İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Forklift Brandası Nedir?

Forklift Brandası Nedir?

Forklift Brandası istanbul forkliftlerin sürücü bölmesini kapatmak için kullanılır.  Forkliftler, sürücüyü toz ve benzeri faktörlerden korumak için en yaygın kullanılan inşaat makinelerinden biridir. Forklift brandasının ön kısmı camdan yapılmıştır ve fermuar benzeri yapısı sayesinde kolay açılır, böylece kullanıcı ön kısmı görebilir. Forklift sürücüsünün görüşünü engellemeyecek tente, sürücünün karşılaşabileceği tehlikeleri de ortadan kaldırır. Forklift tenteleri, taşınacak malzemenin […]

Forklift Brandası istanbul forkliftlerin sürücü bölmesini kapatmak için kullanılır.  Forkliftler, sürücüyü toz ve benzeri faktörlerden korumak için en yaygın kullanılan inşaat makinelerinden biridir. Forklift brandasının ön kısmı camdan yapılmıştır ve fermuar benzeri yapısı sayesinde kolay açılır, böylece kullanıcı ön kısmı görebilir.

Forklift sürücüsünün görüşünü engellemeyecek tente, sürücünün karşılaşabileceği tehlikeleri de ortadan kaldırır.

Forklift tenteleri, taşınacak malzemenin niteliğine göre avantajlar sağlar. Ölçülerden sonra kaliteli malzemelerden üretilen ve yapılan kanvas uzun süre kullanılabilmektedir. Dış risk faktörlerine de direnebilir

Bunun yanı sıra forklift çadırlarında mevcuttur. Aynı yapı ve malzemelerin kullanımıyla inşaat ve işyerleri alanlarında kurulumları sağlanmaktadır.

Vural Tente Branda

Forklift Brandası Neden Alınır?

Forklift branda üretiminde en önemli faktörlerden biri çekme bunun yanı sıra yırtılma direncidir ve forklift branda, forklift iskeleti yardımıyla çevrelenir. Yüksek kaliteli fermuar, dayanıklılığını da artırır. Açma ve kapama işlevleri sayesinde daha fazla işlevi kullanabilirsiniz.

Forklift brandası, yaklaşık 600-700 arası derecelik yüksek bir sıcaklıkla sızdırmaz hale getirilmiştir ve ayrıca açık alanlarda rüzgâr koruması sağlayabilir. Forkliftin ve sürücünün orijinal yapısı korunur. Ayrıca forklifti temiz tutarak personelin zamanından tasarruf edebilir.

Forklift kanvasını araca yerleştirmek yaklaşık 50-70 dakika sürer. Firmamız tarafından montaj garantisi veriyoruz. Gerekli testleri tamamladıktan sonra teslim edeceğiz. Deneyimli çalışanlar aracılığıyla gerekli tüm kontrolleri yapıyoruz.

Forklift Brandası Avantajları Nelerdir?

Hızlı kurulum fırsatı açısından minimum işçilik ile pratik bir şekilde kolay kurulum sağlar. Çadırlar birbiri ile birleştirilerek yan duvarlar ve çatı kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmenizi sağlar. Pencereli havalandırma işlevi ile genişletilmiş aksesuarlar sağlar. En yüksek koruma seviyesi yanı sıra pek çok çadır türü arasında inşaat ve işyerlerinde kullanılan çadır türlerinden biri de forklift çadırlarıdır. Çadırın temel amacı, iş makinelerini ve iş makinelerinde çalışan personeli korumaktır.

Forklift Brandası istanbul genellikle forkliftlerin ve diğer küçük ve orta ölçekli inşaat makinelerinin operatör kısmını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. İnternette arama yaparken, nasıl tasarlandığını ve makineyi nasıl kapladığını görebilirsiniz. Genellikle naylon veya plastikten yapılır, ancak çok güçlü olduğu için operatörü ve makineyi koruyabileceği bilinmektedir.

Forklift Brandası Nerelerde Kullanılır?

İnşaat ekipmanı ve iş ekipmanı satan dükkânlarda bulmak kolaydır. Gerekirse işyeri kendi makinesine göre forklift çadırı sipariş edebilir. Farklı boyut ve fonksiyonlarda birçok Forklift Brandası istanbul bulabilir ve fiyatı buna göre belirlenmektedir. Öte yandan forklift çadırlarının fiyatını internetten veya iş ekipmanı satan dükkânlardan öğrenebilirsiniz. Genellikle naylon veya plastik gibi malzemelerden üretildiği için birçok halka tipine göre daha uygun fiyatlı ve daha ucuz bir üründür. Forklift çadırları aslında birçok işyerinde gördüğümüz iş ürünleridir ancak genellikle dikkatimizi çekmezler ve gözümüzde sıradan malzemeler gibi görünürler.

Dolayısıyla forklift çadırlarından bu şekilde bahsettiğimizde insanlar ne olduklarını merak edebilirler. Tüm çadırlar farklı şekillerde yapılır. Çadırın amacına ve amacına göre farklı özelliklere sahip olabilir. Forklift çadırlarının imalatı çok zor olmamakla birlikte, sadece makine gücü ile üretilebilmekte ve tasarım tamamlandıktan sonra üreticinin kontrolünde müşteriye sunulmaktadır. Artık tüm iş yerlerinde forklift çadırları bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra iş yerlerinde bulunan ekipmanlarda ve iş makinalarında kullanımı sağlanmaktadır. Operatörün olumsuz hava koşullarında çalışmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda inşaat makinelerinin operatör kısmını korur, yağmurlu veya karlı günlerde ıslanmaz. Bilinen teknolojinin gelişmesiyle bunların hepsi artık mümkün ve her gün yüzlerce forklift çadır ile benzeri çadır üretiliyor.

Forklift Brandası Özellikleri Nelerdir?

Kompakt ve dayanıklı çok işlevli kullanımı ile bilinir. Ağırlıklı olarak  yatakhaneler, kantinler, depo çadırları ve son olarak afet çadırları gibi yerlerde kullanılır. Demir donanım pimleriyle birbirine kenetlenerek yapımı kolay bir çadır kurabilirsiniz.

Forklift Brandası istanbul bu yapı kurulduktan sonra çıkardığınız yer çok az yer kaplıyor. Bu çadır yapısında ısı yalıtımı sağlamak için her iki yüzü alüminyum folyo kaplı bubble wrap kâğıt üretmek için kullanılır. Alüminyum folyo ile pek kaplanmadığı için yazın sıcaktan, kışın soğuktan sizi koruyabilir. Forklift çadırında kullanılan izolasyon malzemesi özel bir çantaya konur. Bu sayede çadırın ömrü uzar ve kullanım kolaylığı sağlanır.

forklift brandası 3

Forklift Brandası Nasıl Alınır?

TSE onaylı forklift brandalarının fiyatı piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi göz kamaştırıcı tasarımlara sahip forklift brandaları da Forklift Brandası istanbul  güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Toplu alımlar için gerekli ödeme kolaylıkları forklift filoları ile büyük işletmelere sağlanacaktır. Tasarımımız tüm forklift markalarına göre yapılır ve montajı yapılır. Aracınız için en uygun ve doğru kanvas seçimi için ilgili departman ölçüsü seçilerek üretim departmanımıza rapor edilecektir. Hangi marka forklift kullanıyor olursanız olun, size 7/24 en doğru ve dayanıklı seçeneği sunacağız. En kaliteli kumaşlardan yapılan kanvas ve tentelerimiz müşterilerimiz arasında popülerdir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?