İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Fatih Branda Tente

Fatih Branda Tente

Fatih branda tente çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından sizleri korumak için yapılmış koruma malzemelerine denilir. Güneşlik formatında olan tente ilk başlarda bez, branda ve çadır gibi ürünleri seçerek üretip yaparak başlamıştı daha sonra kendini geliştirip, zamanla daha çok çeşit ortaya çıkaran Fatih branda tente olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamız, her ebatta branda modeli […]

Fatih branda tente çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından sizleri korumak için yapılmış koruma malzemelerine denilir. Güneşlik formatında olan tente ilk başlarda bez, branda ve çadır gibi ürünleri seçerek üretip yaparak başlamıştı daha sonra kendini geliştirip, zamanla daha çok çeşit ortaya çıkaran Fatih branda tente olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamız, her ebatta branda modeli ile zengin içeriklere sahiptir. Nakliyat kamyonlarında farklı bölgelere sevkiyatı yapılan gıda maddelerinin bozulmadan ilgili yere varması son derece önem taşır.

Fırtına ve şiddetli rüzgârın uygulayacağı darbe ve basınca da dayanıklı olması, sizlere daha iyi imkânlar sağlayacaktır. Firmamız tente ve brandaları, kalite standartlarından geçirilmiş olan tasarımlardır. Darbelere karşı dayanıklı olan tenteler, şık oldukları kadar uzun süre kullanım imkânı tanıyan modellerin başında gelir. Fatih branda tente olarak sizlere en dayanıklı, en kaliteli, en sağlam ve en güvenilir tente hizmetini vermekteyiz.

Antalya Pergole Tente Sistemleri Branda Tente Çadır Sistemleri

Pergola Nedir?

Latin anlamıyla saçak anlamına gelen pergola, pergola kelimesinden ortaya çıkmıştır. Gölgelik anlamını taşır. Daha sonra İtalya olarak tüm dünya dilinde aynı sözcük kullanılmaya devam etmiştir. Pergola tente sistemleri yatay bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile örtülebilir. Güneşlik gibi yazın sizleri güneşten korumaktadır.

Kışın ise açılır kapanır tavanı olduğundan dolayı su geçirmeyen özelliği ile sizleri yağmur ve rüzgârlı havalarda koruma görevini yapmaktadır.  Pergola tente sisteminin dışı da camla kapatılabilir. Bu şekilde kış bahçesine çevirme yapabilirsiniz. Kış havalarından etkilenmeden dışarıda oturarak balkonda oturmuş hissiyatına kavuşabilirsiniz. Fatih branda tente olarak sizlere kış bahçesi hizmetini en güvenilir şekilde sunmaktayız.

Tentelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Brandalardan en önemli farkları, yaşam alanlarında dekoratif unsurlara da sahiptir. Evlerin balkonları, villa ya da restoran gibi alanlarda kış bahçesi kullanımı son derece bilinen duruma ulaşmıştır. . Ayrıca, teras kullanımı olan iş yeri ya da mesken maksatlı yaşam alanlarında da dekoratif çatı kaplama örtüleridir. Kumaş örtülerden farklı olarak, daha dayanıklı ve güneş ışınlarını emerek içeriye geçirmeyen özelliği taşır.

Açılıp kapanan özellikleri sayesinde veranda ve balkonlarda en çok tercih edilen şık korunaklı kaplamalardır. Pek çok türü bulunan tentelerin başlıca öne çıkanları şunlardır: Pergola, mafsallı, körüklü tente, kamelya ve kış bahçelerdir. Tentelerin kullanım alanlarına göre farklı şekillerde isimlendirilirler. Her yaşam alanına uygun tente modeli de değişik olabilir.

Branda nedir?

Branda kelimesi tente kelimesi aynı anlamlarda değildir. Fakat aynı anlamdaymış gibi ifade edilebilmektedir. Branda genellikle kış havalarında tercih edilir. Üzerlerine baskı yapılabilen kış hava şartlarından bizleri koruyan polyester kumaş ile kaliteli hale gelmektedir.

Branda bezi, kalın pamuklu sağlam, ağır bir kumaştır. Branda su geçirmeyen kumaş cinsine söylenmektedir. Her mevsimde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fatih branda tente olarak havuz, bahçe, kafe tarzında mekânlarınızı branda ve tente yardımıyla şekillendirme işleminizi güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente modelleri ile siz de dış mekânınızı kapalı bir yere dönüştürebilirsiniz. Pencere ya da balkonlar hariç küçük çaplı her yerde kullanılabilir. Küçük bakkallar kafeler gibi mekânlarınızı itinayla fatih branda tente olarak kapatmaktayız. Bu tente modelinin kolayca arızalanmayan bir iskelet sistemine sahiptir. Kademeli olarak açılabilen tente modeli olan körüklü tente sizin istediğiniz seviyede durur. Sabitleyebilirsiniz.

Çift Açılır Mafsallı Tente Nedir?

Tente modelleri arasında en çok öne çıkan modellerden biri olan çift açılır mafsallı tente iki tarafından da açılabilen kollu bir sistemdir. Çift açılır mafsallı tente son derece kolay bir şekilde açılıp kapandığı için kullanımı son derece kolay ve mümkündür.

Alüminyumdan yapılmasından kaynaklı olarak paslanmaz özelliğine sahiptir. Çift açılır mafsallı tenteler isteğe göre iki yanı birden açılabilir. Aşırı tercih edilen tente modelleri arasında görülmektedir. Tente almak isteyen kişilerin mutlaka göz önünde bulundurması gereken modellerden biridir.

Pergola Tente – Vatan Branda

Kamyonet Tente Nedir?

Hafif ve ağır ticari araçların ürün taşıma, depolama ve transferi için kullanılan yapılacak işin özelliğine göre oluşturulan yapılara denilmektedir. Faaliyet alanlarına göre; Lojistik, mobilya, tarım, inşaat, gıda gibi dallar da isteğe göre kamyonet tentesi ile sizlere yardımcı olmaktayız. Kamyonetlerin kasalarında taşınılan malzemelerin yağmurdan, kardan ve tozdan korunmasını sağlamaktadır. Fatih branda tente olarak firmamızdan hizmet alabilir, bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?