İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Çift Açılır Mafsallı Tente istanbul

Çift Açılır Mafsallı Tente istanbul

Çift açılır tente hemen hemen her renkte üretilmektedir. Çift açılımlı tente de iki direk ve direklerin orta kısmında 1 metre boyutunda makas ve bulunan direklerin hareket etmesini sağlamak amacı ile yapılan alt tarafta bir tabla biçiminde iskelet yapısı yer almaktadır. Çift açılımlı tenteler birçok firmanın reklam yapımı içinde kullanılmaktadır. Kişinin isteği üzerine çift açılır mafsallı tente […]

Çift açılır tente hemen hemen her renkte üretilmektedir. Çift açılımlı tente de iki direk ve direklerin orta kısmında 1 metre boyutunda makas ve bulunan direklerin hareket etmesini sağlamak amacı ile yapılan alt tarafta bir tabla biçiminde iskelet yapısı yer almaktadır.

Çift açılımlı tenteler birçok firmanın reklam yapımı içinde kullanılmaktadır. Kişinin isteği üzerine çift açılır mafsallı tente istanbul gibi bir firmadan destek alınıp yaptırılabilir. Ayrıca branda üst bölümüne yazı, görsel ve logo gibi durumlar eklenebilir.

Sakarya Kasetli Tente | Odesa Sistem Odesa Cam Adapazarı

Çift Açılır Tente

Genellikle günlük hayatta dış mekân yerlerinde çift açılır mafsallı tente kullanılmaktadır. Bu tente çift tarafa açılabildiği için çift açılır tente denilmektedir. Bu tür modeller çok yaygın olarak kullanım alanlarına uygun bir şekilde tercih edilmektedir. Aynı zamanda kullanımı çok kolay ve rahat olan bu tenteler her iki tarafa 1,5, 2, 2,5 ve 3 metreye kadar açılabilen bir özellik sunmaktadır.

Tentenin ne kadar bir uzunluğa açılması müşteri tarafından belirlenirken aynı zamanda bir çok renk seçenekleri ile müşteri bu konuda seçimini yapabilir. Bu nedenle böyle bir durum için çift açılır mafsallı tente istanbul gibi bir firma tercih edilebilir. Bunun yanı sıra tente isteğe göre ya mermer destekli olabilir ya da kolay taşınabilir olması nedeniyle frenli tekerlekler ile kolay kullanım sağlayabilir.

Çift Açılır Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Günümüzde çift açılımlı tente modelleri daha çok açık restoran, kafe, çay bahçeleri, ev bahçeleri, otel, cami ve  insanlara açık alanlar için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bu ürün daha çok büyük mekânlar için kullanılmaktadır. Beton, mermer, CNC sac kesimli tekerlekli ya da sabit bir şekilde olduğu yerde kalarak çeşitli yerlerde kullanılabilir.

Çift açılır mafsallı tentenin en büyük avantajı hava şartlarına bağlı olarak yağmur, güneş ve rüzgâr gibi durumlar için kullanılmaktadır. Normal bir boyutta olan tente 3 metre arka tarafa ve 3 metre ön tarafa açıldığında ve uzunluk boy oranı 6 metre olduğunda toplamda bir 36 metrekarelik alanın korunması için sadece bir tek çift açılır mafsallı tente kullanılabilir. Bu durum sayesinde işletmeler oldukça avantaj sağlar.

Çift Açılır Mafsallı Tente Özellikleri

Eğim açısı genel olarak 0 ve 45 derece olacak şekilde ayarlanabilir, alüminyum enjeksiyon döküm parçalarından oluşur, ürün için alüminyum profil kullanılmaktadır, hemen hemen alan olarak 49 metre karelik bir yere sahip olmaktadır, tabla kısmı kişinin isteğine göre ya tekerlekli yada sabit montaj olarak yapılmaktadır, 2 adet direk ve 1 adet makas ile birleşim sağlanarak tentenin kurulumu oluşturulmaktadır, elektrostatik toz fırın boya ile boyalıdır, her iki tarafa da aynı ebat ve ölçülerde açılım sağlar, opsiyonel olarak rüzgar ve güneş sensörü bulunmaktadır.

Çift açılır tente seçimi için kasetli tente de seçilebilir, en az 2.5 ve an fazla 6m kadar uzunluk sağlar, hiç bir şekilde solma yapmaz, su geçirmez, dayanıklı, akrilik ve polyester kumaş özelliğine sahiptir, kumaş için bir çok renk seçeneği bulunmaktadır, kullanacağınız firmanız için logo ve reklam baskısı uygulanabilir. Ayrıca dalgalı ya da düz ön saçak seçeneklerinden tercih ettiğiniz modeli çift açılır mafsallı tente istanbul gibi bir firmadan yaptırabilirsiniz.

Kumburgaz Tente Branda,Selimpaşa Tente Branda

Çift Açılır Mafsallı Tente Fiyatları

Çift açılır mafsallı tente fiyatı genel olarak ürünün branda fiyatına ve brandanın uzunluk fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir. Tamamen sizin tercih ettiğiniz özelliklere ve büyüklüklere göre fiyat belirlenmektedir. Tentenin ebatları ve malzemesi fiyat açısından oldukça önemli bir husustur. Ne kadar dayanıklı ve sağlam bir açılır tente alırsanız kötü hava şartlarına karşı o kadar iyi ve dayanıklı bir ürün tercih etmiş olursunuz.

Bunun yanı sıra mafsallı tente de bulunduğu gibi çift açılır mafsallı tente içinde motorlu olursa kumanda ve motorsuz bir tente içinde elle çevirme kolu ile bu sistem kolay şekilde kontrol edilebilir. Bu durum sonucunda da manuel veya motorlu olarak da fiyat da değişiklik gösterebilir. Bunun için tente seçerken nasıl rahat, dayanıklı ve kullanışlı olup olmadığına bakmak önemlidir. Bu durum için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?