İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Elle Açılır Tente

Elle Açılır Tente

Çeşitli hava koşullarına karşı dış mekân ya da araçları korumak için kullanılan sisteme tente adı verilir. Son zamanlarda tente kullanımı büyük bir artış gösteriyor. Özellikle dış mekân açmak isteyen kişiler tentelere başvuruyor. Hem görünüş açısından hem işlevsel açıdan çok büyük bir fayda sağlıyor. Iyi bir tasarım ile yapılan tenteleri tercih ederek son derece güzel bir […]

Çeşitli hava koşullarına karşı dış mekân ya da araçları korumak için kullanılan sisteme tente adı verilir. Son zamanlarda tente kullanımı büyük bir artış gösteriyor. Özellikle dış mekân açmak isteyen kişiler tentelere başvuruyor. Hem görünüş açısından hem işlevsel açıdan çok büyük bir fayda sağlıyor. Iyi bir tasarım ile yapılan tenteleri tercih ederek son derece güzel bir görünüm ortaya çıkarmak mümkün olur.

Tente modelleri arasında elle açılır tente modeli yer alıyor. Son derece faydalı modellerden biridir. İstediğiniz zaman tenteleri açıp İstediğiniz zaman kapatma gibi bir şansınız söz konusu oluyor. Mutlaka tercih edilmesi gereken modellerden biridir.

Temizliğinin son derece kolay olması faydaları arasında yer alıyor. Bazı tenteler de kapanıp açılma özelliği söz konusu olmuyor. Bu tenteler daha çok dekoratif tente sınıfında yer alıyor. İşlevselliğini ön planda tutmak isteyen kişiler elle açılır kapanır tente tercih ediyor. Mekânlarınızı hem güneş ışığından hem de yağmur sularından korumanız gerekir. Bu sebeple tenteler böyle durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor.

Gen Tente | Mafsallı Tente, mafsallı tente ölçüleri, mafsallı tente nedir, elle açılır tente, balkon tente fiyatları, koçtaş tente fiyatları, mafsallı tente metre fiyatları istanbul, motorlu mafsallı tente, mafsallı tente tekzen, sancaktepe

Elle Açılır Tente Nedir?

İstediğiniz zaman açıp İstediğiniz zaman kapatma özelliğine sahip olan ve otomatik bir şekilde değil elle açılıp kapanan sistemlere elle açılır tente adı veriliyor. Son derece faydalı sistemlerden biridir. Otomatik sistemde motora yüklenme söz konusu olduğu için daha kısa ömürlü oluyorlar. Fakat elle açılır kapanır sistemde öyle bir durum söz konusu değildir.

Tenteler ile rüzgâr ve yabancı maddelerin iç mekâna girmesin engellenir. Elle açılır tente modelleri daha çok kafelerde ve restoranlarda kullanılıyor. Mekânı havalandırmak istedikleri zaman elle açılır kapanır tente sistemi ile tenteler açılır ve mekân havalandırılır. İnsanların tercihi daha çok bu yönde oluyor. Bu dantelleri tercih ederken açılır kapanır sisteminin kaliteli malzemelerden yapılıp yapılmadığına dikkat etmek gerekir.

Elle Açılır Tentenin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde tente üretimi profesyonel bir şekilde ilerliyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tente modellerinde de gelişmeler söz konusu oluyor. Elle açılır kapanır tente modelleri temizlik konusunda çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Kapatıldığı zaman etrafında bir koruyucu sarıldığı için kapalıyken temiz bir durumda kalıyor.

Otomatik açılır kapanır sistemler gibi yormadığı için çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda üretim malzemelerinde kalite tercih edildiği için dayanıklı yapılar olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda pek çok alan için en çok tercih edilen modellerden biri oldu. Kolay bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir.

Bu tente modellerinde tercih edilen kumaş son derece büyük bir kalite sağlıyor. Tercih ederken iç mekânınız ile uyum sağlamasına ve mekânınızın yer aldığı sokak ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Elle Açılır Tente Kullanım Alanları 

Son zamanlarda en fazla tercih edilen modellerden biri olan elle açılır kapanır tente pek çok alanda kullanım sağlıyor. Özellikle kafelerin ve restoranların dış mekânlarını kapatmak için en çok kullanılan tente modellerinden biridir. Uzun ömürlü olmasından kaynaklı olarak işyerlerinin önünde de en çok tercih edilen modellerden biridir. Manav ve market gibi alanların ön kısmında da bu tente modeli tercih ediliyor.

Kapanma özelliğinin bulunmasından dolayı iş yerleri kapandığı zaman tenteleri de kapatmak mümkün oluyor. Cami önlerinde de bu tente modellerine rastlamak mümkün oluyor. Düzenli bir şekilde bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra çok uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Elle açılır kapanır tente kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken şey sürekli olarak kapatıp açma işlemi yapmama konusunda oluyor.

EMRAH BRANDA | Açılır kapanır tente modelleri ve fiyatları.

Elle Açılır Tente Fiyatları

Elle açılır tente fiyatları belirlenirken kullanılan malzemenin kalitesine, tentenin büyüklüğüne, tercih edilen tente modeline ve rengine bağlı olarak değişiklik gösterir. İlk olarak tente yaptıracağınız mekânın ölçüsünü almak gerekir. Daha sonra hangi tente modelini tercih edeceğinize karar vermeniz gerekir.

Renk ve desen konusunda da karar verdikten sonra bir fiyat almamız mümkün olur. Genellikle tente fiyatları arasında değişim söz konusu oluyor. Elle açılır kapanır tente fiyatları bir diğer tane fiyatlarına göre biraz daha uygun olmaktadır. Tente üzerine iş yerinin logo ya da ismini yazdırma durumunda fiyatlarda değişim söz konusu oluyor. Firmamızdan bu konu hakkında hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?