İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Dekoratif Sabit Tente istanbul

Dekoratif Sabit Tente istanbul

Günümüzde işletmelerin ve evlerin bazı yapılarla çevrilmiş olduğunu gözlemleriz. Bu yapılara tente sistemleri ismi verilir. İlk üretildiği zamanlara kıyasla kullanımı son derece yaygınlaşan tente sistemleri günlük hayatta bizlere birçok avantaj sunarlar. İtalyanca ’da gölge anlamına gelen tente kelimesinden türetilen tente sistemleri, kafe, restoran, bar, market, butik, havuz tesisi, AVM, mağaza, balkon, teras, bahçe gibi alanların […]

Günümüzde işletmelerin ve evlerin bazı yapılarla çevrilmiş olduğunu gözlemleriz. Bu yapılara tente sistemleri ismi verilir. İlk üretildiği zamanlara kıyasla kullanımı son derece yaygınlaşan tente sistemleri günlük hayatta bizlere birçok avantaj sunarlar. İtalyanca ’da gölge anlamına gelen tente kelimesinden türetilen tente sistemleri, kafe, restoran, bar, market, butik, havuz tesisi, AVM, mağaza, balkon, teras, bahçe gibi alanların güneş ışınları, yağmur, kar, fırtına gibi çeşitli meteorolojik olayların olumsuz etkilerinden korunmasını sağlarlar.

Tente sistemleri pergola tente, çift açılır tente, motorlu tente, dekoratif sabit tente, körüklü tente, mafsallı tente, kasetli tente gibi birçok çeşide ayrılır. Dekoratif sabit tente sistemleri, fiyat performans ürünleri olduklarından dolayı kullanımı en tente sistemlerindendir. Dekoratif sabit tenteler, açılır kapanır bir özelliğe sahip olmamalarına rağmen açılır kapanır tentelerden geri kalmazlar. Açılır kapanır tente sistemleriyle aynı fonksiyonlara sahip olan dekoratif sabit tente istanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra küçük il ve ilçelerde de kullanımına sıklıkla rastlanan tente çeşitlerindendir.

Çiçek Tente – Branda, Tente Sistemleri

Dekoratif Sabit Tente Özellikleri

Dekoratif sabit tente sistemleri, hareketli bir mekanizmaya sahip değildir. Bu sebeple açılır kapanır özelliği bulunmaz. Ancak bu bir dezavantaj değildir. Çünkü açılır kapanır tente sistemlerinin işlevlerini, dekoratif sabit tente sistemleri de yerine getirir. Belli bir yere sabitlenerek kurulan dekoratif sabit tentelerin kurulumu da oldukça kolaydır. Sabitlendiği alanı, kışın yağmur, kar, fırtına, kasırga gibi hava durumlarından korurken; yazın da güneşin yakıcı ışınlarından korurlar.

Dekoratif sabit tenteler, yüksek dayanıklılığa sahip olan brandalardan imal edilirler. Bu sayede son derece dayanıklı bir yapıya sahip olurlar. Son derece uzun ömürlü olan dekoratif sabit tenteler, renkli renkli ve desen desen tasarımlarıyla kullanıldığı alanın şık ve estetik bir görünüş elde etmesine katkıda bulunurlar. Ayrıca en hesaplı fiyatlarla satışa sunulan tente sistemlerindendir. Her kullanıcıya ve her bütçeye uygun sabit tente çeşitleri mevcuttur.

Dekoratif Sabit Tente Kullanım Alanları

Dekoratif sabit tente sistemleri, birçok alanda kullanılarak kullanıcılara olanak sunmaktadır. Dekoratif sabit tente sistemleri diğer tente sistemlerine göre daha ekonomik olmasına rağmen fonksiyon açısından diğerlerinden eksik kalmazlar. Bu nedenle, işletmelerde ve evlerde sıklıkla kullanılırlar. Dekoratif sabit tente sistemlerinin kullanımına kafe, restoran, bar, sinema ve tiyatro girişi, otel girişi, market gibi çeşitli işletmelerde rastlanır.

Ayrıca evlerin pencere ve kapılarında da bu tür tenteler tercih edilir. İşletmeleri ve evleri zararlı dış etkenlerden koruyan dekoratif sabit tente sistemleri, bunun yanında estetik bir görünüm de oluştururlar. Dekoratif sabit tente istanbul merkezinde ve ilçelerinde birçok işletme ve evde sıklıkla kullanılır.

Dekoratif Sabit Tente Çeşitleri

Birçok farklı çeşitte dekoratif sabit tente sistemi üretilmektedir. Dekoratif sabit tenteler, düz ve bombeli seçenekler ile üretilir. Çeşitli renk ve desenlerle üretilerek müşterilerin beğenisine sunulan dekoratif sabit tenteler birçok alanda kullanılır. Bombeli dekoratif sabit tente modelleri, otellerde, gece kulüplerinde, restoranlarda ve kafelerde sıklıkla tercih edilir. Böylece işletmenin daha şık, daha estetik görünmesini sağlarlar. Düz sabit tenteler ise, birçok farklı renk ve desenlerle bezenerek müşterilerin beğenisine sunulurlar. Bunlara ek olarak, kullanıldığı alanın ölçüsüne uygun olarak her boyutta dekoratif sabit tenteye ulaşmak mümkündür.

Dekoratif Sabit Tente Avantajları

Dekoratif sabit tente sistemleri, bulunduğu ortama çok fazla avantaj sağlar. Dekoratif sabit tenteler diğer tentelere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Bunun nedeni hareketli bir mekanizmalarının bulunmamasındandır. Ancak bu bir dezavantaj değildir. Çünkü hareketli mekanizmaya sahip tentelerin yerine getirdiği fonksiyonları dekoratif sabit tente sistemleri de sağlayabilir.

Sabitlendiği ortamı çeşitli meteorolojik olaylardan koruyarak daha güvenli bir ortamın oluşmasını sağlarlar. Buna ek olarak, kurulumları son derece pratiktir. Ayrıca dayanıklı paslanmaz malzemelerden üretildiklerinden dolayı kullanım süreleri oldukça uzundur. Renk renk ve desen desen seçenekleriyle sabitlendikleri ortamın daha modern ve şık bir görünüm elde etmesini sağlarlar.

Ünsal Pergule ve Tente Sistemleri | Ünsal Branda

Dekoratif Sabit Tente Fiyatları

Dekoratif sabit tente sistemleri, birçok tente sistemine göre daha ekonomiktir. Dekoratif sabit tente sistemlerinin fiyatları, boyutuna, kalitesine, modeline, işçiliğine göre değişiklik gösterir. Dekoratif sabit tente istanbul merkezinde ve ilçelerinde oldukça uygun fiyat seçenekleriyle karşımıza çıkar. Son derece kullanışlı dekoratif sabit tente sistemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?