İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Gazebo Parti Çadırı istanbul

Gazebo Parti Çadırı istanbul

Gazebo parti çadırı istanbul günümüzde açık alanlarda en sık kullanılır lan ürünler arasında yer almaktadır. Gazebo parti çadırı dört adet direğin üzerine gerilmiş piramit şeklinde görünen bir çadır türüdür. Açık alanlarda korunmak için kullanılan ve ortamı her türlü ortam şartından koruyan bir ürün olup parti yaparken ya da kamp yaparken sıklıkla kullanılır. Bu ürün farklı […]

Gazebo parti çadırı istanbul günümüzde açık alanlarda en sık kullanılır lan ürünler arasında yer almaktadır. Gazebo parti çadırı dört adet direğin üzerine gerilmiş piramit şeklinde görünen bir çadır türüdür. Açık alanlarda korunmak için kullanılan ve ortamı her türlü ortam şartından koruyan bir ürün olup parti yaparken ya da kamp yaparken sıklıkla kullanılır. Bu ürün farklı boyutlarda ya da renklerde üretiliyor ve her kullanıcı kendi tercihini yapabiliyor.

Gazebo parti çadırı açık alanda farklı aktiviteler için kullanılabiliyor. Bahçede parti yaparken, arkadaşlar ile sohbet ederken, bir toplantı düzenlerken, müzik dinlerken ve açık alanlarda yapılabilecek pek çok aktivitede gazebo parti çadırı kişilere yardımcı olur. Hem rahat bir ortam oluşturur hem de ortamda samimiyet oluşturmak için bu ürün son derece ideal bir fikirdir.

Gazebo Parti Çadırı Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Gazebo parti çadırı istanbul kullanılmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey ortamın bu ürün için uygun olmasıdır. Genel olarak açık alanda kullanılsa da kapalı ortamda kullanırken ortamın hava almasına dikkat etmek gerekir. Çünkü üretildiği malzemeden dolayı ürünün rutubetli ortamlarda bulunmaması gerekir. Aksi takdirde rutubet yaparak zamanla deforme olur. Bu sebepten dolayı bahçe ve mesire alanı gibi açık alanlarda kullanılması daha iyi bir seçenektir.

Gazebo Parti Çadırlarında Önem Verilen Detaylar

Gazebo parti çadırı istanbul ürün kullanımında dikkat edilecek bir diğer özellik de parti çadırının çerçeve bölümüdür. Çerçeveler gazebo çadırın sıcağı ya da soğuk havayı içeri geçirmemesi için oldukça önemlidir. Bu çerçeveler genel olarak alüminyum malzemeden ya da çelikten üretilir. Çelik ya da alüminyum çerçeve kullanmak kullanıcının kararına kalmış bir durumdur. Fakat bu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken nokta malzemenin ağırlığıdır. Hafif malzemelerde alüminyum çerçeve kullanmak daha avantajlıdır.

Parti Çadırının Şekilleri Nasıl Olmalıdır?

Gazebo parti çadırı istanbul kullanıcının isteğine göre farklı şekillerde tasarlanabilir. Çerçeve seçimi yapıldıktan donra ürünün boyutuna karar vermek gerekir. Neredeyse her ölçüde parti çadırı üretimi yapılmaktadır. Küçük alanlar için genelde 3*3 metre genişliğinde parti çadırı kullanılır. Geniş alanlar için ise 6*6 metre genişliğinde parti çadırı kullanılır. Tabi ki ara ölçülerde de parti çadırı üretimi yapılmaktadır.

Gazebo parti çadırı katlanma özelliğine sahiptir. Kullanılmayacağı durumlarda katlanarak kolay bir şekilde depolanabilir. İstenilen yere hızlı bir şekilde taşınarak yeniden zorlanmadan kurulumu yapılabilir. Kurulumu yapılırken de hiçbir şekilde zorluk çekilmez ve deforme gibi durumlar gerçekleşmez. Gazebo parti çadırı plaj ve sahil gibi ortamlarda kullanılacaksa çerçevelerin demir olması her zaman için daha iyidir. Çünkü demir çerçeve dışarıdan gelecek rüzgarı keserek içeriye hiçbir şekilde soğuk geçirmez.

Gazebo Parti Çadırı Özellik ve Fiyatları

Gazebo parti çadırı istanbul su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede her türlü ortamda rahatlıkla kullanılıyor. Yağmur suyu, kar, dolu ve herhangi bir şekilde ıslaklığı içeri geçirmez. Yıkandığı zaman kolay bir şekilde kuruyabilir ve kolay bir şekilde leke tutmaz. Güneş ışınlarına karşı da oldukça dayanıklı olup içeriye güneş ışınını sokmaz. Bir nevi yalıtım görevi görerek kışın ortamın sıcak, yazın serin kalmasını sağlar.

Gazebo parti çadırı fiyatları ürünün başta metrekaresi ne göre ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Metrekare genişledikçe fiyat artar. Bu çadırlar son zamanlarda oldukça fazla kullanılır ve kalitesi de fiyatları da firmaya göre değişiklik gösterir. Bu nedenle öncelikle ürünün özelliğine dikkat etmek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?