İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Çift Açılır Tente istanbul

Çift Açılır Tente istanbul

Çift açılır tente sistemleri, bir çeşit tente sistemidir. Çift açılır tente sistemlerinin ne olduğunu anlatmadan önce tente sistemlerinin açıklanması daha iyi olacaktır. Tente sözcüğü İtalyanca bir sözcüktür. Türkçe’mde karşılığı ise gölge demektir. Tente sistemleri kafe, restoran, kafeterya, mağaza, market, balkon, bahçe, teras, veranda gibi alanları güneş ışınları, yağmur, fırtına, kar gibi çeşitli meteorolojik olaylarından korumayı […]

Çift açılır tente sistemleri, bir çeşit tente sistemidir. Çift açılır tente sistemlerinin ne olduğunu anlatmadan önce tente sistemlerinin açıklanması daha iyi olacaktır. Tente sözcüğü İtalyanca bir sözcüktür. Türkçe’mde karşılığı ise gölge demektir. Tente sistemleri kafe, restoran, kafeterya, mağaza, market, balkon, bahçe, teras, veranda gibi alanları güneş ışınları, yağmur, fırtına, kar gibi çeşitli meteorolojik olaylarından korumayı sağlayan sistemlerdir.

Gelişen üretim teknikleriyle beraber her yere uygun, farklı özelliklerle bezenmiş tente sistemi çeşidi üretilmiştir. Bunlar mafsallı tente, motorlu tente, sabit dekoratif tente, çift açılır tente, pergola tente, körüklü tente, kasetli tente olarak sınıflandırılır. Kullanımı en yaygın olan tente sistemlerinden birisi de çift açılır tente sistemleridir. Sahip olduğu birçok özellik ile kullanıldığı alana büyük avantajlar sunan çift açılır tente istanbul gibi büyük şehirlerin yanı sıra ve diğer il ve ilçelerde de sıklıkla kullanılır.

Çift Açılır Tente Özellikleri

Çift açılır tente sistemleri, iki dikme profil ayaktan ve bu dikme ayakların orta kısmına yerleştirilen çelik konsol sistemlerinden meydana gelirler. Sağ ve sol kısımlara yerleştirilen çelik konsol aracılığıyla her iki yöne de açılabilen tente sistemi, çok fazla özelliğe sahiptir. Çift açılır tente sisteminin ayakları yere sabitlenebilir ya da tekerlekli bir mekanizmaya sahip olabilir. Böylece kolaylıkla taşınabilirler. Alüminyum malzemelerden üretilen çift açılır tenteler son derece dayanıklıdır.

Çift yöne açılabilen tenteler, 2 ila 7 metre arasında genişliğe sahip olabilirler. Mafsallar yardımıyla çift açılır tentelerin eğimleri ayarlanabilir. Çift açılır tente sistemleri geniş alanlarda kullanım için idealdir. İsteğe göre, çift açılır tentelere motor sistemi de takılabilir. Bu sayede, çift açılır tente otomatik hale getirilir. Birçok farklı renk ve desende tasarlanan çift açılır tente sistemlerinin kumaşları, akrilik ya da ithaldir.

Çift Açılır Tente Kullanım Alanları

Çift açılır tente sistemleri, sağladığı avantajlar sebebiyle de hemen hemen her alanda karşımıza çıkarlar. İki farklı tentenin birleştirilmesiyle üretildikleri için diğer tente sistemlerine göre çok daha geniş alanlarda kullanılırlar. Çift açılır tente sistemleri; kafe, restoran, havuz tesisi, işletme bahçesi gibi büyük yapı ve konutlarda tercih edilirler. Ayrıca, evlerin yaz ve kış bahçelerinde, teraslarında da kullanımına sıklıkla yer verilen tente sistemlerindendir. Genellikle geniş ve kalabalık ticari alanlarda kullanılan çift açılır tenteler, bulunduğu ortamı her türlü olumsuz koşuldan korurlar. Çift açılır tente istanbul gibi büyük şehirlerde, büyük ticari alanlarda çok fazla kullanılırlar.

Çift Açılır Tente Avantajları

Çift açılır tente sistemleri, iki farklı yöne de açılabilir olduğundan dolayı ihtiyaç duyulduğunda çift taraflı ya da tek taraflı olarak kullanılabilirler. İki farklı tentenin birleşimiyle oluşan çift açılır tente sistemleri tek bir tentenin sağladığı faydanın iki katını sağlar. Çift açılır tente sistemleri, çoğunlukla geniş ve kalabalık alanlarda tercih edilirler.

Bu alanların yağmur, güneş ışını, kar, rüzgar, fırtına gibi her türlü meteorolojik olaydan korunmasını sağlarlar. İsteğe göre motor eklenebilen çift açılır tente sistemleri, bir yere sabitlenerek ya da tekerlekli sistem kullanılarak kullanılırlar. Tekerlekli sisteme sahip çift açılır tenteler bir yerden bir yere rahatlıkla taşınabilirler. Bunlara ek olarak, çift açılır tente sistemlerinin üzerine logo, işletme adı yazılabilir. Böylece, işletmenin kendi tanıtımını da yapmasına katkı sağlayarak tabela işlevi de görürler.

Çift Açılır Tente Kullanılma Amaçları

Özellikle geniş alanlarda kullanılan çift açılır tente sistemleri farklı amaçlarla tercih edilirler. Öncelikle çift tenteden oluştukları için büyük işletmeler daha fazla alanı korumak amacıyla çift açılır tenteleri tercih ederler. Ayrıca ister tek taraflı ister çift taraflı olarak kullanılabilen çift açılır tenteler, kullanıcılarına sunduğu pratiklik sebebiyle de kullanılırlar.

Bunların yanı sıra, bulunduğu ortamın daha modern ve estetik görünmelerini sağladıkları için de tercih edilirler. Çift açılır tenteler, oldukça uygun fiyatlara sahip oldukları için tam bir fiyat performans ürünüdürler.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tente sistemleri, birçok avantaja sahip olmalarına rağmen son derece hesaplı fiyatlarla satılırlar. Çift açılır tente sistemlerinin maliyeti bazı faktöre bağlı olarak değişir. Tentenin boyutu, kalitesi, kumaşı, işçiliği belirleyici faktörlerdir. Son derece ekonomik olan çift açılır tente istanbul gibi büyük şehirlerin yanı sıra küçük şehirlerde de sıklıkla kullanılır.  En hesaplı çift açılır tente sistemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?