İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Çekmeköy Branda Tente

Çekmeköy Branda Tente

Çekmeköy Branda Tente, tente ve branda satışında uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli kuruluşların başında gelir. Tentelerin daha çok yaşam alanlarında dekoratif özellikler göstermesinin yanı sıra brandalar daha ziyade tarım ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Firmamız brandaları, her türlü hava koşullarına dayanıklı ve kalın muhafazalardır. Evden eve nakliyatta eşya taşımacılığında ve ürün sergilenmesinde en çok kullanılan kalın branda […]

Çekmeköy Branda Tente, tente ve branda satışında uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli kuruluşların başında gelir. Tentelerin daha çok yaşam alanlarında dekoratif özellikler göstermesinin yanı sıra brandalar daha ziyade tarım ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Firmamız brandaları, her türlü hava koşullarına dayanıklı ve kalın muhafazalardır. Evden eve nakliyatta eşya taşımacılığında ve ürün sergilenmesinde en çok kullanılan kalın branda modelleridir. Firmamız, brandalarının her türlü hava koşullarına dayanıklı olması nedeniyle, ürün nakliyesinde ısı farklılıklarına karşı koruyucu olması söz konusudur. Özellikle, gıda maddelerinin nakliyesinde farklı bölgelerden geçen nakliyat araçları çok değişik hava koşullarına maruz kalacaktır. Yağıştan, soğuktan muhafaza edebilen kaliteli brandaların kullanımı son derece önem taşır. Ayrıca, fırtınalı havalarda da yırtılmayan brandalar, uzun süre kullanım imkânı sunacaktır. Firmamız, güneş ışınlarını geçirmeyen brandalar ile çok farklı ebatlarda tasarım zenginliğine sahiptir.

Cme Branda, Depo Çadırı, Branda Modelleri, Çadır Fiyatları, istanbul

Tentelerin Balkon ve Teraslarda Tercih Edilmesi

Çekmeköy Branda Tente, her yaşam alanı için farklı modelde tente önerecektir. Tentelerin en çok kullanım alanı bulduğu yerler içinde balkon ve teraslar ilk sırada gelecektir. Evlerin balkon ve verandaları ile kat bahçeleri tentelerin en çok kullanıldığı alanlardır. Firmamız, balkonlar ve teraslar için mafsallı tenteleri önermektedir. Akrilik olan kumaşları nedeniyle son derece kaliteli olan bu tasarımlar, kolay şekilde açılıp kapanması ile de tercih edilmektedir. Firmamız, mafsallı tentelerde sağlam alüminyum malzemeler kullanmaktadır. Tüm ürünlerimiz satış öncesi kalite kontrol aşamalarından geçirildikten sonra satış ve pazarlamaya çıkarılmaktadır. Firmamız tenteleri, aynı zamanda kolay temizlenebilen yapıdadır. Kış aylarında yağışı geçirmemesi ve yazın da güneş ışınlarını geçirmemesi nedeniyle kullanımı önerilen dış mekân muhafazalarıdır. Firmamızın tente tasarımları, her mekâna uygun büyüklükte olup, son derece şık özellikler içerir. Tentelerin rahat açılması otomatik ya da yarı otomatik özellikler içermesi de kullanım rahatlığı sunacak unsurların başında gelir.

Lokanta ve Kafe Gibi Hizmet Sektöründe Önerilen Tente Modelleri

Çekmeköy Branda Tente olarak lokanta ve kafe gibi alanlar için körüklü tente modellerini önermekteyiz. Bu türlü tenteler, rahat kullanımları ve sıcak görünümleri ile hizmet sektörü için tavsiye edilen modellerdir. Kavisli, yarım daire şeklinde olan yapıları, güneşten korumaya yönelik bir siperlik görevi üstlenir. Ayrıca yağışı da geçirmemesi, her hava koşulunda rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Vitrin camlarında da dekoratif duruşu nedeniyle en çok tercih edilen tente modelleri içerisindedir. Düz renkli olabildiği gibi çizgili ya da farklı desenlerde de olabilir. Zengin renk seçeneği ile firmamızın ürünlerinin incelenmesi tavsiye edilir.

Kaliteli Tente ve Brandalar

Dört mevsim bozulmadan kullanılabilecek tente ve brandalar son derece önem taşır. Firmamızın tenteleri, her türlü hava koşulan karşı dayanıklı olan tasarımlardır. Tentelerin dekoratif oldukları kadar yapıldıkları malzemenin kalitesi de son derece önem taşır. Paslanmaz malzeme kullanımı, tentelerin uzun süre dayanması için önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşumuz, güler yüzlü hizmet ve teknik destek hizmeti de sunmaktadır. Tentelerin sevk, montaj hizmeti için firmamız, profesyonel hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerine geniş bir hizmet ağımız mevcuttur. Kurumsal çalışan firmamız, kalite ve fiyat konularında standart politikalara göre hareket etmektedir. Üstün kaliteli tente ve brandalar için en uygun fiyatlar firmamız tarafından verilmektedir.

Çadır Tentelerin Tercih Edilmesi

Çok geniş katılımlı organizasyonlar için en kısa sürede kurulacak mekânlar içerisinde çadır tenteler, ilk sırada gelmektedir. Çadır tenteler, şantiye alanları, oyun merkezleri, fuar ve sirk gibi gösteri merkezleri için de tercih edilmektedir. Firmamızın çadır tente tasarımları her türlü organizasyon için zengin içerikli olup, farklı ebatlarda bulunmaktadır. Her türlü ışık ve ses sistemlerinin de kurulabildiği çadır tenteler, organizasyonlar için son derece önem taşıyan portatif alanlardır. Firmamızdan çadır tente konusunda bilgi ve destek alınması önerilir.

Klasik Tente | Depe Branda Tente Pergola Sistemleri

Kış Bahçeleri İle Yaratılan Dekoratif Dış Mekânlar

Her mevsim bahçe kullanımı isteyenler için camlarla kaplı olan kış bahçesi uygulamaları önerilmektedir. Hava koşullarına göre açılıp kapanabilen bu sistemler, şeffaf yapısı ile tercih edilen dış mekan kaplamalarıdır. Tabiatla iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için önerilen bu mekânlar, evlerin bahçeleri ve restoranlarda tercih edilen muhafaza sistemleridir. Kaliteli tente modelleri için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?