İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Dekoratif Tente istanbul

Dekoratif Tente istanbul

Dekoratif tente istanbul genelde kapı girişleri, pencerenin içeriye güneş ışığının kırılması için duvara asılı ve duvara sabit kalacak şekilde içeriye farklı bir dekor veren bir tür tente çeşididir. Tente kullanımı bi tür kültürdür. Gelişmiş Avrupa ülkelerinde daha çok kullanılıyor. Fakat ülkemizde ekonomik sebepler yüzünden tente yapımları tam olarak kültür sayılmamaktadır. Bu sebep ile tente yaptırmak […]

Dekoratif tente istanbul genelde kapı girişleri, pencerenin içeriye güneş ışığının kırılması için duvara asılı ve duvara sabit kalacak şekilde içeriye farklı bir dekor veren bir tür tente çeşididir. Tente kullanımı bi tür kültürdür. Gelişmiş Avrupa ülkelerinde daha çok kullanılıyor. Fakat ülkemizde ekonomik sebepler yüzünden tente yapımları tam olarak kültür sayılmamaktadır. Bu sebep ile tente yaptırmak isteyen kişilerin karşılasacağı sorunların başında alternatiflerin fazla olmamasıdır. Dekorarif tente işiyle uğraşan firmalar genelde işinizi görür ve daha ekonomik olur gibi cümleler kurarlar. Dekoratif tente yatırmaya karar veren kişiler tentenin yapılacak mekâna artı bir değer katacağından emin olması gerekiyor.

Dekoratif Tente Modellerinden Faydalanabilirsiniz

Dekoratif tente istanbul çevresinde bulunan tente yapılacak mekânda canlandırmak daha spnra hayal kırıklığına uğramanıza neden olabiliyor. Fakat bunu sanal ortamda görebilirsiniz. Yani tente yapılacak mekanın öncesinden sanal ortamda örneklerini görerek, dekorarif tente yapılacak mekana nasıl yakışır, bir bütünlük içinde durur mu? Gibi örnekleri görebileceğiniz platformlar bulunuyor. Bu tente yaptıracak kişiye avantaj sağlıyor. Bu sayede daha sonradan hayal kırıklığı ortadan kaldırmış olur. Tenteler dekor için yapan kişiye tavsiyelerimiz bulunuyor. Yapılacak yere ve mekana göre değişen renk seçimleri olsun, modelleri olsun, mekan ile uyumlu olup olmadığını dekoratif tente istanbul sizlere bunu önerebiliyor. Bu durum sizin için önerilecek tentelerin doğru şekilde seçilmesinde büyük önem taşımış olur.

Dekoratif Tente Kullanım Alanları

Dekoratif Tente istanbul sınırlarında bulunan firma sizler için tente modellerini tasarlayarak çeşitli tenteler imal ediliyor. Genelde mağazalar, oteller, iş yerleri, cafeler, çay bahçeleri ilgi çekmek için dekorarif ve farklı bir ortam oluşturmak için farklılık yaratmak isterler. Farklı şekilde kullanılan kumaşlari yerli Akrilik ve Avrupa özellikli yağmurdan su geçirmeyen malzemelerden dekoratif tente imal ederler. Dekorarif tente her ölçüde yapılabiliyor. Dekoratif tenteler hem kaliteli malzemelerden üretiliyor, hem de uzun yıllar kullanılabiliyor. Su geçirmeme özelliğine sahiptir. Kırışıklık yapmayan ve göze hoş gelecek şekilde üretilen tenteler dekoratif olarak kullanılıyor. Genelde iş yerleri dekoratif tenteleri tercih ederler. Mekan içerisinin güzel ve otantik olduğunun farkındalık yaratacak şekilde olmasını sağlıyor.

Dekoratif Tente Çeşitleri Nelerdir?

Pencere Tentesi: Güneş ışınlarına, yağmur sularına karşı konulması için kullanılan tente türüdür. Ofisinizin girişi, evlerin pencere önü için ayarlanabilen tente modeli türüne denir. Dekoratif tente kullanım amaçlı olark tercih edilen bir tente türüdür. Akrilik polyester kumaştan yapılıyor.

Balkon Tentesi: Balkon için ekonomik fiyatta kullanılan en ideal tente çeşitidir. Tente sistemleri tarafından takılarak montajlanıyor. Balkon tentesi otomatik ve manüel olarak monte edilebiliyor. Su geçirmeyen özelliği sayesinde tercih edilen tente olarak satıluyor.

Karpuz Tente: Karpuz tente ismini karpuz meyvesinden alıyor. Karpuza benzemesi karpuz tente olarak isimlendirilmesini sağlıyor. Genel olarak bakıldığında dekoratif ağırlıklı olarak kullanılıyor. Dekorarif ve şık bir görünüm veriyor. Güzel bir görüntü vermek için kullanılıyor.

Dekoratif Tente: Bu tente sabit tente modelleri ile tasarımı gerçekleştiriliyor. Mağazalar, oteller, iş yerlerinde kullanılıyor. Dışarın ilgisini çekmek için dekoratif bir ortamda kullanılmasında yardımcı oluyor. Renk ve desen olarak fazladır. Kullanıl bakımından Yerli akrilik ve Avrupa özellikli olmak üzere üretiliyor. Su geçirmeyen malzemeden üretiliyor. Ölçü olarak istenilen ölçüde yapılabiliyor. Dekoratif Tente istanbul firmasından istenilen ölçüde sipariş alınabiliyor.

Neden Dekoratif Tente?

Su geçirmeyen ve uzun yıllar kullanıldığı için dekoratif tenteler tercih ediliyor. Maliyet bakımından bir defaya masus alım gerçekleşiyor. Farklı modellere ve renk seçeneklerine sahip olduğu için ilgi odağı olduğu için tercih edilme sebebidir. Kaliteli malzemelerden üretimi yapılıyor. Bu yüzden dekoratif perdeler tercih ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?