İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Çift Açılır Tente istanbul

Çift Açılır Tente istanbul

Çift açılır tente istanbul mağazalarında mağaza, restoran, lokanta ve çay bahçeleri gibi iş yerlerinin tercih ettiği tente çeşitleri yer alır. Son zamanlarda yasalaşan sigara yasağından sonra bu gibi iş yerlerinin tercih ettiği tente sistemi açık havada kullanıcıları yağmur ve güneş gibi doğal olaylardan korumak amacıyla kullanılmaktadır. Açık havada vakit geçirme kolaylığı sağlamaktadır. Çift açılır tenteler […]

Çift açılır tente istanbul mağazalarında mağaza, restoran, lokanta ve çay bahçeleri gibi iş yerlerinin tercih ettiği tente çeşitleri yer alır. Son zamanlarda yasalaşan sigara yasağından sonra bu gibi iş yerlerinin tercih ettiği tente sistemi açık havada kullanıcıları yağmur ve güneş gibi doğal olaylardan korumak amacıyla kullanılmaktadır. Açık havada vakit geçirme kolaylığı sağlamaktadır. Çift açılır tenteler ortada iki direk üzerinde her iki yana açılabilen ve altındaki oturum alanını kısıtlamadan rahat bir oturum sunan tente çeşidi olmaktadır. Tente firmaları sizlere çift açılır tente konusunda hizmet vermektedir.

Çift Açılır Tentenin Özellikleri 

Çift açılır tente istanbul firmalarında aklınıza gelebilecek her renkte tente üretimi yapılmaktadır. Yapısında iki adet direk bulunmaktadır. Direklerin arasında bir metrelik makas bulunmaktadır. Direklerin hareket edebilmesi için en alt kısımda tabla şeklinde bir iskelet yapısı bulunmaktadır. Çift açılır tente sayesinde işletmelerin kendi reklamlarını yapmaları da mümkündür. Üzerine farklı görsellerin eklenmesi de mümkündür. Çift açılır tente üzerinde yer alan bu tip eklemeler, firma logosu sayesinde firmanın veya işletmenin kendini belli etmesi bir çeşit reklam niteliği taşımaktadır. Her iki yana açılabilir olması önemli bir özelliktir.

Tente Çeşitleri Nelerdir? 

Çift açılır tente istanbul genelinde birçok tente çeşidi bulunur. Çift açılır tente, pergola tente, kasetli tente olarak adlandırılan birçok çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca son dönemlerde stor tente çeşitleri de yaygın olmaya başlamıştır. Bu tente çeşitlerinden herhangi birini seçerken kullanılacak olan mekânın ruhuna uygun olması en önemli kriterdir. Söz konusu bu çeşitlerin sayısız modelleri ve renk çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar tercih edilirken dekorasyon özelliklerine uygunluk, tentenin sahip olduğu işlevlerin kullanım alanına uygun olup olmadığı değerlendirilmeye alınmalıdır. Bu sayede hem şık hem de işlevi yüksek seçimler yapmak mümkün olmaktadır.

Tente Kullanım Alanları 

Çift açılır tente istanbul kapsamında günümüzde bina girişlerinde, iş yerlerinin önünde ve balkonlarda bile kullanılabilen tente modelleri yer alır. Bina önünde kullanılan tenteler bina girişinin yağmur, rüzgâr gibi doğal olaylardan korumak amacıyla kullanılmaktadır. Evlerde özellikle çatı katında bulunan geniş teras türü açık alanlarda tenteler birçok önemli işlevler sunmaktadır. Tenteler kışın balkonların yağıştan olumsuz yönde etkilenmemesini sağlamaktadır. Ayrıca bu tür kullanımlarda yoğun güneşin eve girişini de önlemektedir. Bu sayede evdeki perdelerin eşyaların güneşten dolayı renginin solmasını da önler. Tentelerin bir başka kullanım alanı da bahçelerdir. Bahçelerdeki oturma alanlarını yağmurdan korumak için kullanılır.

Çift Açılır Tente Avantajları 

Çift açılır tente istanbul tenteleri işletmelerde, binalarda ve hatta evlerimizde kullanılmaktadır. Tentenin bu kadar çok yaygın olmasında avantajlarının da rolü büyüktür. Tentelerin avantajları iş yerleri için örneğin bir lokantada kış aylarında çayını, sigarasını içmek isteyen müşteriler için ayrı bir ortam kurulması gerekmektedir. Bunun içinde hem yaz aylarında hem de kuş aylarında kullanmak için oluşturulan alanların üzerine yaptırılan tente bu anlamda işlerinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Böyle bir ortam sağlandığı takdirde de müşteri çekme anlamında faydası bulunmaktadır.

Çift Açılır Tente Fiyatları 

Çift açılır tenteler birçok etkene bağlı olarak fiyatlarda farklılık görülmektedir. Branda kumaşına ve kumaşın uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında tentenin boyutlarına ve kullanılan malzemelere göre fiyatlarda da değişiklik görülmektedir. Çift açılır tente modellerinin isteğe bağlı olarak bir taraflarının açık olarak kullanılması da söz konusudur. Ayakları yere sabitlenebilir. Bunun yanı sıra kapatılarak bir yere kaldırılabilir. Kullanılan branda kumaşının üzerinde işletmenin isteğine göre logo veya slogan bulundurulacağında da fiyatlarda farklılık yaşanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?