İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Çift Açılır Tente Kadıköy

Çift Açılır Tente Kadıköy

Çift açılır tente sistemleri, en çok kullanılan tente sistemlerinden birisidir. Çift açılır tente sistemlerinin işlevlerini açıklamadan önce tente sistemlerinin açıklanması daha yerinde olacaktır. Tente kelimesine bakacak olursak; tente, İtalyanca bir sözcüktür. Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri kafe, kafeterya, restoran, AVM, mağaza, market, havuz tesisi, balkon, bahçe, teras gibi yapı ve konutları güneş ışınları, fırtına, […]

Çift açılır tente sistemleri, en çok kullanılan tente sistemlerinden birisidir. Çift açılır tente sistemlerinin işlevlerini açıklamadan önce tente sistemlerinin açıklanması daha yerinde olacaktır. Tente kelimesine bakacak olursak; tente, İtalyanca bir sözcüktür. Türkçe karşılığı gölge demektir.

Tente sistemleri kafe, kafeterya, restoran, AVM, mağaza, market, havuz tesisi, balkon, bahçe, teras gibi yapı ve konutları güneş ışınları, fırtına, yağmur, kar gibi her türlü hava olaylarından korumaya yarayan mekanizmalardır. Gelişen teknoloji ve üretim teknikleriyle birlikte her kullanım alanına uygun, farklı özelliklerde tente sistemi çeşitleri üretilmiştir.

Bunlar pergola tente sistemi, motorlu tente sistemi, mafsallı tente sistemi, çift açılır tente sistemi, sabit dekoratif tente sistemi, körüklü tente sistemi, kasetli tente sistemi olarak sınıflandırılır. En çok kullanılan tente sistemlerinden birisi de çift açılır tente sistemleridir. Bünyesinde barındırdığı birçok özellik ile kullanıcılarına büyük olanaklar sağlayan çift açılır tente Kadıköy ve diğer ilçelerde oldukça tercih edilir.

Resim Galerimiz | Vefa Tente Branda | Tuzla

Çift Açılır Tente Özellikleri

Çift açılır tente sistemleri, iki dikme ayaktan ve bu dikme ayakların ortasında bulunan çelik konsol sisteminden oluşan tente sistemidir. Sağ ve sol kısımlara monte edilen çelik konsol sayesinde çift yöne açılabilen tente sistemi, birçok özelliğe sahiptir.

Çift açılır tente sistemi, adı üzerinde iki yöne de açılabilen tente sistemlerindendir. Tentenin ayakları yere sabitlenebilir ya da tekerlekli bir sistem yardımıyla taşınabilir özelliğe sahip olabilir. Böylece gerek kalmadığında kaldırılabilir. İki tente arasına alüminyum bir çatının sabitlenmesi ile oluşturulurlar.

Çift açılır tente sistemleri 7 metre uzunluk ebatına kadar üretilebilir. Çift yöne açılabilen tenteler, 2 metre ile 7 metre arası genişliğe kadar koruma sağlayabilir. Ayarlanabilir mafsallar sayesinde çift açılır tentelerin eğimleri ayarlanabilir. Çift açılır tente sistemleri son derece geniş alanlara koruma sağlarlar. Arzu edilirse çift açılır tentelere motor sistemi de eklenebilir. Bu sayede, kullanımı daha pratik hale getirilir. Yüzlerce çeşit renkte üretilen çift açılır tente sistemlerinin kumaşları ise ithal ya da akrilik olarak seçilir.

Çift Açılır Tente Kullanım Alanları

Çift açılır tente sistemleri, iki tentenin birleştirilmesiyle imal edildikleri için diğer tente sistemlerine kıyasla daha geniş alanlar için koruma sağlarlar. Ayrıca sunduğu avantajlar ve kullanım pratikliği sebebiyle de hemen hemen her alanda karşımıza çıkarlar. Çift açılır tente sistemleri, genellikle kafelerde, restoranlarda, parklarda, havuz tesislerinde, plajlarda yani kısaca büyük alanlarda kullanılır.

Buna ek olarak, evlerin bahçelerinde, teraslarında da sıklıkla kullanılan tente sistemlerindendir. Çoğunlukla halka açık ticari alanlarda tercih edilen çift açılır tenteler, kullanıldığı alana birçok avantaj sağlarlar. Çift açılır tente Kadıköy gibi yerlerde büyük işletmelerde sıklıkla kullanılır.

Çift Açılır Tente Avantajları

Çift açılır tente sistemleri, her iki yöne de açılabilir özellikte oldukları için ihtiyaca uygun olarak ister tek taraflı, ister çift taraflı olarak kullanılabilirler. İki farklı tenteden oluşan çift açılır tente sistemi böylece bir tente sisteminin iki katı kadar fayda sağlar. Çift açılır tente sistemleri, genellikle geniş alanlarda kullanılırlar. Büyük mekânlar için ideal olan bu tente çeşitleri oldukça ekonomiktir. Bu alanların güneş ışını, rüzgâr, kar, yağmur, fırtına gibi her türlü kötü hava koşulundan korunmasını sağlarlar. Arzuya göre motor da eklenebilen çift açılır tente sistemleri, bir yere sabitlenerek ya da tekerlekli sistem yardımıyla kurulurlar. Tekerlekli sistem sayesinde kolaylıkla bir yerden bir yere taşınırlar. Ayrıca çift açılır tente sistemlerinin üzerine logo ya da işletme adı da işlenebilir. Bu sayede, işletmenin reklam ve tanıtım yapmasına olanak sağlarlar.

Çift Açılır Tente Tercih Edilme Sebepleri

Çift açılır tente sistemleri sağladığı avantajlar dolayısıyla özellikle geniş alanlarda tercih edilirler. Çift tenteden oluştukları için özellikle büyük işletmeler bu tarz tenteleri kullanmayı tercih ederler. Ayrıca istenildiğinde tek taraflı olarak kullanılabilen çift açılır tenteler, kullanım pratikliği sebebiyle de kullanılırlar. Bunlara ek olarak, kullanıldığı alana modern ve estetik bir görünüm kazandırdıkları için de tercih edilirler.

Maltepe içinde, ikinci el satılık Branda tente Branda tente

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tente sistemleri, son derece işlevsel olmalarına rağmen oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulurlar. Çift açılır tente sistemlerinin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişir. Tentenin kalitesi, boyutu, kumaş çeşidi, işlevselliği fiyat üzerinde belirleyicidir. Tam bir fiyat performans ürünü olan çift açılır tente Kadıköy gibi ilçelerde büyük işletmelerde sıklıkla tercih edilirler. Her bütçeye uygun çift açılır tente sistemi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?