İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Depo Çadırları istanbul

Depo Çadırları istanbul

Depo çadırları, ihtiyaç zaman ve ekonomik yönden tasarruf için tasarlanmış kullanışlı yapılardır. Kurma ve sökmesi hızlı ve pratiktir, o nedenle kullanımı diğer yapılara göre daha yaygın ve ekonomiktir. İçinde kiriş veya duvar bulunmadığı için de çok geniş kullanım alanı sağlamaktadır. Depo çadırlarını istediğiniz boyut ve ölçülere göre yaptıra bilirsiniz. Bu çadırların,  tercih edilmesinin en önemli […]

Depo çadırları, ihtiyaç zaman ve ekonomik yönden tasarruf için tasarlanmış kullanışlı yapılardır. Kurma ve sökmesi hızlı ve pratiktir, o nedenle kullanımı diğer yapılara göre daha yaygın ve ekonomiktir. İçinde kiriş veya duvar bulunmadığı için de çok geniş kullanım alanı sağlamaktadır. Depo çadırlarını istediğiniz boyut ve ölçülere göre yaptıra bilirsiniz. Bu çadırların,  tercih edilmesinin en önemli sebepleri ise kullanacağınız çadır büyüklüğünde bir bina yaptırmanız gerekirse daha pahalıya mal olacak daha fazla zaman harcanacaktır. Depo çadırları istanbul firmasının üretmiş olduğu çadırlar daha ekonomik olması, daha kısa sürede kullanıma geçilebilmesi, istenildiği zaman sökülerek, başka bir yere kurulabilmesi mümkün olduğundan tercih sebeplerindendir.

Depo Çadırlarının Özellikleri ve Kullanım Alanları

Depo çadırları, izoleli ya da izolesiz olarak iklim şartlarına göre üretilebilmektedir. Ayrıca isteğe göre, kapı ve pencerede ilave edilebilmektedir. Bu tür çadırlar, atık malzeme, endüstriyel malzeme, yığın depolama, tarımsal depolama, garaj, endüstriyel atık, insan ve hayvan barınağı olarak da kullanılabilmektedir. Çadır iskeletini kaplayan kaplama malzemesi, yarı ışık geçirme özelliği olduğu için elektrik kullanımını, yarı yarıya düşürmektedir. Kış mevsiminde ılık, yaz mevsiminde ise serin olma özelliği vardır. Depo Çadırları istanbul firmasının ürettiği bu çadırın içinde, kolon ve kiriş gibi şeyler bulunmadığı için içinde rahatlıkla forklift, traktör kepçe çalışabilir, yükleme veya boşaltma için içeriye kamyonda girebilmektedir.

Depo Çadırlarının Kullanıcılara Avantajları

Kullanım kolaylığı, pratik şekilde kurulup sökülebilmesi, sadece depo olarak değil, birçok iş için kullanılabilmesi, depo çadırlarına olan talebi arttırmıştır. Çadır yapısı, diğer bina gibi yapılara nazaran hem daha ekonomik hem de daha kullanışlıdır. Bu çadırların çok amaçlı kullanımı, hızlı kurulumu sayesinde hemen kullanılabilecek hale gelmesi, beton binalar gibi özel bir temel gerektirmemesi çok kullanışlı bir çadır olmasını sağlamaktadır. Her türlü ihtiyacınıza göre ve istediğiniz boyutlarda çadır üretimi yapılmaktadır.  Ayrıca bu çadırlara kolaylıkla ilave de yapılabilmektedir. Çadırlar genellikle alüminyum veya galvaniz iskelet malzemesinden yapılmakta ve üzerinin kaplaması da sizin isteğinize göre yapılmaktadır.

Bu Çadırların Kullanıcıya Faydaları

Kısa zamanda pratik kurulumu, taşınabilir olması, isteğinize özel tasarımı, tamir kolaylığı hızlı ve pratik bakım imkânı, pencere özelliği sayesinde, doğal hava akışının sağlanması, istediğiniz özellikte izolesi ve çok hızlı kurulumu sayesinde, çok büyük avantajlar elde etmenizi sağlayacaktır. Hem ihtiyacınız olan yapıya kısa sürede sahip olacak hem de ekonominize katkı sağlayacaksınız. Zeminin düz olması şartıyla, her türlü zemine kolayca kurulum yapılabilmektedir. Güneşe, yağmura, çamura, kara ve rüzgâra son derece dayanıklı olarak üretilmektedir. Bu kolaylıklar sayesinde zamandan, parasal durumdan kısacası her yönden tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Çadır Yerine Normal Bina Yaptırdığınızda

Çadır yerine betonarme bina yaptırmak isterseniz, birçok zahmete ve masrafa katlanmanız gerekir. İlk önce yapı izni almanız daha sonra temel atmanız, demir, çimento, kum, briket, ağaç kısacası bir sürü inşaat malzemesi, bunun yanında usta ayarlamanız gerekecektir. Dahası, yapımı en az beş gün sürecek.  Hâlbuki depo çadırlarının kurulumu, iki veya üç saat sürecek, temel istemeyecek, yapı izni ve inşaat malzemesi istemeyecek, ayrıca binaya göre çok daha az maliyete sebep olacaktır ve binadan daha kullanışlı olacaktır. Depo çadırları istanbul firması olarak, bu hizmeti uzun yıllardır istanbul ve çevresine vermekteyiz. Ürünlerimiz garantilidir ve ülkemizin her yerine siparişe uygun olarak kurulmaktadır. Bu hizmeti firmamızdan alabilirsiniz, bu hizmeti alabilmek için bizi 7/24 iletişim numaralarımızdan aramanız, yeterli olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?