İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Esenler Branda Tente

Esenler Branda Tente

Dış mekânların korunması ve yeni bir mekân oluşturmak adına en çok tercih edilen sistemlerden biri tente sistemi oluyor. Tente sistemlerinin üzerine kumaş tercih olarak branda çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Esenler branda tente son derece kaliteli sistemler ile karşımıza çıkıyor. Brandalar diğer kumaşlara göre daha uygun fiyatlı olduğu için büyük alanların kapatılması için daha fazla tercih […]

Dış mekânların korunması ve yeni bir mekân oluşturmak adına en çok tercih edilen sistemlerden biri tente sistemi oluyor. Tente sistemlerinin üzerine kumaş tercih olarak branda çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Esenler branda tente son derece kaliteli sistemler ile karşımıza çıkıyor.

Brandalar diğer kumaşlara göre daha uygun fiyatlı olduğu için büyük alanların kapatılması için daha fazla tercih ediliyor. Muşambaya benzeyen kalın yapılı bir malzeme olan brandalar üstün bir koruma imkânı sağlıyor.

Özellikle yağmur sularına karşı en çok koruyan kumaş sistemlerinden biridir. Brandalar tentelerin yan kısmına uygulamak için de uygun malzemelerdir. Pek çok avantajı ile ön plana çıkan branda tente modelleri nakliyat esnasında da çok fazla tercih ediliyor. Bakım ve temizliğine dikkat edildiği koşulda üstün bir koruma imkânı sağlıyor. Aynı zamanda 3 yıl kadar bir garanti durumu söz konusu oluyor.

Branda Tente Sisteminin Özellikleri

Branda tente sistemleri tercih edilirken kalite on planda tutulmalıdır. Tente sisteminin iskelet kısmı genellikle alüminyum yapıda tercih edilir. Branda ise kalın olacak şekilde tercih edildiği zaman en avantajlı modeller elde edilmiş olur. Brandalar son derece ağır yapıda malzemeler olduğu için tentelerin gövde kısmı bu ağırlığı taşıyacak şekilde yapılmalıdır.

Güneş ışığına karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda yağmur sularına karşı da üstün bir koruma imkânı sağlıyor. Daha çok çadırların yapımında kullanılan brandalar tente sistemlerinde de çok üstün bir başarı elde ediyor. Fiyat açısından diğer kumaşlara göre uygun olmasından kaynaklı olarak daha fazla tercih edilen modellerden biridir.

Branda tercihi yaparken daha çok şeffaf branda modelleri tercih ediliyor. Şeffaf branda modelleri çok daha güzel bir görünüm ortaya çıkarıyor. Branda tente modelleri daha çok yağış alan yerlerde tercih ediliyor.

Branda Tente Nerede Kullanılır?

Branda tente sistemleri daha çok kış bahçesi yapımında tercih edilen sistemlerden biridir. Cam kaplamalara göre daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı olarak ön plana çıkan sistemlerden biri haline gelmiştir. Aynı zamanda kafe ve restaurantların dış kısmının kapanmasında da ön plana çıkan modellerden biridir.

Taşımacılık yapan araçların üst kısmında kapatmak için branda tente modelleri çok fazla tercih ediliyor. Teras ve balkonların gölgelik kısmını oluşturmak için branda tente sistemleri ideal bir tercih oluyor. Hemen her yerde kullanım imkânı bulmak mümkün oluyor. Branda üstün bir koruyuculuk sağladığı için insanlar daha çok bu sistemi tercih ediyor.

Market ve manavların ön kısmında korunaklı bir alan oluşturmak için branda tente sistemleri kullanılıyor. İç mekânda bulunan malzemelerin yağmur ve kar sularından zarar görmemesi için pek çok alanda branda tente kullanımı söz konusu olabiliyor. Esenler branda tente en kaliteli ve en uygun fiyatlı sistemleri karşımıza çıkarıyor.

Branda Tente Sisteminin Kullanım Avantajları

Branda tente sistemleri ısı ve nem yalıtımı konusunda üstün bir başarı sağladığı için özellikle kış bahçesi gibi olanlar oluşturulduğunda sıcak bir alan ortaya çıkıyor. Aynı zamanda yağmur sularına karşı çok dayanıklı bir yapı olmasından kaynaklı olarak büyük bir avantaj sağlıyor.

Diğer tente kumaşları güneş ışınlarında solma gibi durumlar yaşatsa da branda tercih edildiği zaman böyle bir durum söz konusu olmuyor. Şeffaf bir branda tercih edildiği zaman görsel olarak da güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Pek çok farklı deseni ve modeli mevcuttur. Bu sebeple her zevke uygun olacak şekilde bir model bulmak mümkün olacaktır.Gen Tente | tente, çadır, branda, katlanır tente, körüklü tente imalatı, sabit tente, mafsallı tente, şeffaf kış çadırı, zip perde, pergola tente, wintent tente, sancaktepe

Branda Tente Fiyatları

Esenler branda tente konusunda profesyonel bir çalışma gösterdiği için son derece güvenilir firmalardan biridir. Branda tente modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Tercih edilen branda modeline bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu oluyor. Aynı zamanda hem tente kalitesi hem de branda kalitesi göz önünde bulundurulduğu zaman fiyat değişimi söz konusu oluyor.

Tercih edilen branda tente sisteminin büyüklüğüne bağlı olarak da fiyat konusunda dalgalanmalar yaşanıyor. Brandalar diğer tente kumaşlarına göre çok daha uygun fiyatlı olduğu için daha fazla tercih ediliyor. Işlev olarak her ikisi de aynı şekilde fayda sağlasa da branda sistemi daha uygun fiyatlıdır. Branda tente sistemleri ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?