İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Cevizli Tente Branda

Cevizli Tente Branda

Eski dönemlerden beri evlerimizin dışında kalan bölümlerde hep bir yerlerde kapatma ihtiyacı, bir şeyleri koruma altına almaya çalışma, bir takım yerleri örtme ihtiyacının doğduğu zamanlar olmuştur. Kimi zaman güneşten korumak gibi, kimi zaman da yağmurdan korumak gibi, bazen rüzgârdan, bazen de gecenin ayazından korunmak gibi ihtiyaçlar her dönemde var olmuştur. Bu gibi durumlar için özel olarak […]

Eski dönemlerden beri evlerimizin dışında kalan bölümlerde hep bir yerlerde kapatma ihtiyacı, bir şeyleri koruma altına almaya çalışma, bir takım yerleri örtme ihtiyacının doğduğu zamanlar olmuştur. Kimi zaman güneşten korumak gibi, kimi zaman da yağmurdan korumak gibi, bazen rüzgârdan, bazen de gecenin ayazından korunmak gibi ihtiyaçlar her dönemde var olmuştur. Bu gibi durumlar için özel olarak üretilmiş içi polyester olan ışığı, yağmuru, güneşi engellemeye yardımcı su geçirmeyen kumaşlar ile yapılan tente, branda, çadır birçok kişinin ilk başvurduğu çaredir.

Tente Branda çeşitleri

Keçiören tente branda diğer bir deyişle çadır ürünlerinin birçok çeşitlerini bulunmaktadır. Bunlar arasında körüklü tente, sabit tente, şişme oyun parkı, kış bahçesi, mafsallı tente, raylı tente, asma germe membran, kamelya, plaj ve bahçe şemsiyeleri, kamyon, kamyonet kasaları ve tekne kapatma, alan kapatma ve balkon güneşlikleri,  kamp çadırları gibi çeşitleri mevcuttur. Akla gelen her yerde tente branda ve çadır ürünlerinden faydalanılabilmektedir. Örneğin teras katlarda güneş ve yağmurun vereceği rahatsızlığı kolayca önleyerek, terasınızın daha kullanışlı bir duruma getirilmesini sağlamanız mümkündür.

Büyük Alan Kapatma

Büyük alanların da betonarme yapmak yerine dış etkenlerden korunabilmesini sağlamak için mekânı çepeçevre sarmak hem pratik ve düşük maliyetli bir korunak olup,  hem de yazın istediğin bölümlerinde açılır kapanır özelliğini kullanabilme kolaylığı sağlar. Top sahalarının kışın üst ve yan bölümlerini kapatarak soğuğu keser ve yağmur, kar gibi yağışlı hava şartlarından korurken, yaz geldiğinde ise üst bölümü güneş ışınlarının zararlı etkisinden korur. Duvar bölümlerini ise istenilen bölümden açarak havadar bir mekâna çevirme şansına sahip olursunuz.

Tente Kullanımı

Keçiören tente branda, her türlü araçta korumayı sağlamak amaçlı kullanılırken, her türlü kişisel, kamusal mekân ve alanlarda da güneşe ve yağmura dayanıklı kumaşı ile sizlerin hizmetinizdedir. Özel mekânlarda kullanılan brandalara mafsallı yani içinden açılabilir kapanabilir özelliğine sahip dükkân önü güneşliği de denilebilir. Sabit tente açılıp kapanma özelliği olmadan günlük hayatta hep açık duran tente şeklidir. Bir de körüklü tente vardır ki, üstten yuvarlak inen, körüğü sayesinde istenilen ayarda durdurup kullanılabilen tente branda şeklidir.

Nerelerde Kullanılır?

Cevizli tente branda kafe, restoran gibi halka açık yerlerin açık bölümlerinde korunaklı alan olarak dizayn edilmektedir.  Evlerinizin balkon kısımlarında, bahçelerinizde yağmurluk ve güneşlik olarak görev yapar. Kamyon kasalarının yük taşımacılığında eşyaların düşmesini ve yağmurlu havalarda ıslanmasını önlemek amacı ile yapılmaktadır. Her renk ve ölçüde yaptırabileceğiniz tente brandalar, günlük yaşantınızda da oldukça yaygın bir koruma aracıdır.

Yazlık Alanların Vazgeçilmezidir

Keçiören tente branda yazlıkların, tatil beldelerinin ve plajların vazgeçilmez bir eşyasıdır ki, güneş şemsiyesiz oturmak mümkün değildir. Birçok kişinin önceliği güneş şemsiyeleri, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden sizleri koruyarak daha güvenli bir tatil geçirmenizi sağlar. Bahçelerinizde asma germe branda olarak da bildiğimiz güneş şemsiyeleri de oldukça modern ve revaçta bir koruma sistemidir. Sirk ve iftar çadırları, geçici kitap fuarları gibi kalabalık kesimin yararlandığı bölümlerde de branda kapatma uygulanır. Ayrıca dağ, deniz gezmeyi sevenler için kamp çadırları da bu hizmet sektöründe en çok kullanılan ürünlerden biridir. Profesyonel ellerde özel üretim çadır kumaşları ile en güzel güneşlik ve yağmurluklar modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Sizler de tente, branda ve çadır ürünleri konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, bir telefon kadar yakınınızda olan firmamızdan destek alabilir, her türlü bahçe, balkon, ev, kamyonet, dükkân, tekne gibi ihtiyacınız olan her yerde yararlanabilirsiniz. Web sitelerindeki adresimizden bize ulaşıp tentelerinizi bir önce yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?