İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Çok Amaçlı Gölgelik Direksiz istanbul

Çok Amaçlı Gölgelik Direksiz istanbul

Çok amaçlı gölgelik Direksiz istanbul yaz aylarında kişilere çok büyük bir konfor sağlar. Direkleri olmadığı için normal bir örtü gibi de kullanılabilir. Dışarıda kamp yapmak, açık alanda hava almak, bahçede çay kahve içmek, piknik yapmak ve dışarıda pek çok aktiviteyi gerçekleştirmek için bu ürün pek çok avantaj sağlar. Dışarıda hoş vakit geçirmek için çok amaçlı […]

Çok amaçlı gölgelik Direksiz istanbul yaz aylarında kişilere çok büyük bir konfor sağlar. Direkleri olmadığı için normal bir örtü gibi de kullanılabilir. Dışarıda kamp yapmak, açık alanda hava almak, bahçede çay kahve içmek, piknik yapmak ve dışarıda pek çok aktiviteyi gerçekleştirmek için bu ürün pek çok avantaj sağlar. Dışarıda hoş vakit geçirmek için çok amaçlı gölgelik oldukça ideal bir ürün. Elbette gece uyumak için iyi bir alternatif olmasa da oturmak için son derece iyi bir üründür.

Kullanışlı Çadır Tasarımları

Çok amaçlı gölgelik Direksiz istanbul ince çadırların yetersiz kaldığı durumlarda kullanılır. Direksiz gölgelikler işlevsel yönüyle son derece kullanışlıdır. Bu ürün yağmura karşı, rüzgâra karşı, güneşe karşı ve kötü hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle her türlü hava şartlarında bile güvenle kullanılır. Dışarıda yağmur yağsa da kavurucu derecede güneş olsa da rahat bir şekilde kullanılabilir.

Çok Amaçlı Gölgelik Modelleri

Çok amaçlı gölgelik Direksiz istanbul farklı modellere sahiptir. Genelde iple gerilerek kullanılır ve bu nedenle modeller birbirine benzer yapıdadır. Sadece renk tonu farklıdır ve tercihe göre kumaşlarda desenler olabilir. Çiçek desenleri, nokta desenleri ve ebruli modeller en çok tercih edilen gölgelik modelleri arasındadır. İster gergin bir şekilde ister biraz bol bırakarak kullanılır ve kişinin tercihine göre farklı ebatlarda üretilebilir.

Kişilerin çok amaçlı gölgelik modelleri arasında en çok tercih edilen renk tonları beyaz, gri, yeşil, mavi, kırmızı ve siyahtır. Her ne renk kullanılırsa kullanılsın dikkat etmek gereken şey ortamın büyüklüğüne göre ve durumuna göre tercih yapılmalıdır. Çünkü rengin ve modelin ortama uyum sağlaması oldukça önemlidir. Ancak bu şekilde görüntü açısından gerekli tasarım elde edilmiş olur.

Çok Amaçlı Gölgelik Kullanmanın Avantajları

Çok amaçlı gölgelik Direksiz istanbul kullanmanın pek çok faydası vardır.  Çok amaçlı bir ürün olduğu için farklı şekilde de kullanılabilir. Bir ortamı dış ortamdan korumak için, çadırın üstünü kapatmak amacıyla, kamyon ya da tır üstünü kapatmak amacıyla veya piknik alanlarında kullanılır. Çok amaçlı olduğu için kişilere büyük kolaylık sağlar. Aynı zamanda çok amaçlı gölgelik su geçirmez özelliğe sahip olduğu için kötü hava şartlarında bile rahatlıkla kullanılabilir.

Sadece suyu değil, aynı zamanda güneş ışınlarını ve UV ışınlarını da geçirmeyen bir yapıda olduğu için yaz aylarında da kullanım kolaylığı sağlar. Yazın bir bahçede ya da piknik alanında otururken gölgelik yukarıya kurulduğu zaman hiçbir şekilde güneş ışınından etkilenmez ve ortamı da rahatsız edici bir şekilde ısıtmaz ve aydınlatmaz. Bu nedenle hava ne kadar sıcak olursa olsun çok amaçlı gölgelik rahatlıkla kullanılabilir. Dört mevsim rahat kullanım sunduğu için pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Çok Amaçlı Gölgelik Özellikleri ve Fiyatları

Çok amaçlı gölgelik Direksiz istanbul ne çok kalın ne de çok ince kumaştan üretilmiş olup bu nedenle rahat bir kullanım sağlar. Kirlendiği zaman leke tutmaz ve kolay bir şekilde yıkanabilir. Kumaş türünden dolayı kolayca kurur ve herhangi bir şekilde yıpranma, delinme, yırtılma ya da deforme olma gibi bir problem ile karşı karşıya gelmez.

Çok amaçlı gölgelik fiyatları ürünün kalitesine göre ve modellerine göre değişiklik. Tercih edilen kumaşın kalitesi, renk tonu, desen işlemeleri ve metrekare gölgelik fiyatlarını belirlemeye yardımcı olur. Bu nedenle çok amaçlı gölgelik alırken öncelikle bu kriterlere karar vermek gerekir. Sonrasında ürün fiyat araştırması yapmak gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?