İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Ebatlı Brandalar Modelleri

Ebatlı Brandalar Modelleri

Çeşitli amaçlar için kullanılan branda modelleri esas olarak kapladığı alanı ya da nesneyi dış ortam şartlarından arındırmak için tercih ediliyor. Aynı zamanda bu tür branda modelleri gölgelik olarak da kullanılabiliyor. Günümüzde su geçirmez ve ışık geçirmek branda modellerinin yanı sıra aynı zamanda şeffaf modellerin de ön plana çıktığı görülmektedir. Bunun dışında branda modelleri kullanılacağı alana […]

Çeşitli amaçlar için kullanılan branda modelleri esas olarak kapladığı alanı ya da nesneyi dış ortam şartlarından arındırmak için tercih ediliyor. Aynı zamanda bu tür branda modelleri gölgelik olarak da kullanılabiliyor. Günümüzde su geçirmez ve ışık geçirmek branda modellerinin yanı sıra aynı zamanda şeffaf modellerin de ön plana çıktığı görülmektedir.

Bunun dışında branda modelleri kullanılacağı alana özel olarak ebatlı olarak da üretilmektedir. Bu tür ebatlı brandalar modelleri ile alana özel çözümlerin uygulanması mümkün oluyor. Genel olarak bahçelerde ya da geçici ikamet amacı ile çadır tarzı yapılarda bu tür ebatlı ürünler ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda çeşitli üstü kapalı alanların yan kısımlarının rüzgar ya da yağmur gibi şeylerden uzak durması amacı ile de yine bu modeller ön plana çıkabilmektedir.

Brandalar ve Kullanım Alanları

Brandaların kullanım alanlarına bakılacak olursa genel olarak birçok alanda branda tercih edilmektedir. Makinelerin tozdan zarar görmemesi adına kullanılan çeşitli branda modeli bulunmakla birlikte aynı zamanda bağ ya da bahçelerde yağmur sularından kaçınmak ve bunun yanında güneşten korunmak maksadı ile de yine branda çeşitleri ön plana çıkıyor.

Bunların dışında çeşitli çevresel koşulların etkisi ile hareketli parçaları bulunan çeşitli araçların korunması amacı ile de branda kullanılmaktadır. Günümüzde geniş kullanım alanı ve aynı zamanda farklı ihtiyaçların ön plana çıkması nedeni ile tercih edilen ebatlı brandalar modelleri ve özellikleri ile müşterilerin dikkatini çekmektedir.

Brandalar ve Özellikleri

Özelliklerine bakıldığında ise kullanım yerine göre farklı brandalar tercih edilmektedir. Havuzların kapalı kaldıkları zamanlarda dış ortam şartlarından etkilenmemesi için genellikle şeffaf olmayan modeller kullanılmaktadır. Bunun yanında pikniklerde ise çadır tarzı güneş ve yağmur sularına karşı dayanıklı modeller ön plana çıkmaktadır.

Otomobil kamyon gibi araçlar için geçici otopark olarak da kullanılabilen branda ve tente ürünleri boyut ve kalınlık olarak değişik özelliklerde satılıyor. Aynı zamanda bu tür ürünlerin bağlama yerlerinin de değişebildiği görülüyor. Renk olarak şeffaf kullanımın dışında mavi ağırlıklı olmak üzere bir dizi farklı rengin tercih edildiği biliniyor.

Branda İmalatı

İmalat aşamasında normal dikim prosedürleri izlenir. Esas olarak plastik kökenli bir malzemeden üretilen ve kolayca esneyebilen branda ürünlerinin dikimi aşamasında normal dikiş esaslarına göre işlem yapılır. Bunun dışında branda üretiminin sağlıklı olarak gerçekleştirilmesi aşamasında müşterilerin beklentilerine uygun olarak farklı ebatlarda ürün imalatı gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde gerek ebat gerekse de kalite olarak istenilen özelliklerde ürün dikimi mümkün olmaktadır. Aynı zamanda koruma özelliğine göre de yine müşterinin ihtiyaçlarına özel ürün imalatı mümkün olabilmektedir. Günümüzde birçok firma ebat ve özellik olarak müşterilerin beklentilerine uygun ürün imalatı gerçekleştiriyor. Siz de bu tür ebatlı brandalar modelleri için internet siteleri üzerinden hizmet veren farklı sitelerden hizmet alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?