İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Çelik Konstrüksiyonlu Brandalar istanbul

Çelik Konstrüksiyonlu Brandalar istanbul

Çelik konstrüksiyonlu brandalar istanbul, günümüzde hava şartlarından korunmak ya da bir takım şeyleri korumak için kullanılan tente, branda ve çadır ürünlerinin üretimini yapan, köklü firması ile hizmet vermektedir. Branda, tente ve çadır ürünlerinden tasarlanıp yapılan gölgelikler ve yağmurluklar, çok geniş bir ürün yelpazesi ile online mobil alış veriş yapmayı sevenlere de kataloglarını internet ağından sunmaya […]

Çelik konstrüksiyonlu brandalar istanbul, günümüzde hava şartlarından korunmak ya da bir takım şeyleri korumak için kullanılan tente, branda ve çadır ürünlerinin üretimini yapan, köklü firması ile hizmet vermektedir. Branda, tente ve çadır ürünlerinden tasarlanıp yapılan gölgelikler ve yağmurluklar, çok geniş bir ürün yelpazesi ile online mobil alış veriş yapmayı sevenlere de kataloglarını internet ağından sunmaya devam etmektedir. Güneş ışınları ve yağmur sularından etkilenmeyen özel üretim branda kumaşı ile yapılan korumalıkların sınırsız çeşitlerine rastlamak mümkündür.

Kalabalık Ziyaretçi Alanlarının Kapatılmasında

Çelik konstrüksiyon branda istanbul öncelikle büyük ve portatif olarak kurulumu yapılan çadırların halka açık, gezilesi bölümlerin kapatılmasında daha çok kullanıldığı görülmektedir. Genellikle geçici durumlar esnasında kurulumuna daha çok rastlanan bu tarz büyük çadırların alt kısımlarında iskelet olarak çelik konstrüksiyon demirleri montajlanarak çadırın daha sağlam ve düzgün durmasını sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Kalabalık ziyaretçi akınına uğraması muhtemel yerlerin korunaklı hale getirilmesi gereken durumlarda çelik konstrüksiyonlu çadırlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Nerelerde Kurulur

Çelik konstrüksiyon branda istanbul olarak genellikle halka açık ve ziyaretçi potansiyelinin güçlü olduğu durumlar için gerekli görülen yerlerde kurulumu yapılmaktadır. Örneğin çeşitli fuar alanlarının üzerini kapatarak halkın gezisi esnasında yağmurdan, soğuktan, rüzgâr ya da güneşten etkilenmeden fuar alanına odaklanarak gezebilmeleri sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli toplantı, konferans, sergi, festival ya da kermes tarzı toplantı yapılacak organizasyonlar için büyük çelik konstrüksiyon çadırları kurulmaktadır.

Kurulumu ve sökülmesi kolay ve maliyeti uygun olan portatif çadırların ölçüler dâhilinde tasarımı ve dikimi yapılarak gerekli alana kurulur. Çelik konstrüksiyonlu brandalar istanbul, bu tarz brandaları büyük ve kalabalık yerlerin kapatılması için kurup, sağlam ve düzgün durması için de çadırdan önce çelik konstrüksiyon döşer.

Çeşitli festival ve kermes alanlarında, konferans verilecek yerlerde, yüzme havuzlarının üstünde, spor kompleksleri, sirkler ve kitap fuarları gibi çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapılan her yerde çelik konstrüksiyonlu branda ve çadırlar kurulmaktadır. Bu gibi büyük çadırların kurulmasındaki amaç, geçici bir dönem hizmet verecek olunması ve güneş ışınları, yağmur suları, kar, rüzgâr gibi hava olaylarından insanların etkilenmemesidir.

Şantiye Ve Depolarda Da Kullanılır

Çelik konstrüksiyonlu branda istanbul olarak çeşitli inşaat şantiyeleri ile yapı malzemeleri depolarında da kullanımı yapılmaktadır. İnşaat şantiyeleri inşaatların yapım aşaması bitinceye kadar geçici olarak kurulması ve çalışan işçilerin kalması, eşyalarının korunması ya da inşaatta kullanılacak malzemelerin muhafazası için kullanılmaktadır. Yapı malzemeleri satan ticaret hanelerin de büyük araziler üzerine kurdurdukları büyük çelik konstrüksiyonlu çadır deponun çift taraflı kapısı sayesinde bir kapıdan giren kamyon diğer kapıdan dolu ve dağıtıma hazır bir şekilde yola çıkar

Çelik İskeletli Branda Çadırlarının Şekilleri

Çelik konstrüksiyonlu brandalar istanbul firması bu gibi büyük çadırların şekilleri konusunda talepler doğrultusunda yerin ebatına ve coğrafi şekli ile yol durumuna, arazinin uygunluğuna göre şeklini belirler. Bu branda çadırlara örnekler vermek gerekir ise, örneğin yuvarlak tünel şeklinde uzun çadırlar, kubbeli sekizgen büyük çadırlar, yuvarlak ya da dikdörtgen geniş ve uzun çadırlar ile kare ya da beşik çatılı çelik konstrüksiyonlu branda çadırlar örnek olarak verilebilen çadırlardandır. Çelik konstrüksiyonlu brandalar istanbul sektörün en önemli çadırlarından biri olan eğlence çadırları ile iftar çadırlarının talep ve istekleri konusunda yoğunluk olduğu konusunda kendilerini her geçen gün yenilemektedirler. Çelikten montajı yapılan iskeletlerin üzerine renkli ya  da düz bir brandadan ölçülere uygun olarak dikilen çadırlar yerleştirilerek hizmete açılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?