İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Çift Açılır Tente istanbul

Çift Açılır Tente istanbul

Çift açılır tente istanbul farklı model ve renkleriyle tente hizmeti sunmaktadır. Tenteler günlük hayatta her yerde karşımıza çıkan ürünlerdir. Marketlerde, mağaza önlerinde, kafelerde, otellerde, restoranlarda ve evlerin balkon, teras ve bahçelerinde bu ürünleri görmemiz kaçınılmaz bir olaydır. Tenteler bulundukları alanları kalkan gibi koruma özelliğine sahipler. Özellikle işletmelerin açık alanlarında ve balkon, bahçe gibi alanlarda kullanılan bu […]

Çift açılır tente istanbul farklı model ve renkleriyle tente hizmeti sunmaktadır. Tenteler günlük hayatta her yerde karşımıza çıkan ürünlerdir. Marketlerde, mağaza önlerinde, kafelerde, otellerde, restoranlarda ve evlerin balkon, teras ve bahçelerinde bu ürünleri görmemiz kaçınılmaz bir olaydır. Tenteler bulundukları alanları kalkan gibi koruma özelliğine sahipler. Özellikle işletmelerin açık alanlarında ve balkon, bahçe gibi alanlarda kullanılan bu ürünler hem insanlara açık havada oturma imkânı sunarlar. Hem de üzerini örttüğü ürünleri yazın güneş ışınlarından kışın ise olumsuz hava koşularına karşı ürünleri korurlar. Çift açılır tenteler ise mafsallı tentenin farklı bir modelidir. Mafsallı tente tek yöne doğru açılırken çift açılır tente isminden de anlaşılacağı üzeri her iki yöne doğru açılır. Bu tenteyi ister iki yönlü isterseniz de tek yönlü kullanabilirsiniz.

Konfor İçin Tente

Çift açılır tente istanbul bu tente sistemleri ile sizlere açık hava keyfi sunmaktadır. Çünkü çift açılır tenteler genelde açık alanlarda tercih edilen ürünlerdir. Bu tentelerin bir kısmı taşınarak istenildiği yere götürülür bir kısmının ise ayak kısmında bulunan tekerler vasıtasıyla taşınır. Bu tentelerde akrilik kumaşlar kullanılması sebebiyle su ve ısıyı geçirmezler. Bu tente sistemi ile işyerlerinize, evlerinizin bahçelerine güzel görünüm vererek rahat ortamlar ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Oldukça geniş bir alanda kullanım sağlayan bu tenteler düğün ve cami gibi kalabalık grupların yer aldığı alanlar da çokça tercih edilir. Dört mevsim kullanılabilen çift açılır tenteler yazın güneşten kışın ise yağmur ve kar gibi hava olaylarında insanları ve eşyaları korurlar.

Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Çift açılır tente istanbul herkesin zevkine ve keyfine uygun tenteler hazırlar. Hazırlanan ürünler hem işyerinizi şık gösterecek hem de gelen müşterilerin hoşuna gidecektir. Özellikle kafeterya ve restoran tarzı işletmelerde çokça kullanılan çift açılır tenteler güzel havaları tadını çıkarmak için kullanışlı yerlerdir. Buraların dış kısmında bulunan bu tenteler altına koyulan masa ve sandalyeler insanların hoşuna gitmekte ve bu alanlar gelenler tarafından tercih edilmektedir. Yine yaz aylarında açık havalarda yapılan düğünlerde de çift açılır tenteler kullanılır. Gelen misafirlerin rahat ve konforlu bir şekilde oturmalarını sağlar.

Tente Özellikleri

Çift açılır tente istanbul kullandığı kaliteli ve sağlam tente kumaşları ile uzun zaman kullanım imkânları sağlamaktadır. Kullanılan akrilik ve su geçirmez kumaşlar rahat temizlenme özelliğine sahiptir. Çift açılır tenteler manuel olabileceği gibi bu tentelere motor da takılabiliyor. Çift açılır tenteler sağlam iskeletler üzerine kurularak hazırlanır. İsteyen kişiler bu tenteyi aldıklarında onlara her türlü montaj işi yapılır. Ayrıca bu tente sisteminin ayakları sabitlenebilir veya tekerlekli olanları da tercih edilir. Tamamen kişilerin fikirleri alınarak tasarlanan bu ürünler onların belirledikleri şekilde tasarlanır. Çift açılır tentenin en güzel yanı ise insanlara genişçe bir gölgelenme alanı sağlar. Bu tente çeşidi mafsallı tenteye çok benzer. Bu sebeple mafsallı tente modeli de denir.

Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Çift açılır tente istanbul firmaları çevresinde bulunan illere ve işyerlerine göre sizin memnuniyetinizi düşünerek hareket etmektedir. Kullanılan ürünler ve modellerle severek kullanmanızı sağlayacak tenteler hazırlanır. Tentelerimizin fiyatları da herkesin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Rengârenk renk seçeneği sunan tenteler fiyatlarıyla da tercih edilir. Fiyatlarımızın belirleyici noktası ürünlerde kullanılan kumaşların kalitesi, boyutu, alüminyumun niteliği ve ürün sayısı etkili olmaktadır. Ürünler alan müşterilere uygun ödeme kolaylıkları ile kolaylık sağlanır. İsteyen müşteriler ürünleri kiralayabilir, isteyen kişiler de bu ürünleri satın alabilir. Her türlü yardım ve desteği firmalardan sağlamak mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?