İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Çatalca Branda Tente

Çatalca Branda Tente

Çatalca Branda Tente gerek branda gerekse de tente çeşitlerinde güvenilir hizmet sunan kuruluşların başında gelmektedir. Branda ve tentelerin ısı ve ışık geçirmemeleri, hava koşullarına dayanıklı olmaları son derece önem taşımaktadır. Nemi iletmeyen brandaların kullanım alanı son zamanlarda nakliyecilik sektöründe de artış göstermiştir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakledilmesinde nakliye kamyonlarının üzerinin sıkı ve dayanıklı brandalar […]

Çatalca Branda Tente gerek branda gerekse de tente çeşitlerinde güvenilir hizmet sunan kuruluşların başında gelmektedir. Branda ve tentelerin ısı ve ışık geçirmemeleri, hava koşullarına dayanıklı olmaları son derece önem taşımaktadır. Nemi iletmeyen brandaların kullanım alanı son zamanlarda nakliyecilik sektöründe de artış göstermiştir.

Eşyaların bir yerden başka bir yere nakledilmesinde nakliye kamyonlarının üzerinin sıkı ve dayanıklı brandalar ile kapatılmasının önemi son derece fazladır. Isı ve ışık geçirmemesi eşyaların hava koşullarına maruz kalmaması için önem taşır. Uzak ya da kısa mesafe eşya taşımacılığında eşyaların nem ve rutubetten korunması son derece önem taşımaktadır. Depolarda muhafaza edilen eşyaların da aynı şekilde korunaklı bir alanda tutulması ve gerekli özellikleri içeren brandalar ile örtülmesi gerekir.

Firmamız kaliteli brandaları ile sektörde tercih edilen kuruluşların başında gelmektedir. Ayrıca, brandaların gıda maddesi nakliyesinde de kullanıldığı görülür. Farklı hava koşullarına sahip bölgeler arası seyahatte, brandalar ile üzerleri örtülen ürünler, bozulmadan ilgili yere nakliyesi sağlanmış olacaktır.

Tentelerde Dekoratif Unsurlar

Çatalca Branda Tente, tente satışı da yapmaktadır. Tentelerde de brandalardaki gibi üstün koruma özelliklerinin olması, bulunulan yeri hava koşullarına göre koruması son derece önem taşımaktadır. Tentelerin brandalardan en önemli farkı, bulunduğu alana şıklık ta katmasıdır. Özellikle, evlerin balkon ya da bahçelerinde kullanılan tenteler, göze de hitap edecek derecede şık ve dekoratif unsurlar içermek zorundadır. Firmamız, her renk ve desende çok farklı tente çeşitleri ile satış ve pazarlamasını yapan kuruluşların başında gelir.

Hizmet sektörü içerisinde ilk sırada gelen lokanta, kafe ve restoranlarda oturanların hoşuna gidecek çok çeşitli tente çeşitleri bulunur. Özellikle sokak kafelerinde öne çıkan körüklü tente modelleri yarım kavisli yapısı ile son derece dekoratif özellikler içermektedir. Şık olduğu kadar, hava koşullarından da koruması sebebiyle bu sektörün en çok tercih ettiği tente çeşitleri arasındadır. Firmamız, körüklü, pergola, mafsallı tente çeşitleri ile satış hizmeti sunan kuruluşların başında gelmektedir.

Geniş Bir Satış Ağı

Çatalca Branda Tente, talep olduğu takdirde çok farklı bölgelere satış ve pazarlama hizmetini veren kuruluşların başında gelmektedir. Satış sırasında kurulum ve montaj hizmetini de firmamız elemanları yapmaktadır. Çalışan elemanlarımız işinin ehli ve deneyimli kişilerdir. Gerek satış öncesi bilgilendirme hizmeti gerekse de satış sonrası montaj ve teknik destek birimimiz ile her türlü hizmeti veren kurumsal işletmelerin başında gelmekteyiz.

Ayrıca, ürünlerimizin hepsi kalite kontrol aşamalarından geçirilmiş dayanıklılığı test edilmiş ürünlerdir. Kullanım yerlerine göre en fazla faydayı sağlayacak tente satış ve pazarlaması yapılmaktadır. Brandalarda da aynı titiz hizmet sunulmaktadır. Kullanılacak alana en çok yakışan estetik ve farklı tasarımları işletmemizden bulmak mümkündür. Türkiye’nin dört bir yanına en hızlı satış hizmetimiz söz konusudur.

Tente Modellerinde Farklı Tasarımlar

 

Çatalca Branda Tentetentelerde yukarıda da bahsi geçtiği gibi çok farklı türlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca bunlara ek olarak, kış bahçesi uygulamaları ve çadır tenteleri de bu çeşitlere eklemek yerinde olacaktır. Tente modellerimiz farklı olduğu kadar her biri de son derece şık ve estetik tasarımlardır. İş yerleri için binanın dış görünümüne değer katan prestij unsurları arasında şık tente korumalarını da göz ardı etmemek gerekir.

Ortama sıcak ve şık bir hava katan tente tasarımları için firmamızdan destek alınması önerilir. Firmamız, kaliteli ve farklı genişliklerde tente modelleri ile her alana yakışan bir modeli müşterilerine önerecektir. Son zamanlarda fuar gibi ticari etkinlik alanlarında çadır tenteleri görmek mümkündür. Ortama prestij katan ve çok farklı büyüklüklerde olan bu tente modelleri için firmamızın sitesinin ziyaret edilmesi önerilir.

Tentelerin Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı Olması

Tentelerin kış bahçelerinde kullanım alanları da oldukça fazladır. Yağmurdan koruyan, soğuğu geçirmeyen tente modelleri, kışın da bahçe kullanımı isteyenler için önerilen malzemelerden yapılmıştır. Kamelya ya da kış bahçesi tente modellerini firmamızda zengin içeriklerde görmek mümkündür. Ayrıca, spor tesislerinde de tente kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Yüzme havuzlarında güneşten koruma özelliği ile tenteler hem şık hem de yararlı muhafazalar içerisindedir. Her türlü teknolojik imkânı çadır tentelerin içerisinde kullanmak mümkündür. Şık ve kaliteli ürünlerimiz için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?