İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Doludan Koruyan Araba Brandası

Doludan Koruyan Araba Brandası

Araba sahipleri için araçları oldukça önemli ve özeldir. Araç sahipleri arabalarını her türlü zarara karşı korumak için çeşitli tedbirler alır. Bu detay tedbirler arasında araçlar için üretilen brandalar vardır. Doğa olaylarına karşı koruyucu olan brandalar tüm zararın daha az bir seviyede atlatılmasını sağlar. Branda üretimi yapan fabrikalardan temin edilen doludan koruyan araba brandası sayesinde otomobillere gelecek olan […]

Araba sahipleri için araçları oldukça önemli ve özeldir. Araç sahipleri arabalarını her türlü zarara karşı korumak için çeşitli tedbirler alır. Bu detay tedbirler arasında araçlar için üretilen brandalar vardır. Doğa olaylarına karşı koruyucu olan brandalar tüm zararın daha az bir seviyede atlatılmasını sağlar. Branda üretimi yapan fabrikalardan temin edilen doludan koruyan araba brandası sayesinde otomobillere gelecek olan zarara karşı tedbir alınmış olur. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen otomobil brandaları pratik bir şekilde araçların üzerine örtülür.

Araba Brandası İle Tedbir Alın

Temel ihtiyaçlar içerisinde yer alan brandalar ile olası bir doğa olayına karşın tedbir alınmış olur. Doludan koruyan araba brandası ile şiddetli bir şekilde bastıran dolu olayına karşı yüksek segmentte tedbir alınmış olur. Otomobiller için özel olarak üretilen araç brandaları kaliteli malzeme kullanılarak üretildiğinde araçlar güvence altına alınmış olur. Araç brandalarında en dikkat çeken özellik kullanılan malzemenin kaliteli olmasıdır. Bu önemli detay daha üstün seviyede koruma sağlar. Branda üretimi yapan firmalar bu konuya önem vermelidir. Araç aksesuarları ve branda üretimi yapan fabrikalardan temin edilen bu ürün çeşitli renk ve modelde tasarlanır. Araba brandası kullanımı ile önceden tedbir almak her zaman mümkündür.

CoverPlus Mercedes W211 Araba Brandası Miflonlu Branda Oto Çadır Örtü

Araba Brandası Ne İşe Yarar

Her araç modeline göre üretilebilen araba brandası bir çeşit örtü olarak ta isimlendirilir. Doludan koruyan araba brandası dolu olaylarına karşı araçları koruyan bir örtüdür. Bu örtü bütün araçlara pratik bir şekilde geçirilerek koruma görevi üstlenir. Dolu olaylarına karşı koruyucu olan araba brandası aynı zamanda kar, yağmur, sel gibi olaylardan da koruyan örtü türüdür. Araba brandalarında dikkat çeken diğer bir önemli faktörde kalınlık ölçü birimidir. Küçük bir örnekle açıklamak gerekirse örtü malzemesi 1.5 cm olan bir branda yüksek seviyede koruma sağlarken, 1 cm’lik bir branda kullanımı araçları tam anlamıyla koruyamaz. Bu bakımdan araba örtüsü seçiminde kalın malzemeden üretilen branda seçimi yapılmalıdır. Araç brandası araçların üzerine örtülerek bütün doğa olaylarına karşı önlem almada yardımcıdır.

Araba Branda Modelleri

Genel olarak kış aylarında ihtiyaç duyulan araba brandaları çeşitli modellerde üretilebiliyor. Araç sahipleri istedikleri desen ve modelde tercih ederek kullanım yapabiliyor. Otomobiller için özel olarak üretilen ve satışa sunulan araç brandaları orijinal çantası sayesinde araçlarda muhafaza ediliyor. Bütün arabalarda olması gereken bu örtü sayesinde dolu, kar ve yağmur gibi doğa olaylarına karşı önlem alınmış oluyor. Çok fonksiyonlu özelliklere sahip olan araç brandaları katlanır mekanizması ile yer kaplamıyor. Opsiyonel bir ürün oran brandalar araba sahiplerinin tercihi oluyor.

Doluya Karşı Araç Brandası

Özellikle kış mevsimlerinde ve yaz mevsimlerinde yaşanan dolu olaylarına karşı arabaları korumak için branda kullanımı yapılması şarttır. Dolu olayları şiddetli bir şekilde bastırdığında araçlar risk altına girer. Kullanılacak olan doludan koruyan araç brandası ile dolu yağışına kaşı tedbir alınmış olur. Kullanılacak olan bu örtü sayesinde arabalarda çizilme ve çökme olayları asla yaşanmaz. Doludan bir hayli koruyan araç örtüleri ile araba sahipleri rahat ederler. Branda fabrikaları tarafından üretilen otomobil örtüleri sayesinden dış etmenlere karşı önlem alınmış olur. Bu tarz örtülerin diğer özellikleri arasında araçların kirlenmesi ve yıpranması da engellenmiş olur.

EMRAH BRANDA | Branda, Tente, Çadır. Otomobil ve araç brandası

Doludan Koruyan Araba Örtüsü

Arabalar için önemli bir materyal olan otomobil brandaları arabaların üzerine örtülen koruma amaçlı örtüdür. Genellikle kış mevsimlerinde daha çok kullanılır. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen araba brandaları dolu, yağmur ve kar yağışlarına karşı koruma görevini görür. Büyük çadır ve branda fabrikalarında üretilen araç brandaları pratik bir şekilde örtülebilen özelliklere sahiptir. Bütün araçların kış mevsimi şartlarında korunması için branda kullanımı yapılması zorunludur. Araç brandaları sadece dolu olayları için değil tüm hava koşullarında da kullanılmalıdır. Araba sahibi olan kişiler uzun bir zaman araçlarını kullanmayacakları zamanlarda da branda kullanımı yaparlar. Bu davranış aniden bastıran dolu olayına karşı tedbir almada en önemli faktördür. Araçlar için özel olarak tasarlanan ve doludan koruyan araba brandaları modeline göre fiyat farklılığı gösterir. Bütün araç sahiplerinin başta dolu olayı olmak üzere yağışlı havalara karşı branda kullanmaları gereklidir.

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?