım avantajı ve uygun yapısı ile işletmelerin en büyük yardımcısıdır. Otellerde oluşturulan her türlü alanlarda kullanımı mümkündür. Restoranların balkon ve bahçe kısımlarında güneşten korunmak ve yağmurdan korunmak için tercih edilir.

Küçük Çaplı İşletmelerde Körüklü Tenteler Kullanılıyor

Küçük çaplı bakkal ve market gibi işletmelerde körüklü tente modelleri tercih ediliyor. Körüklü tente modelleri karpuz dilimi olarak da ülkemizde biliniyor. Genellikle küçük bakkal ve marketlerin cam kısımlarında güneşten korunmak için kullanılır. Körüklü tente modelleri evlerin pencerelerinde tercih ediliyor. El ile açılan manuel bir yapıya sahiptir. Pergola sistemlerinde olduğu gibi otomatik bir yapı söz konusu değildir. Bu yüzden daha küçük çaplı bölümler için oldukça ideal bir üründür. Her türlü küçük çaplı işletme ve evlerde körüklü tente modelleri tercih edilir. Uygun fiyatlı yapısı ve şık tasarımları ile tente modelleri hayatımızın her alanında bize yardımcı olmaya devam ediyor. Çamlıdere branda tente firmamızda her türlü tente modelleri bulunuyor.

Şemsiye Tenteler

Çamlıdere branda tente firması olarak her türlü modelleri üretiyoruz. Branda ve tente sistemlerinin şemsiye ile modernize edilmiş halidir. Büyük ve geniş yapılı şemsiyeler brandaların kullanışlı malzemelerinden üretiliyor. Her türlü yazlık mekânlarda, plajlarda ve sahil kesimlerinde, plaj şemsiyesi modunda kullanılabilir. Ayrıca büyük şemsiye modelleri evlerin bahçelerinde güneşten korumak amaçlı tercih edilir. Çamlıdere branda tente firması olarak kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler firmamız bünyesinde bulunuyor. Firmamızı tercih ederek birbirinden kaliteli ürünleri alabilir, yaşam alanlarınızı farklı bir dokunuş ile değiştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?