İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Çift Açılır Tente Ataşehir

Çift Açılır Tente Ataşehir

Mekân ve mekân önlerini olumsuz hava şartlarına karşı koruyan bez veya kumaştan imal edilen ürünlere  tente denilmektedir. Tenteler yılın dört mevsimi rahatlıkla kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Yazın kavurucu sıcaklardan kışın Yağmur, rüzgâr, kar, dolu gibi olumsuz hava  Şartlarından koruyan tenteler son zamanlarda ev ve işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İhtiyaca göre çok farklı şekillerde üretimi […]

Mekân ve mekân önlerini olumsuz hava şartlarına karşı koruyan bez veya kumaştan imal edilen ürünlere  tente denilmektedir. Tenteler yılın dört mevsimi rahatlıkla kullanıma uygun şekilde üretilmektedir.

Yazın kavurucu sıcaklardan kışın Yağmur, rüzgâr, kar, dolu gibi olumsuz hava  Şartlarından koruyan tenteler son zamanlarda ev ve işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İhtiyaca göre çok farklı şekillerde üretimi yapılan tenteler son teknoloji kullanılarak katlamalı aç kapa şekillerde üretilmektedir. Özellikle yaz aylarında insan var gölgelik mekânlar arayarak istirahat etmek isterler. Bu ihtiyacı yerine getirebilecek ev ve işyerlerinde uzun yıllar kullanılabilen tenteler ile yerine getirmek mümkündür.

Tente Çeşitleri

Günümüzde şık ve gösterişli üretilen birçok tente çeşidi bulunmaktadır. Çalışma şekilleri her ne kadar farklı olsa da hizmet ettikleri amaç bir olan tenteler müşteri beklentilerine karşılayacak şekilde üretimleri yapılmaktadır. Otomatik tente, mafsallı tente, sabit tente, körüklü tente, dekoratif tente, şeffaf kaplama tanıtıcı, çift açılır tente, motorlu tente, pergola tente olmak üzere bütün yaşam alanlarımızı daha gösterişli ve güzel gösteren Bu sistemler üretilmektedir.

Çift açılır tente Ataşehir ve istanbul’un birçok ilçesinde kullanılmaktadır. Tente tasarımları yapıların özellikleri ne ve tasarım nitelikleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Bahçe, balkon, teras tarzı mekânlarda kullanılacak olan tenteler buraların ölçüleri alınarak uygun ebatlarda ve uygun çeşitler tercih edilen  fonksiyonel kullanım imkânı sunacaktır.

Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Farklı kullanım alanlarına göre üretilen tenteler en iyi performansı verecek şekilde dizayn edilmektedir. Mafsallı tenteler çevirme kollu tenteler olarak bilinmektedir. Mağaza ve işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Dükkân ön taraflarında balkon ve teraslarda genellikle sabit tenteler kullanılmaktadır. Pergola tenteler çay bahçeleri restoran ve havuz başlarında ışıklı ve farklılık tasarımları ile kullanılmaktadır.

Pergola tente de başta olmak üzere diğer tente çeşitlerine motor eklenerek daha pratik kullanım imkânı elde etmek mümkündür. Motor ekranın tenteler kablolu kumanda veya uzaktan kumanda entegre ederek kullanılabilir. Kasetli tente dükkân vitrinleri başta olmak üzere ev tipi olanları balkonlarda kullanılmaktadır.

Çift Açılır Tente Özellikleri

Tenteler tenteler ev ve işyerinde olumsuz hava şartlarına karşı Üstün koruma sağlamanın yanında dekorasyon ‘un tamamlayıcı parçaları arasındadır. Ülkemizde ev ve işyeri fark edilmeksizin kapalı mekânlarda sigara kullanımı yasalar çerçevesinde yasaklanmıştır. Özellikle işletmelerde sigara içen müşterilerin rahat ve huzurlu zaman geçirmesi için opsiyonel kullanım alanları oluşturmaktadır.

Çift açılır tenteler daha kapsamlı mekânlarda her iki yanı açılarak fonksiyonel kullanım imkânı sunmaktadır. Özellikle cami şadırvanlarında kafeteryalar daha daha yoğun olmak üzere kullanılan çift aşağıda tenteler motorlu ve manuel şekilde üretimleri yapılmaktadır. Bu kente çeşidi mafsallı tentelerin çift açılan çeşitleri arasındadır. Çift açılır tente çeşitleri her iki tarafa açılacak şekilde üretilmektedir. Bir tarafını açılma mesafesi 1,5 metre ile 3 metre arasında değişkenlik göstermektedir. Bu da Total de 3 metre ile 6 metre arasında büyük bir alan kaplamaktadır. Tenten ‘in açılım büyüklüğü tamamen müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda belirlenmektedir.

Çift açılır tente Ataşehir başta olmak istanbul ve Türkiye’nin birçok noktasına gönderim hizmeti sunulmaktadır. Shift aşağıda tenteler müşteri beklentileri doğrultusunda farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Bu tente çeşidinde 2 adet direkt bu dileklerin arasında makas bulunmaktadır. En alt kısımda ise tabla kısmı bulunmaktadır. Çift açılır tente yüksek boyutlara sahip olduğu için branda kumaşı üzerine yazı logo veya reklam görselleri olacak şekilde üretimi yapılabilmektedir. Bu sayede uzak mesafelerden dahi firma reklamını yapmak mümkündür.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Bu tenteler kullanılan kumaşın kalitesi ve kullanılan kumaşın metrekare olarak miktarı bulundurularak fiyatları belirlenmektedir. Ayrıca iskelet yapısının sabit veya hareketli sistem olma durumu tente kısmının açılma şeklinin motorlu veya manuel olma durumu dikkate alınarak fiyatlar belirlenir. Çift açılır tente Ataşehir ve istanbul’un bütün noktalarına ücretsiz servis ve kurulum hizmeti ile sunulmaktadır.

Her bütçeye uygun renk ve tasarımlar zengin kumaş yapısı ve çeşitliliği ile kullanıcısını %100 memnun etmektedir. Ayrıca iskelet yapısında kullanılan profillerin üretildiği malzeme kalitesi çift açılır tente fiyatlarına etkileyen bir başka değişkendir. Hareket eden modelleri ile kolay kullanım imkânı sunan çift açılır tentelere sahip olmak isteyen herkes firmamıza ulaşarak bu hizmeti alabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?