İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Dekoratif Sabit Tente

Dekoratif Sabit Tente

Değişen hava koşullarına karşı dış mekân da üstün bir koruma sağlamak amacıyla kullanan sistemlere tente sistemleri adı veriliyor. Son zamanlarda tente sistemleri çok fazla tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Kolay kurulumu ve uzun ömürlü kullanım sayesinde mekân sahipleri için son derece faydalı sistemlerden biri haline geldi. Dış mekânı kapatmak isteyen kişiler dekoratif bir görüntü […]

Değişen hava koşullarına karşı dış mekân da üstün bir koruma sağlamak amacıyla kullanan sistemlere tente sistemleri adı veriliyor. Son zamanlarda tente sistemleri çok fazla tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Kolay kurulumu ve uzun ömürlü kullanım sayesinde mekân sahipleri için son derece faydalı sistemlerden biri haline geldi. Dış mekânı kapatmak isteyen kişiler dekoratif bir görüntü de ortaya çıkarmak için daha çok dekoratif sabit  tente modellerini tercih ediyor. Bu sayede dış mekânı kullanıma açmak ve güzel bir görüntü ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Dekoratif olarak üretilen tente modelleri daha çok görüntü olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda koruma sağlasa da diğer tente modellerine göre daha az bir koruma sağlıyor. Genellikle küçük olarak pencere önlerine ve vitrin üzerlerine tercih ediliyor. Düzenli olarak bakımı yaptırıldığı zaman çok uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Temizliğine ve motor kalitesine büyük bir özen göstermek gerekiyor.

GİRESUN TENTE BRANDA - GİRESUN > Merkez

Dekoratif Sabit Tente Nedir?

Dekoratif olarak karşımıza çıkan ve açılıp kapatmak gibi bir imkânı bulunmayan bende sistemlerine sabit dekoratif tente ismi veriliyor. Özellikle market ve manav sahibi kişiler daha çok bu tente modeline tercih ederek dış mekânlarını koruma imkânı buluyorlar. Uzun yıllardır var olan tenteler özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilen sistemler haline geldi. Çadır sistemi mantığı ile üretilerek dış mekânın üzerini kapatan ve yağmur, kar, güneş, toz gibi oluşumlardan dış mekânı koruyan sistemlerdir. Uzun süresi kullanım imkânı sağlayabilmek adına mutlaka kaliteli kumaş ve iskelet sistemi tercih etmek gerekiyor. Dekoratif tenteler insanlara pek çok farklı model ve desen imkânı sunarak her zevke uygun bir tasarım oluşturuyor. Aynı zamanda ekonomik olmasından kaynaklı olarak da ön plana çıkan modellerden biri oluyor. Yüksek yapılı mekânlar için olmazsa olmaz modellerden biridir. Görsellik ve farklılık ön planda tutularak tasarlanan modeller arasında yer alıyor.

Dekoratif Sabit Tente Nerede Kullanıma Uygundur?

Pek çok alanda kullanıma sunulan dekoratif sabit tente modelleri daha çok görsel açıdan ön plana çıkıyor. Özellikle evlerin dış Cephesi’nde çok fazla kullanılan tente modellerinden biridir. Balkon ve pencere önlerinde çok fazla tercih ediliyor. Mekânın büyüklüğüne bağlı olarak tente büyüklükleri değişim gösteriyor. Aynı zamanda otel ve market gibi alanların üst kısmında da çok fazla tercih ediliyor. Sabit dekoratif tenteler çok fazla büyük tercih edilmeyerek daha minimal bir görüntü ortaya çıkarıyor. Bu tente modelleri ile birlikte çok daha dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkıyor. İnsanlar tente modelleri ile tasarlanan yerleri görünce daha çok o mekânlara yöneliyor. Vitrinlerin önlerinde en çok kullanılan tente modellerinden biri oluyor. Sadece dekor amaçlı ön plana çıkmasını isteyen kişiler sabit dekoratif tente modellerini tercih ediyor. Bu modeller ile görüntü ön plana çıkarken çok fazla olmasa da korumada sağlanıyor.

Dekoratif Sabit Tente Çeşitleri

Dekoratif olarak üretilen sabit tente modelleri pek çok farklı çeşitte ve desende karşımıza çıkıyor. Iç mekân ile en uyumlu çanta modeli tercih edilerek dış mekânda kullanılmalıdır. Renk olarak en çok tercih edilen siyah ve kahverengi rengi oluyor. Bu renkler hemen hemen her mekâna uyum sağladığı için daha çok tercih ediliyor. Sürekli yağmur sularına ve güneş ışınlarına maruz kaldığı için açık renklerim tercih edilmemesi gerekiyor. Aynı zamanda kumaşların kalitesi de son derece önemlidir. En kaliteli kumaşları tercih ederek uzun ömürlü bir kullanım sağlamak mümkün olur. Kumaş desenleri isteğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Müşterinin istediği kumaş desenleri de bu tente modellerine yapılabiliyor.

Yaptıklarımız – İzmir Tente Sistemleri

Dekoratif Sabit Tente Fiyatları

Dekoratif sabit tente fiyatları pek yok unsura bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Özellikle kullanılan kumaşın çeşidine ve desene bağlı olarak fiyat değişimi yaşanıyor. Aynı zamanda renk tercihi de fiyat değişimini etkileyen unsurlardan biri oluyor. Kullanılan kumaşın kalitesi sabit dekoratif tente fiyatını en çok değiştiren unsurlardan biridir. Tente kumaşlarının çok erken bir zamanda yıpranmaması adına kaliteli olan kumaşları tercih etmek son derece önemli bir konudur. Aynı zamanda sabit dekoratif tente modelinin büyüklüğüne bağlı olarak da fiyat değişir. Bu çanta modelleri ile ilgili en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?