İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente sistemi modelleri kişinin istemiş olduğu renklerde ve ebatlarda yapılmaktadır. Her iki yönde açılabilen tente çeşitlerinin orta yerinde iki direk ve direklerin tam orta kısmında 1 metre boyutlarında makas bulunmaktadır. Bu orta yerde bulunan direklerin hareket etmesini sağlamak için alt yerde tabla şeklinde bir iskelet yapısı yer almaktadır. Bu çift açılır mafsallı tente […]

Çift açılır mafsallı tente sistemi modelleri kişinin istemiş olduğu renklerde ve ebatlarda yapılmaktadır. Her iki yönde açılabilen tente çeşitlerinin orta yerinde iki direk ve direklerin tam orta kısmında 1 metre boyutlarında makas bulunmaktadır. Bu orta yerde bulunan direklerin hareket etmesini sağlamak için alt yerde tabla şeklinde bir iskelet yapısı yer almaktadır.

Bu çift açılır mafsallı tente modelleri birçok iş yeri ve firma gibi yerlerin reklam yapması amacı ile kullanılabilir. Herkesin isteği ve tercih ettiği modele göre çift açılır mafsallı tente sistemi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra brandanın üst kısmına yazı, görsel, şirket ismi ve logo gibi birçok şey eklenebilir. Bu işlem sayesinde tentenin hangi firma veya iş yerine ait olduğu belli olur.

Tente Mafsallı Teras Modeli Üsküdar ACIBADEM - Branda ve Tente

Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Günümüzde bu sistem en çok dış mekân yerleri için tercih edilip kullanılmaktadır. Bu tente modeli her iki yöne açılıp oldukça avantajlı bir kullanım özelliği sunduğundan dolayı çift açılır mafsallı tente adını almaktadır. Bu tür tente modelleri oldukça yaygın bir biçimde ve kullanım alanlarına uygun bir şekilde tercih edilmektedir.

Aynı zamanda kullanım bakımından çok kolay ve kullanışlı olan bu sistemli tente modelleri her iki tarafa da aynı ebatlar da açılım sağlamaktadır. Özellikle ölçü detayları 1,5, 2, 2,5 ve 3 metreye kadar açılma sağlayan bir kullanım özelliği sunmaktadır. Tentenin ne kadar bir ebat için açılması istenmesi müşteri tarafından belirlenir. Ayrıca çok fazla renk seçeneği bulunan bu tente sisteminin istenilen rengi seçilip yaptırılabilir.

Tüm bu sebeplerden dolayı çoğu herkes iş yeri için çift açılır mafsallı tente sistemi kullanabilir. Aynı zamanda tente kişinin isteği doğrultusunda kolay taşınabilmesi açısından ya frenli tekerlekli özelliği sayesinde tercih edilir, yâda sabit kullanılmak istenilirse mermer veya beton gibi yerlere sabitlenebilir.

Çift Açılır Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir

Çift açılır mafsallı tente sistemi için çok fazla özellik bulunur. Bu özellikler sayesinde işletme ve işyeri gibi her yer kullanım avantajı sağlar. Mafsallı tente sisteminin özellikleri ise; alüminyum enjeksiyon döküm parçalarından meydana gelir, tentenin eğim açısı genel olarak 0 ve 45 derece olacak şekilde ayarlanır, alan olarak 49 metre karelik bir yere sahip olmaktadır, tente için kullanılan profil alüminyumdur, tabla bölümü istenilen doğrultuda tekerlekli yâda sabit bir şekilde kullanılmak istenilirse beton veya mermer gibi bir yere montajlanır.

Tentenin kurulması için 2 adet direk ve 1 adet makas ile birleşim sağlanır, elektrostatik toz fırın boya ile boyalıdır, iki tarafı da aynı ölçülerde açılım sağlar, üründe opsiyonel olarak rüzgâr ve güneş sensörü yer almaktadır, çift açılır mafsallı tente tercihi yapılacak ise bunun için kasetli tente sistemi de tercih edilebilir, en az 2,0 ve en fazla 6 cm kadar uzun mesafe sağlar, ürün solma yapmaz, su geçirmez, sağlam, dayanıklı, akrilik ve polyester kumaş özelliğine sahip bir şekilde üretilir.

Kumaşın çok fazla renk seçeneği bulunur, hangi firma için kullanacaksanız o firmanın reklam baskısı, ismi ve logosu gibi birçok şeyi basılabilir. Ayrıca tentenin ön kısmı düz veya dalgalı bir şekilde olabilir. Bu nedenle istediğiniz çift açılır mafsallı tente modelini tercih edebilirsiniz.

Üsküdar altunizade bağlarbaşı tenteci brandacı çiftaçılan tente - Branda ve Tente

Çift Açılır Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Çift açılır mafsallı tente sistemleri günlük yaşam tarzında en çok cami, otel, kafe, restoran, çay bahçeleri, ev bahçeleri ve halka açık her yer için kullanım sağlamaktadır. Ayrıca tente sistemi genel olarak büyük yerler için kullanılmaktadır. Mafsallı tente sisteminin en büyük amacı yağmurlu havada veya güneşli havada kullanım sağlamasıdır.

Normal bir boyut özelliği bulunan tentenin 3 metre arka tarafa ve 3 metre ön tarafa doğru açılım sağladığında ürünün uzunluk boyutu 6 metre kadar olur. Aynı zamanda ürünün fiyatı da oldukça önemli bir detaydır. Genellikle ürünün fiyatı branda fiyatına ve brandanın ne kadar bir uzunlukta kullanılacağına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tente her yer ve her mekân için rahat ve konforlu bir şekilde kullanım sağlamaktadır. Bu yüzden sizde firmamızdan tente sistemleri için hizmet talep edebilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?