İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Esenyurt Branda Tente

Esenyurt Branda Tente

Günümüzde insanlar şehrin bunaltıcı havasından sıkılmıştır. Şehir hayatında nefes aldıracak en ufak bir bahçe bile en şık şekilde tanzim edilerek içerisinde yaşayanların kullanımına sunulmuş olan alanlardır. Gerek villa, apartman bahçeleri olsun gerekse de lokanta ve kafe gibi alanlar olsun, bu tür yerlerde bahçe kullanımı öne çıkmaktadır. Tente ve branda temin edilmeden kullanılacak alan iyi keşfedilmelidir. Esenyurt […]

Günümüzde insanlar şehrin bunaltıcı havasından sıkılmıştır. Şehir hayatında nefes aldıracak en ufak bir bahçe bile en şık şekilde tanzim edilerek içerisinde yaşayanların kullanımına sunulmuş olan alanlardır. Gerek villa, apartman bahçeleri olsun gerekse de lokanta ve kafe gibi alanlar olsun, bu tür yerlerde bahçe kullanımı öne çıkmaktadır.

Tente ve branda temin edilmeden kullanılacak alan iyi keşfedilmelidir. Esenyurt branda tente kullanım alanları çok geniş olduğu için çok fazla üretiliyor. Brandalar koruma amaçlı kullanılıyor ve çeşitleri koruyacağı maddeye uyumlu olarak üretiliyor.

Bunlardan tekstil sektöründe kullanılan brandalar taşıma torbası olarak kullanılırken mobilya sektöründe özellikle mobilya dükkânlarındaki mobilyaların toz olmaması için kullanılan brandalar mobilya koruma brandaları olarak adlandırılıyor.

Neveser taşdelen konutları çekmeköy tenteci brandacı mafsallı tente 02164308060 - Branda ve Tente

Dikkat Edilecek Yerler

Boyutları, özellikleri ve görünümü göz önüne alınarak karar verilecek tente modeli, kullanılacak mekânın rengine ve dekorasyonuna uyumlu olarak seçilmelidir. Brandalarda önemli olan şey de nerede kullanılacağıdır. Brandalar kullanılacakları yerlere göre üretilir.

Sabit tenteler açılıp kapanmayan takıldığı yerde şekil değiştirmeden duran tenteler iken açılır kapanır tenteler kendi içinde de farklı çeşitlere sahip. Açılıp kapanma şekillerine göre manuel, otomatik veya motorlu olarak sınıflandırabiliriz. Manuel tenteler elle açılıp kapatılabilirken otomatik tenteler uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Branda Tente Çeşitleri

Brandalarda kullanılan kumaşlardan bazıları polyester branda kumaşı, akrilik branda kumaşı, jüt branda kumaşı, teflon branda kumaşı olarak sayılabilir. Bu kumaşlara brandanın kullanım amacına göre karar veriliyor. Bu kumaşların çoğu su ve ışık geçirmez özellikte ve muşambaya benzer yapıda kalın kumaşlardır.

Kalın iplerden yapıldığı için gramajları da ağırdır.  Çizgili, düz ya da desenli modelleri ile körüklü tenteler, firmamızda geniş içerikli modelleri ile mevcuttur. Evlerde de kullanım olanı olan bu tenteler, yaşam alanlarına sıcak bir hava getiren şık modeller içerisindedir. Kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılan tente modelleri, uzun süre bozulmadan kullanılacak tasarımlardır. Mafsallı, düz tenteleri de ev ve lokantalarda sıklıkla görmek mümkündür.

Spor tesislerinde ise çadır tenteleri görmek mümkündür. Su Geçirmez Branda, nemin ve suyun temas etmemesi gereken alanlarda tercih edilmektedir. Su kaçaklarının olduğu alanlarda suyu tutmak için tercih görür. -25 °C soğuğa, +70 °C sıcağa dayanıklıdır. Ergonomik yapısı ile son derece dayanıklı bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. Kurulumları fazlasıyla kolaydır. En çok tercih gören branda sayılır.

Branda Tentenin Avantajlı Yönleri

Güneş olsun veya yağmur olsun kötü hava koşullardan etkili şekilde koruyan tente modellerinden biridir. Sağlam bir iskelet yapısı olmasından dolayı uzun ömürlü kullanım sağlar. Branda tente avantajları ile ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Isı ve ışık konusunda son derece dayanıklı olduğu için bulunan alana hiçbir şekilde ısı ve ışığı geçirmiyor.  Kalabalık ve sigara içilen kapalı alanların havalandırılabilmesi için tek tuşla tavandan açılan tenteler sayesinde kullanılan mekân kolayca daha konforlu bir hale geliyor. Ayrıca açık alanlarda kullanılan tenteler bu alanları her mevsim kullanılabilir mekânlara dönüştürüyor.

Tente tercihinde en önemli etken kullanılacak olan yaşam alanlarının ihtiyacına cevap vermesidir. İş yerleri, lokanta ve kafelere konulacak tenteler ile evlerin pencere ve balkonlarında tercih edilecek tenteler farklı özellikler içermelidir. Tentelerin balkonlarda şık durmasını sağlayan ana unsurlar içerisinde, dekoratif ve sıcak görünümler gelir.

Türkiye’nin farklı bölgelerine satış hizmeti bulunan Esenyurt branda tente kurulum hizmetini de sunmaktadır. Kalite kontrol aşamalarından geçirildikten sonra tente ve brandaların satışı yapılmaktadır. Geniş servis ağına sahip olan kuruluşumuz, kaliteli branda ve tente satışı ile sektörde tercih edilen firmalar arasındadır.

Kasetli Tente | MCP

Brandanın Kullanım Alanları

Esenyurt Branda tente, plaj şemsiyelerinde, bahçe şemsiyelerinde ve çeşitli çadırların yapımında kullanılmak üzere branda üretiyor. Brandaların nakliyat sektöründe de sıkça kullanıldığı gözlemlenmektedir. En çok tercih edilen branda modelleri inşaat koruma brandaları, otomotiv sektöründe kullanılan brandalar, tekstil sektöründe kullanılan brandalar, fındık toplama brandaları, mobilya koruma brandaları, yat koruma brandaları, tekne koruma brandaları, beton koruma brandaları, çatı koruma brandaları olarak söylenebilir.

Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önem taşır. Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve kaliteli branda satışı yapan kuruluşlardandır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?