İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Elle Açılır Tente

Elle Açılır Tente

Tente sistemleri günümüz şartlarında son derece modern şekilde ve kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanır. İlk çıktığı dönemler basit düzeyde ve kullanışlı olmayan kumaşlardan yapılan tenteler şimdilerde daha işlevsel bir şekilde hazırlanır. Tentelerin kullanım amacına bakacak olursak en genel tanımıyla kullanılacak bölgeyi güneşin zararlı ışınlarından, yağmurdan, rüzgârdan yani tüm olumsuz hava şartlarından koruyan kaliteli kumaşlardan üretilen ürünlere […]

Tente sistemleri günümüz şartlarında son derece modern şekilde ve kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanır. İlk çıktığı dönemler basit düzeyde ve kullanışlı olmayan kumaşlardan yapılan tenteler şimdilerde daha işlevsel bir şekilde hazırlanır. Tentelerin kullanım amacına bakacak olursak en genel tanımıyla kullanılacak bölgeyi güneşin zararlı ışınlarından, yağmurdan, rüzgârdan yani tüm olumsuz hava şartlarından koruyan kaliteli kumaşlardan üretilen ürünlere denir. Tentelerin çok fazla kullanım alanı ve çok fazla seçenekte tente modeli vardır.  Elle açılır tente de tente çeşitlerinden biridir.

Elle Açılır Tente Nerelerde Kullanılır?

Tenteler son derece fonksiyonel üretildikleri için çok fazla kullanım amacına sahiptirler. Buralar evler, iş yerleri, mağazalar, dükkânlar, kafeler, teraslar gibi yerlerdir. Herkes istediği modelde kalitede ve fiyatta tente bulabilir. Elle açılır tente diğer ismiyle manuel tentelerin bir motoru yoktur ve tamamen el yardımı ile açılır. Çoğu evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bu tentelerin fiyatları da oldukça ekonomiktir. Pek çok renk seçenekleri bulunan bu tentelerin kumaşları desenli ve kaliteli bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca kurulması da son derece kolaydır. Bu yüzden birçok işletme sahibi tarafından tercih ediliyor ve kullanılıyor. Şık ve gösterişli duran bu tenteler sıklıkla talep görmekte ve çok farklı modeller de üretilmektedir.

Elle Açılır Tentelerin Özellikleri

Elle açılır tente yani manuel tenteler iş yerinizde, balkonlarınızda, kendinize özel yaptırdığınız bahçelerde, kafe ve restoranların açık alanlarında rahatlıkla kullanılır. Elle açılır tente pratik kurulum ve tenteler içerisinde en ekonomik yapısıyla oldukça ilgi görmektedir. Özelliklerine bakacak olursak; olumsuz hava koşullarına karşı sağlam iskelet sistemi vardır. Yani dört mevsim bulunduğu bölgeyi korur. El yardımı ile istediğiniz kadar açıp kapatabilirsiniz. Birçok yerin kullanımı için elverişli bir yapısı vardır. Renk seçeneği fazla ve istediğiniz model veya resim üzerine yapılabilir. Ayrıca otomatik çalıştırma motoru olmadığı için tenteler içerisinde en ucuz yani ekonomik olanı el ile açılan tente modelidir.

Tente Kullanmanın Faydaları

Tente kullanım alanı oldukça yaygın  olduğu için çok fazla tercih edilen bir üründür. Çevremize baktığımızda birçok yerde tentelerin olduğunu görmekteyiz. Yararı saymakla bitmeyen tentelerin en önemli faydası, kullanıldığı ortamı her türlü olumsuz hava koşullarına karşı korur. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan, yağmurlu havada yağmur ve çamurdan, rüzgârlı havalarda dış etkilerden korur. Modern ve gösterişli hazırlanan tenteler bulunduğu ortamı görsellik açısından zenginleştirir. Özellikle açık ve ferah renkleri ile insanlara huzur verir. Güvenlik açısından da önemli bir faydası vardır. Çünkü sizi dış etkenlere karşı korur. Elle açılır tende de tüm bu faydaları içerisinde barındırıyor ve her geçen gün daha da ilgilisi artıyor.

Tente Fiyatları

Tente fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Çünkü tentelerin çok fazla modeli var  ve farklı kumaş kullanımından dolayı kaliteden kaliteye değişmektedir.  Bu yüzden insanlara çok fazla seçenek sunmaktadır. En  güzel yanı ise herkes kendi bütçesine uygun istediği tenteyi alabilir. En uygun tente modeli genelde manuel ve sabit tentelerdir. Otomatik tenteler ise kullanıcısına büyük rahatlıklar sunduğu için ve motorundan dolayı değerlerine göre daha pahalıdır. Ayrıca tente fiyatları kullanılacak alanın metrekaresine göre de değişiklik gösterir. İsterseniz kendinize özel olarak tasarlanmış tente alabilirsiniz. Fakat bunun fiyatı fazla olabilir. İsterseniz de bütçeniz eğer elverişli değilse ikinci el bir tente de alabilirsiniz. Tenteyi alıp kendiniz monte ederseniz fiyatı daha uygun olur. Firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz her türlü branda  tente hizmetini satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?